Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Dokładnie tak

Możesz zrobić tak wyciągnąć z rejestru Windowsa klucz aktywacyjny i na nowo zainstalować Viste czystą od podstaw bez zbędnych śmieci od Asusa i ponownie aktywować kluczem, albo upgrade na Win7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 17:25, blacklio2 napisał:

Dokładnie tak

Możesz zrobić tak wyciągnąć z rejestru Windowsa klucz aktywacyjny i na nowo zainstalować
Viste czystą od podstaw bez zbędnych śmieci od Asusa i ponownie aktywować kluczem, albo
upgrade na Win7


A upgrade na Win7 jest w formie formatu, czy aktualizacji? To znaczy usunie mi wszystkie dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim laptopie.
TOSHIBA L505-111

C2D 2.2
4gb ram
500gb
Radeon HD4650 - 1024MB VRAM GDDR3


jak na przykład będzie na tym chodził nowy Modern Warfare. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 21:41, HAGJ napisał:

Czy ktoś z Was może jest szczęśliwym (albo i nie) posiadaczem ACERa 7738G ? Jestem na
jego kupnie, jutro chyba będę finalizował transakcje :) Jestem ciekaw opinii na jego
temat jak się sprawdza. A jeśli nikt nie ma i będę pierwszy tutaj to może skrobnę parę
zdań ;)


Jak napisałm tak zrobiłm ;)
Od tygodnia użytkuję Acera 7738G z Windowsem 7 i jestem bardzo zadowolony. Nie mogę się jedynie przyzwyczaić do klawiatury, która ma nieco inny rozkład klawiszy i rozmiar od tradycyjnej klawiatury. No ale to też kwestia czasu jedynie. Laptop działa bardzo cicho. Siedząc 2 metry od niego na kanapie w ogóle nie słyszę, żeby był włączony. Zauważyłem natomiast, że przy maksymalnym odchyleniu ekranu (które nie jest duże - może 105 stopni) i głośnym słuchaniu muzyki po pewnym czasie dźwięk trochę "trzeszczy" - pewnie to wina tego że pokrywa przy maksymalnym odchyleniu zachodzi na głośniki.
Panel dotykowy do multimediów to fajna sprawa, ogólnie działa pod WIN7 (bez dodatkowych sterów) ale nie ze wszystkimi programami ;) Z Windows Media Player działa ok, z Winampem działa jedynie kontrola głośności. Sama głośność po przejechaniu palcem zwiększa się, lub zmniejsza o 3-4 punkty (wszystkich jest 15-20) - choćbym się nie wiem jak starał, nie da się zmienić głośności o 1 czy 2 punkty. Palców grubych też nie mam ;)
Touchpad działa bez zastrzeżeń, ale go nie używam, jednak co mysz to mysz.
Myślę, że mogę polecić zakup tego laptopa ;)
Jakby ktoś miał pytania, chętnie odpowiem. Oczywiście jedynie z zakresu tego modelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie netbooka Lenovo IdeaPad S10-2. Czy moglibyście mi polecić jakiś względnie niedrogi zewnętrzny napęd DVD który by z nim współpracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie znajdę dobrego napędu za 2 dychy, ale chodzi mi o możliwie niską cenę za dobry produkt.
PS. Dzięki za radę, poszukam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 17:25, blacklio2 napisał:

Dokładnie tak

Możesz zrobić tak wyciągnąć z rejestru Windowsa klucz aktywacyjny i na nowo zainstalować
Viste czystą od podstaw bez zbędnych śmieci od Asusa i ponownie aktywować kluczem, albo
upgrade na Win7


Mam pytanie. Możesz mi jakoś ze szczegółami powiedzieć jak wyciągnąć ten klucz z rejestru? I czy to jest bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 11:01, blacklio2 napisał:

Może coś więcej o tym powiesz, do czego ma służyć, czy stawiasz na mobilność czy wydajność

Chciałbym na nim grać.Żeby ekran nie był większy niz 17".
Bardziej zależy mi na wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować