Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy ze wsteczną kompatybilnością PES 6

52 postów w tym temacie

pepsi

Pomimo tego, że Pro Evolution Soccer 6 w wersji na PS 2 znalazł się na liście wstecznej kompatybilności Sony, posiadacze PlayStation 3 będą mogli zagrać tylko w trybie single tego tytułu. Konami zapowiada działania w tej sprawie.

Przeczytaj cały tekst "Problemy ze wsteczną kompatybilnością PES 6" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była premiera PS3 w Europie, na gram.pl nie ma o tym najmniejszej wzmianki, a to jest duże wydarzenie dotyczące rynku gier ;) A tu kolejny news, który stara się dopiec konsoli Sony (news o tym można dać, ale już o premierze sprzętu już nie). Ale ok co do newsa: Nie tylko ten tytuł ma problemy z Online (chodzi mi o tytuły z PS2), ale zważywszy że konsola dopiero wyszła, można to wybaczyć (na pewno zostanie to poprawione w kolejnej wersji firmware). A wersja PES''a na XO nie jest taka super jak wymarzyli by sobie redaktorzy gram.pl - brak opcji editu (sic!) czy nawet brak zapisu powtórek skutecznie unieprzyjemnia granie w ten tytuł na X''ie. Grafika także nie jest dobra (tylko trochę lepsza niż na PS2), a pad od XO niestety nie nadaje się do tej gry (został on stworzony z myślą o grach FPP, tam sprawdza się świetnie, lepiej niż pad Sony, ale w grach sportowych nie jest już tak komfortowy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, stanę w obronie gram.pl :P

Była mowa o premierze wczoraj ;) Tylko ilość newsów spowodowała, że ten "zjechał" z listy widocznych ^^
Swoją drogą uważam, że powinniście właśnie to zmienić na tej stronie. Bo mimo, iż news jest aktualny, to bardzo mały odsetek osób zagląda do "archiwum nowinek", by zobaczyć, co go ominęło(więcej powiem, śmiem dopuścić się stwierdzenia, że ludzie sobie nawet nie uświadamiają, że coś ich ominęło). I w ten oto sposób powstają takie nieporozumienia jak to ;) Moim zdaniem powinny być widoczne na stronie wszystkie newsy, które wyszły danego dnia, bez względu na ich ilość (oczywiście ze zdrowym rozsądkiem).

A odnośnie wiadomości,
Jestem zdania, że mały jest odsetek, który jest w posiadaniu adaptera do PS 2 i tym samym korzysta z trybu online. Rozumiem, że PS 3 w takim przypadku powinno to umożliwiać, skoro ma wręcz "obowiązek" bycia podpiętą pod sieć. Mimo to... granie w gry z PS 2 online wydaje mi się być czymś... mało rozpowszechnionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 14:07, neozeus napisał:

A odnośnie wiadomości,
Jestem zdania, że mały jest odsetek, który jest w posiadaniu adaptera do PS 2 i tym samym korzysta
z trybu online. Rozumiem, że PS 3 w takim przypadku powinno to umożliwiać, skoro ma wręcz "obowiązek"
bycia podpiętą pod sieć. Mimo to... granie w gry z PS 2 online wydaje mi się być czymś... mało
rozpowszechnionym.


Ty chyba nie wiesz o czym mówisz. Czy zdajesz sobie sprawe, ze PS2 Slim ma WBUDOWANY network adapter? Nie znam dokladnych statystyk ile osob z tego korzysta, ale podejrzewam, ze niemalo. PES 6 w wersji na PS2 (ale juz nie na X360) jako jedna z niewielu gier umozliwia rozgrywki PC vs PS2. Sony dalo ciala na calej linii. Trzeba bylo zostawic ten Emotion Engine w bebechach PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 13:57, K0M4R napisał:

Wczoraj była premiera PS3 w Europie, na gram.pl nie ma o tym najmniejszej wzmianki, a to jest
duże wydarzenie dotyczące rynku gier ;) A tu kolejny news, który stara się dopiec konsoli Sony
(news o tym można dać, ale już o premierze sprzętu już nie). Ale ok co do newsa: Nie tylko
ten tytuł ma problemy z Online (chodzi mi o tytuły z PS2), ale zważywszy że konsola dopiero
wyszła, można to wybaczyć (na pewno zostanie to poprawione w kolejnej wersji firmware). A wersja
PES''a na XO nie jest taka super jak wymarzyli by sobie redaktorzy gram.pl - brak opcji editu
(sic!) czy nawet brak zapisu powtórek skutecznie unieprzyjemnia granie w ten tytuł na X''ie.
Grafika także nie jest dobra (tylko trochę lepsza niż na PS2), a pad od XO niestety nie nadaje
się do tej gry (został on stworzony z myślą o grach FPP, tam sprawdza się świetnie, lepiej
niż pad Sony, ale w grach sportowych nie jest już tak komfortowy ;) )


http://www.gram.pl/news_8ATjH,4_Premiera_PS3_juz_za_nami.html

o to news dotyczacy premiery PS3 w Europie i Australi... tresci i sposobu przedstawienia
nie skomentuje... chyba kazdy zna powszechny stosunek gram.pl do maszynki Sony
(naprawde smieszne to jest...)

ile osob gra w PES''a 6 przez neta na PS2?
Gracze wola pykac w domku na Singlu badz z kumplami, lub jezdzic na turnieje.
wiec ludu z gram.pl - postarajcie sie bardziej nas zniechecic do PS3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 14:07, neozeus napisał:

A odnośnie wiadomości,
Jestem zdania, że mały jest odsetek, który jest w posiadaniu adaptera do PS 2 i tym samym korzysta
z trybu online. Rozumiem, że PS 3 w takim przypadku powinno to umożliwiać, skoro ma wręcz "obowiązek"
bycia podpiętą pod sieć. Mimo to... granie w gry z PS 2 online wydaje mi się być czymś... mało
rozpowszechnionym.


Ty chyba nie wiesz o czym mówisz. Czy zdajesz sobie sprawe, ze PS2 Slim ma WBUDOWANY network adapter? Nie znam dokladnych statystyk ile osob z tego korzysta, ale podejrzewam, ze niemalo. PES 6 w wersji na PS2 (ale juz nie na X360) jako jedna z niewielu gier umozliwia rozgrywki PC vs PS2. Sony dalo ciala na calej linii. Trzeba bylo zostawic ten Emotion Engine w bebechach PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No, to moze być problem :/

Na konsolach się nie znam, ale jakoś to mi się kojarzy z wydawaniem nowych Directx i problemami z odpalaniem starszych tytułów na nowych bibliotekach - odwieczny Mexyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 14:20, macieq24 napisał:

o to news dotyczacy premiery PS3 w Europie i Australi... tresci i sposobu przedstawienia
nie skomentuje... chyba kazdy zna powszechny stosunek gram.pl do maszynki Sony
(naprawde smieszne to jest...)


Ależ proszę, skomentuj. Co takiego w treści i sposobie przedstawienia wskazuje na "powszechnie znany" stosunek gram.pl do maszynki Sony, jestem bardzo ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 14:38, Domek napisał:

Ależ proszę, skomentuj. Co takiego w treści i sposobie przedstawienia wskazuje na "powszechnie
znany" stosunek gram.pl do maszynki Sony, jestem bardzo ciekaw.


Dla mnie tylko i wyłącznie tytuł newsa :P Zupełnie pozbawiony entuzjazmu, adekwatnie do nastroju panującego w Australii :P
Ani to żaden wykrzyknik w tym tytule, ani jakieś werwy, a to "...już za nami" brzmi jak "było minęło i co z tego...".
Ale zastrzegam, to wyłącznie moje subiektywne wrażenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, chciałem dodać jeszcze, że ja akurat nie uważam, że macie w jakąkolwiek stronę ukierunkowane upodobania co do konsol. Chciałem tylko wyrazić, w jaki sposób odebrałem tę jedną wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, to kolejny dowód na to, że maszynka Sony jest bardzo przereklamowaną maszynką. Fani Pro Evo 6 będą zawiedzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polska premiera PS3 nie była jakaś taka "specjalna" w porównaniu do tej np. w Anglii w Londynie :D Na zdjęciu z polskiej premiery widzimy kilka zaledwie osób czekających przed sklepem Sony, w Londynie było bardziej hucznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, obchodzi mnie to tyle co burza śnieżna na saharze....ale miło wiedzieć, że Sony w pewien sposób próbuje oczernić klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 14:38, Domek napisał:

> o to news dotyczacy premiery PS3 w Europie i Australi... tresci i sposobu przedstawienia

> nie skomentuje... chyba kazdy zna powszechny stosunek gram.pl do maszynki Sony
> (naprawde smieszne to jest...)

Ależ proszę, skomentuj. Co takiego w treści i sposobie przedstawienia wskazuje na "powszechnie
znany" stosunek gram.pl do maszynki Sony, jestem bardzo ciekaw.



Co do powszechnie znanego albo powszechnie postrzeganego jako powszechnie znany stosunku do ps3: jesteście dystrybutorem na Polskę Xboxa 360 i gier MS. Wg mnie to normalne że chcecie wspierać "swoją" konsolę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bronię postawy ekipy Gram.pl. Po prostu, bez ściemniania, PS3 nie będzie już tą potęgą, jaką była PS2. Sony masowo traci exclusive''y na rzecz innych platform, a dodatkowo PS3 sprzedaje się słabo (w USA wyprzedził go nawet GBA). Oczywiście PS3 może jeszcze wygrać wojnę (jeśli Sony się postara), ale będzie to wyrównana wojna, bez ogromnej przewagi Sony nad konkurentami (tak jak np. w przypadku PS2, a XBOX''em i GCN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 i premiera.... Dla mnie to była zupełna klapa. Gdyby nie te 100 telewizorów, to szkoda gadać.
Ciekawi mnie tylko, czy nasi konsolowcy którzy tak tłumnie przybyli na premierę też dostali coś extra.... Znając życie jedyne co dostali gratis to darmowe przeziębienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:38, Kajetan Chrumps napisał:

PS3 i premiera.... Dla mnie to była zupełna klapa. Gdyby nie te 100 telewizorów, to szkoda
gadać.
Ciekawi mnie tylko, czy nasi konsolowcy którzy tak tłumnie przybyli na premierę też dostali
coś extra.... Znając życie jedyne co dostali gratis to darmowe przeziębienie...


Ja dostałem gratis przeziębienie i to nawet bez przybycia na premierę PS3. I dlatego się już nie wybiorę ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować