Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Sprawdź w instrukcji dołączonej do laptopa, prawdopodobnie podczas uruchamiania laptopa trzeba nacisnąć któryś z klawiszy funkcyjnych lub jakąś kombinację klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zastanawiam się nad zakupem notebooka w granicach 2000zł do 2600zł możecie mi coś doradzić?? zależy mi żeby był dobry do gier i do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 16:49, SerVius napisał:

Witam.Zastanawiam się nad zakupem notebooka w granicach 2000zł do 2600zł możecie mi coś
doradzić?? zależy mi żeby był dobry do gier i do internetu.



Za 2800zł w media m jest bardzo dobry hp.
T6570 (@2,10)
15,6''
2GB RAM
320gb
Radeon 4330

HP probook 4510S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 17:25, Citkowsky napisał:

Za 2800zł w media m jest bardzo dobry hp.
T6570 (@2,10)
15,6''
2GB RAM
320gb
Radeon 4330

HP probook 4510S


Za 2800 zł to można kupić HP Pavilliona, które obudowa swoją sztywnościa i wykonaniem bije na głowe tego probooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2009 o 22:01, Bosper napisał:

tylko 100zł droższy, ale ile ma plusów.


gdyby nie fakt że to ASUS, a ich nie trawie, to powiedziałbym że spoko laptop ... szczególnie ten typ matrycy rządzi :) mam identyczną w Compaqu swoim CQ60 ... filmy w HD ogląda się wyjątkowo dobrze :) no i pracuje się zdecydowanie lepiej niż na standarowych ... już nigdy nie przejdę chyba na lapka z matryca 1280x800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:51, Taikun napisał:


> tylko 100zł droższy, ale ile ma plusów.

gdyby nie fakt że to ASUS, a ich nie trawie, to powiedziałbym że spoko laptop


Czemu? Zła opinia czy ci design nieodpowiada? Ja mam Asusa i narazie jest spoko. Słyszałem za to że HP dołują szczególnie serwis kiepski.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam w miarę taniego laptopa, który pociągnąłby L4D oraz Osu!, przy czym miał małe zużycie baterii i nie miałby matrycy glare, proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D nie ma dużych wymagań, działa spokojnie na GF 6600, więc nawet GF 8600 byłby dla niej dobry, nie chodzi mi oczywiscie o czas działania na bateriach 10h tylko żebym mógł spokojnie godzinkę-2 sobie bez kabli popisać coś na laptopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 14:55, Bosper napisał:

Czemu? Zła opinia czy ci design nieodpowiada? Ja mam Asusa i narazie jest spoko. Słyszałem
za to że HP dołują szczególnie serwis kiepski.


Design mi nie odpowiada, ale nabili sobie minusów gdy wysyłałem na serwis całą masę ASUSów z walniętą matrycą :) HP z tego co obserwuję wcale się nie psują, a z tymi nielicznymi przypadkami które jednak klękły z winy użytkownika serwis nie robił problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio z ciekawości kilka netbooków i nie zauważyłem, aby miały one napęd dvd. Czy one mają naped dvd czy nie i czy dałoby się podłączyć do nich napęd dvd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie denerwujący problem ze swoim laptopem. Za każdym razem kiedy chcę go włączyć to tradycyjnie zapalają się wszystkie lampki i diody, ale ekran pozostaje cały czas czarny. Laptop trwa tak w tym stanie kilkanaście sekund po czym sam się restartuje i cały proces zaczyna się na nowo. Zauważyłem, że gdy wyjmę z niego baterię i włożę ją z powrotem na miejsce, a następnie przechylę laptopa po kątem 45 stopni do siebie to zazwyczaj włącza się za pierwszym razem O_o
Może ktoś wie jak to naprawić, albo przynajmniej jakie podjąć kroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem notebooka. Cena max.: 4000zł
Laptop ma być przeznaczony głównie do pracy i przeglądania internetu lecz chcę aby bezproblemowo chodziły na nim najnowsze gry (GTA4).
Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 11:22, CokeManiac napisał:

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem notebooka. Cena max.: 4000zł
Laptop ma być przeznaczony głównie do pracy i przeglądania internetu lecz chcę aby bezproblemowo
chodziły na nim najnowsze gry (GTA4).
Proszę o pomoc :)

Proszę bardzo:

http://www.komputronik.pl/Notebooki_i_netbooki/Asus_G50V_AS047C__gra_Warhammer_40_000_Dawn_of_War_II/pelny,id,72849/

Do tego ma nie tylko DVD ale Blue Rail

Jeżeli natomiast chcesz mieć większy ekran to:

http://www.komputronik.pl/Notebooki_i_netbooki/HP_Pavilion_dv7_2055ew/pelny,id,73452/

Ten HP ma niezłe parametry, ale HP mają kiepski serwis.

Musisz się zastanowić czy chcesz mieć maksymalną wydajność przy tej cenie, czy chcesz trochę zrezygnować z wydajnosci na rzecz większego ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować