Zaloguj się, aby obserwować  
Vuko_Drakkainen

Koncerty w Polsce

292 postów w tym temacie

Hehe,wybrałbym się na ten koncert,ale matura mi nie pozwala :/.

Z ciężkiego rockowego grania chciałbym u nas zobaczyć ponownie American Head Charge i System Of A Down (mogliby nam wybaczyć ten incydent xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 23:44, Vuko Drakkainen napisał:

ooo kurcze musze na to pójść! fajnie że Jonathan tak często odwiedza polske :D bo przecież
był juz w te lato unas.

To się w sumie możesz cieszyć, że w lato poszedłeś na Red Hot Chilli Peppers, zamiast na KoRna. Chociaż nie do końca, bo zapewne zagrają zupełnie inne kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby Bullet For My Valentine uwzględnił Polskę w swojej trasie koncertowej - i oczywiście chciałbym być na tym koncercie. Czekam również na System Of A Down (jeśli przyjadą, to przekonają się, że mają w tym kraju naprawdę wielu oddanych fanów), powtórka ze SlipKnota (tym razem bym pojechał), Metalliki (cieszyłbym się z długiego koncertu, od albumu Kill''Em All po St. Anger), poszedłbym również na Frontside (wie ktoś, kiedy będą grać w woj. lubelskim i w jakim mieście?), chętnie zobaczyłbym na żywo Trivium (zdaje się, że już u nas byli)... ale wątpię, żeby mama puściła mnie na jakikolwiek koncert przed ukończeniem 18 lat (mam 15)... może się doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezle sie rozpisałeś :)) cóż jedyne z tego co wiem moge ci powiedzieć to to że SOAD do nas zapewne już nigdy nie przyjadą bo chodzą pogłoski że zespół sie pokłócił i zanim znowu nagrają płyte(jeżeli w ogóle to zrobią) mine troche czasu. Metallica cóż nie mam pojęcia może zrobią kiedyś jeszcze trase a jeśli bedzie to powini nas odwedzić bo grali kiedyś już koncerta w polsce. Slipknot cóż mysle bez obrazy ale żeby iśc na taki koncert to trzeba troche dorosnąć poniewaz oni potrafią zrobić takie zamieszanie wokół siebie że az można zostać zgniecionym :D. Normalnie spokojnie możesz chodzić na koncerty do tego nie potrzeba 18 tylko wiesz przydaje sie osoba do towarzystwa ;)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]

Mi tego tłumaczyć nie musisz ;]. Osoba towarzysząca by się zawsze znalazła, nawet cała grupa, trochę gorzej już byłoby z biletami na koncert - z tego, co mi wiadomo to 100 zł najbidniej. Z drugiej strony koncerty nie są co tydzień, żebym aż nie zdążył nazbierać. No ale nie chcę się kłócić z rodzicami - wolą, żebym jeździł po 18-nastce to poczekam te 2,5 roku, trudno. A z tym, że SOAD się niby pokłócił to muszą być plotki - niby coś było, że się o kasę pokłócili, ale ja w to nie wierzę. A SlipKnot jak to SlipKnot - szaleńcy, ale spoko muzę grają :D. W każdym razie czekam na koncerty, a wcześniej na pełnoletniość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:36, JayC napisał:

[ciach!]

Dnia 28.09.2007 o 19:36, JayC napisał:

A z tym, że SOAD się niby pokłócił to muszą być plotki - niby coś było, że się o kasę pokłócili,
ale ja w to nie wierzę.


nawet muzycy twierdzą że przyszłość zespołu jest bardzo niepewna może otwarcie jeszcze nie mówili o tym że zespół sie rozpadł ale jednak można sie domyślic ponieważ wszyscy chcą zrobić sobie przerwe od zespołu a Serji planuje solową płyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:36, JayC napisał:

[ciach!]

Dnia 28.09.2007 o 19:36, JayC napisał:

- niby coś było, że się o kasę pokłócili,


hę?! o jaką kase?? systemowi od czasu płyty Toxicity pięniedzy napewno nie brakowało a pozatym sami mówili że nie grają dla kasy i ona jest w tym co robią najmniej ważna. Kłótnia wynikła z pewnych prywatnych spraw muzyków i jest w pewnym stopniu tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do SoaD to słyszałem tylko, że muzycy robią sobie przerwę od zespołu. Serj ma solowe plany, a Shavo ma zamiar kręcić filmy. Co do SlipKnota to śmiem wątpić by wstęp był tylko od 18 lat- na Behemotha wystarczy mieć 16.

Vuko Drakkainen

Sądzę, że Metallica odwiedzi nas na trasie promującej nową płytę, czyli gdzieś w nowym roku.
A w ścisłości powiem, że Metallica grała w Polsce jak na razie sześć (6) koncertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu.. 6 koncertów nawet nie wiedziałem że az tyle. Slkipknot nigdy nie grał no i powiedzmy sobie szczerze że nie wydaje mi sie że miałby zagrać mimo że ostatnio często znajdujemy sie na drodze tras koncertowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:17, Vuko Drakkainen napisał:

Slkipknot nigdy nie grał no i powiedzmy
sobie szczerze że nie wydaje mi sie że miałby zagrać mimo że ostatnio często znajdujemy sie
na drodze tras koncertowych

Jak to nie grał?! Grał! I to nawet trzy (3) razy.
01.02.2002- Katowice, Spodek
31.05.2004- Chorzów, Stadion śląski (supportował wtedy Metallicę)
20.06.2005- Warszawa, Stodoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:41, Jakub Wędrowycz napisał:

A ja czekam na One Love Sound Fest w naszym Wrocławiu. Zagrają między innymi Anthony B, Zoe
i naturalnie Natural Dread Killaz ;-)

Mniam :-D


hmm.. nie słyszałem o niczym takim a z tych wykonawców/zespołów kojarze tylko właśnie Natural Dread Killaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 maja 2008 roku na warszawskim torwarze zagra Mark Knopfler. Pewne osoby pewnie w ogóle nigdy nie słyszały o nim i nie wiedzą kto to jest, może skojarzą zespół Dire Straits. Założycielem, głosem i gitarą prowadząca tego zespołu był własnie Mark Knopfler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:05, Vuko Drakkainen napisał:

hmm.. nie słyszałem o niczym takim a z tych wykonawców/zespołów kojarze tylko właśnie Natural Dread Killaz


Żałuj, żałuj, naprawdę warto się doedukować i pojechać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:13, knopfler napisał:

2 maja 2008 roku na warszawskim torwarze zagra Mark Knopfler. Pewne osoby pewnie w ogóle nigdy
nie słyszały o nim i nie wiedzą kto to jest, może skojarzą zespół Dire Straits. Założycielem,
głosem i gitarą prowadząca tego zespołu był własnie Mark Knopfler.

to że ma zagrać słyszałem ale wokalisty nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 20:44, doledor napisał:

moim zdaniem do Polsce nie przyjeżdża dużo znanych piosenkarzy i chyba nie będą przyjeżdżać
:(

mylisz sie!! ostatnio Polska stała sie BARDZO popularna na trasach koncertowych i już nie bede wymeiniał jakie słay do nas przyjechały bo troche by mi to zajeło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 21:02, Vuko Drakkainen napisał:

> moim zdaniem do Polsce nie przyjeżdża dużo znanych piosenkarzy i chyba nie będą przyjeżdżać

> :(
mylisz sie!! ostatnio Polska stała sie BARDZO popularna na trasach koncertowych i już nie bede
wymeiniał jakie słay do nas przyjechały bo troche by mi to zajeło


ja tam nie słyszałem o moich ulubionych zespołach ostatnio to był rod stewart :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>znaczy wiesz ja nie wiem jakich ty słuchasz wykonawców jednak po avatarze zapewne amerykański rap którego no prawda było bardzo mało w ostatnim czasie w polsce. Moje ulubione zespoły(KoRn, Tool, Red hot chili peppers i inni..) bylo ostatnio w polsce i jestem z tego bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować