• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Saltaz

Problem z Multipleayer w Tribes

Pytanie

Mam problem z multiplear w tribes zemsta.Pisze ze jest blad i "Package "GUITribes"version mismatch".Prosze o natychmiastowa interwecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.12.2005 o 10:05, Saltaz napisał:

Mam problem z multiplear w tribes zemsta.Pisze ze jest blad i "Package "GUITribes"version mismatch".Prosze o natychmiastowa
interwecje


Nie wiem napewno, ale tu chyba chodzi o wgranie nowego patha do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ten sam problem co kolega wyżej, raczej to nie wina patcha bo gra w polskiwej wersji jest "zpatchowana" do ver. 1.0.1(63446) - tribesv.update.en.10.101 juz jest- :(.
[br] Kupiłem tą gre wyłacznie z myślą o grze w multi.
Co ciekawe demo multiplayer działa mi na kompie bez problemu, a w pełnej wersji widzę tylko servery na liście bez mozliwości podlaczenia się do gry. [font color="red"]Proszę o pomoc[/font] bo na anglojęzycznych forach nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.12.2005 o 10:05, Saltaz napisał:

Mam problem z multiplear w tribes zemsta.Pisze ze jest blad i "Package "GUITribes"version mismatch".Prosze
o natychmiastowa interwecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2006 o 10:09, jasiu65 napisał:

> Mam problem z multiplear w tribes zemsta.Pisze ze jest blad i "Package "GUITribes"version
mismatch".Prosze
> o natychmiastowa interwecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki problem jak do jakiegos serwa chce sie polonczyc to mi pisze ze klucz seryjny jest w ciaz uzyciu. Pierwszy raz jak zainstalowalem gre to moglem sie polonczyc a teraz niemoge. Wiecie jak zrobic zebym mogl przez neta grac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2007 o 17:36, Berti11 napisał:

Ja mam taki problem jak do jakiegos serwa chce sie polonczyc to mi pisze ze klucz seryjny jest
w ciaz uzyciu. Pierwszy raz jak zainstalowalem gre to moglem sie polonczyc a teraz niemoge.
Wiecie jak zrobic zebym mogl przez neta grac???


"Trzeba odinstalowac gre i zainstalowac ponownie ale z tym cd keyem ze strony cda!" http://www.cdaction.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2007 o 19:13, fraps napisał:

> Ja mam taki problem jak do jakiegos serwa chce sie polonczyc to mi pisze ze klucz seryjny
jest
> w ciaz uzyciu. Pierwszy raz jak zainstalowalem gre to moglem sie polonczyc a teraz niemoge.

> Wiecie jak zrobic zebym mogl przez neta grac???

"Trzeba odinstalowac gre i zainstalowac ponownie ale z tym cd keyem ze strony cda!" http://www.cdaction.pl/


Ale gdzie to tam jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować