Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2009 o 13:23, dawidos160 napisał:

> Sami nigdy tego nie mieli i tylko powtarzają jakieś brednie.

Ehh popracuj gościu w serwisie komputerowym... Ale czego ja wymagam od ciebie... Ja się
nie znam,a ty jesteś znawca dziedziny. To,że działa to ok. Ale z 7 na 10 notebooków trafiający
do serwisu stanowiły Acery i Asusy...



Skoro jest gwarancja to nie widzę problemu. Jeszcze do tego trzeba dorzucić fakt, że spora część tych co do serwisu trafiła to wina złego użytkowania. Ja umiem się obchodzić z lapkiem to też cieszę się jego bezawaryjnością. Taki sam tylko z gorszym procek ale też Acer Emachines kupiłem ciotce w listopadzie. Po dziś dzień dzielnie działa bez żadnego ,,pierdnięcia". Dlatego też nie można generalizować, że acery to bee i zniechęcać do ich kupienia mówiąc, że to badziew.

Nie każdego stać na Mercedesa, na świecie są też Hyundaie mówiąc w przenośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 15:45, Citkowsky napisał:

Skoro jest gwarancja to nie widzę problemu.


Ale jeśli coś trafia na gwarancję 3 razy w ciągu roku to już jest.

Dnia 27.07.2009 o 15:45, Citkowsky napisał:

Nie każdego stać na Mercedesa, na świecie są też Hyundaie mówiąc w przenośni.


Słyszałem takie mądre zdanie - Ludzi biednych nie stać na tandetę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:14, dawidos160 napisał:

> Skoro jest gwarancja to nie widzę problemu.

Ale jeśli coś trafia na gwarancję 3 razy w ciągu roku to już jest.


> Nie każdego stać na Mercedesa, na świecie są też Hyundaie mówiąc w przenośni.

Słyszałem takie mądre zdanie - Ludzi biednych nie stać na tandetę :)



nie nazywaj proszę acerów tandetą bo aż coś mi się robi. Jakby się tak opierać na opinii z netu to nigdy bym nie kupił tego acera. Ale trzeba wiedzieć swoje i kupować. Ty tu gadasz, że tandeta a ja jestem zadowolonym użytkownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:19, Citkowsky napisał:

nie nazywaj proszę acerów tandetą bo aż coś mi się robi.


Nie interesują mnie twoje problemy żołądkowe. A opinie z neta są zazwyczaj opiniami ludzi. Jeśli większość z nich jest negatywna to znaczy,że coś jest na rzeczy. Może tobie i twojej cioci trafiły się te nieawaryjne sztuki. BTW. Czytaj ze zrozumieniem. Ty mi w przenośni, ja tobie ludowe porzekadło. Więc nie płacz,że nazywam coś tandetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz wstecz jakieś rok lub dwa wtedy możemy pogadać, odnośnie Acera tania i rysująca się obudowa, pękające zawiasy to główne zarzuty, wiec proszę nie mów mi że Acer to jest super sprzęt , linią Emachines Acer wbił się w odpowiednią półkę cenową nic więcej. W tej chwili kupowania laptopów jest w tej chwili w modzie a tym bardziej opowiadanie wśród kumpli " wiesz mam laptopa " no po prostu lansik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis Acera jako jedyny przysyła raport o naprawach o treści: reworked. Bez wyszczególnienia co robili. To że jeden działa nie znaczy że wszystkie działają poprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:27, blacklio2 napisał:

Zobacz wstecz jakieś rok lub dwa wtedy możemy pogadać, odnośnie Acera tania i rysująca
się obudowa, pękające zawiasy to główne zarzuty, wiec proszę nie mów mi że Acer to jest
super sprzęt , linią Emachines Acer wbił się w odpowiednią półkę cenową nic więcej. W
tej chwili kupowania laptopów jest w tej chwili w modzie a tym bardziej opowiadanie wśród
kumpli " wiesz mam laptopa " no po prostu lansik



Gdzie ja powiedziałem człowieku, żę to super sprzęt? Po prostu za te pieniądze i z takim przeznaczeniem to dla mnie ideał.

Nie kupiłem laptopa bo jest na to moda i żeby się lansować, nie ten wiek chłopcze.
Była potrzeba posiadania lapka do prac biurowych i neta to też się kupiło, żaden wypas, ot dobry sprzęt do podstawowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:33, Citkowsky napisał:

Nie kupiłem laptopa bo jest na to moda i żeby się lansować, nie ten wiek chłopcze.

Każdy tak mówi :P

Dnia 27.07.2009 o 16:33, Citkowsky napisał:

Była potrzeba posiadania lapka do prac biurowych i neta to też się kupiło, żaden wypas,
ot dobry sprzęt do podstawowych rzeczy.

No to mamy inne pojęcie dobry sprzęt, bo dobry sprzęt to Toshiba, HP, Apple i IBM przynajmniej dla 90% userów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:36, L33T napisał:

No to mamy inne pojęcie dobry sprzęt, bo dobry sprzęt to Toshiba, HP, Apple i IBM przynajmniej
dla 90% userów. :)


Pomijamy,że nawet teoretycznie słabsze produkty są lepsze od lepszych firm takich jak Acer,Asus czy MSI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acera znam bo sporo ludzi w pracy je miało i to tragedia.
MSI nie znam, nie korzystałem.
Asus znam widziałem, dobry.

Wymieniam te z którymi mam styczność na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:39, dawidos160 napisał:

> No to mamy inne pojęcie dobry sprzęt, bo dobry sprzęt to Toshiba, HP, Apple i IBM
przynajmniej
> dla 90% userów. :)

Pomijamy,że nawet teoretycznie słabsze produkty są lepsze od lepszych firm takich jak
Acer,Asus czy MSI ?


Widzę, że dla was pojęcie laptop oznacza sporo kasy i najlepszy sprzęt.

To wyobraź sobie jeden z drugim, że na jaką cholerę dokładać mi 500zł skoro laptopa używam okazjonalnie do mało skomplikowanych rzeczy w terenie?
Nie wymagam od niego Bóg wie co. Ważne, że jest mobilny.
Internet działa, filmy się ogląda, jakaś tam gra działa to czego mi chcieć więcej jak stacjonarny mam nowy.

Nie rozróżniacie widzę grup docelowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:49, Tyler_D napisał:

Ktoś kiedyś powiedział: "jestem zbyt biedny by kupować tandetę".


powtarzacie się.

Póki co jestem zadowolony z zakupu i możecie gadać, że to tandeta i tylko na śmiech mi się bierze czytając to i patrząc na lapka.
Skoro działa i ma się jak najlepiej to te wasze przekonania nijak mają się przynajmniej co do mojego egzemplarza i tym bardziej jestem zadowolony z zakupu bo nie przepłaciłem za inny znaczek na obudowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:45, L33T napisał:

Asus znam widziałem, dobry.


Mam, w ciągu roku trzy razy na gwarancji, wymiana płyty głównej,mikrofonu,kamery internetowej, napędu optycznego i pewnie coś jeszcze pominąłem. Zapowiada się czwarty raz - wymiana matrycy. Do tego tragiczna bateria ( nie tylko w moim modelu ), a ładowana zgodnie z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 17:00, dawidos160 napisał:

> Asus znam widziałem, dobry.

Mam, w ciągu roku trzy razy na gwarancji, wymiana płyty głównej,mikrofonu,kamery internetowej,
napędu optycznego i pewnie coś jeszcze pominąłem. Zapowiada się czwarty raz - wymiana
matrycy. Do tego tragiczna bateria ( nie tylko w moim modelu ), a ładowana zgodnie z
zasadami.



a u mnie kamery int nie ma, mikrofonu nie ma to i po problemie. Nie korzystam z takich wynalazków to i problemów mniej.
Napiszę jak minie rok odkąd mam ten model. Zobaczymy co będzie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2009 o 16:33, Citkowsky napisał:

Nie kupiłem laptopa bo jest na to moda i żeby się lansować, nie ten wiek chłopcze.

Tak możesz mówić u siebie w domu kiedy smarkasz w maminy fartuch, ale nie tutaj na forum dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 17:17, blacklio2 napisał:

Tak możesz mówić u siebie w domu kiedy smarkasz w maminy fartuch, ale nie tutaj na forum
dzieciaku


Dzieciaku? Hah, i kto to mówi panie internetowy napinacz ;>?

Wrócmy do tematu.
Sprzęt do przeglądania internetu, do zagrania w BF Heroes, tak do 1100-1200?
Nowy ;] I w miarę trwały ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 17:17, blacklio2 napisał:


> Nie kupiłem laptopa bo jest na to moda i żeby się lansować, nie ten wiek chłopcze.

Tak możesz mówić u siebie w domu kiedy smarkasz w maminy fartuch, ale nie tutaj na forum
dzieciaku


Dzieciaku? ohohoho, smarkać w maminy fartuch to smarkałem z 18 lat temu. Teraz mam lat 21 i daleko mi do dzieciaka. Ale widać kto tu kim jest skoro na wyraz ,,chłopcze" tak się bulwersujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 17:26, L33T napisał:

Jak kupowąć to raz a dobrze a nie dokładać do serwisu.


Kupiłem raz a dobrze i nie dokładam do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować