Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy ze wsteczną kompatybilnością PES 6

52 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 12:42, ProChaoS napisał:

Pozwolisz, że ja to skomentuje. W waszych newsach można zauważyć jak piętnujecie sony i wręcz
wyśmiewacie. Nic dziwnego współpracujecie z M$ ($$$€€€€), więc musicie
o xbox pisać w samych superlatywach, a ludzi do PS3 nastawiać negatywnie.


Gwoli ścisłości Sony ma złą prasę od conajmniej 1,5 roku. Samo pod sobą kopało dołki wybitnie negatywnym PR. Uważając, że gracze to grupa osób cierpiąca na demencję starczą. gram.pl odzwierciedla trendy zachodnich serwisów informacyjnych. A tam Sony zbiera cięgi. Czy to się Tobie podoba czy nie. Zresztą wejdź na gamespot, ign poczytaj archiwa newsów i przekonaj się na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiem o tym, ale zauważ, że sra tfu gram.pl piszę tylko o PS3 krytycznie, o konsoli Xbox360 jeszcze ani jednego złego słowa nie widziałem. Rozumiesz o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:33, oandr napisał:

"Na szczęście i dla użytkowników, i dla Sony. Microsoft ma przecież wersję gry specjalnie na
Xboksa 360." Nawet w newsie o innej konsoli nie omieszkają wcisnąć reklamy swojego ukochanego


Ty to uważasz za reklamę, moim zaś zdaniem jest to stwierdzenie faktu i zaznaczenie powodu, dla którego ludzie z Sony i Konami powinni robić wszystko, by problem z działaniem PES-a 6 na PS3 poprawić.

Powtórzę dla porządku raz jeszcze - serwis gram.pl naprawdę nie jest z założenia czy przyjętej strategii stronniczy, natomiast nikt nie zabrania (a wręcz zaleca) autorom tekstów lekkiego zaznaczania ich własnych opinii czy spojrzenia na pewne sprawy - właśnie po to, by - drodzy czytelnicy - skłonić Was do dyskusji i krytycznego spojrzenia na fakty.

Ale dość się już na ten temat napisałem, niektórych najwyraźniej nigdy nie przekonam. Mam więc inną propozycję. Wszystkich, którzy uważają, że serwis gram.pl zbyt jednostronnie przedstawia pewne wiadomości, zachęcam do przejścia od słów do czynów i zmienienia tej sytuacji. Nikt nikomu z pewnością nie zabrania odezwania się do mnie na domek@cdprojekt.com, podesłania kilku swoich przykładowych tekstów. A kto wie - jeżeli będziecie mieli ochotę, umiejętności i tak obszerną wiedzę o świecie elektronicznej rozrywki jak utrzymujecie, to być może sami sprawicie, że pojawią się na gram.pl tak oczekiwane przez Was newsy miażdżące dla Microsoftu. Zapraszam, przy okazji być może przekonacie się, że nikt tu nikomu takiego czy innego spojrzenia nie narzuca.

Tym samym kończę również dyskusję na ten temat w tym wątku, ale nie będę się już łudził, że ta sprawa nie wróci jeszcze milion razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 15:14, Domek napisał:

Powtórzę dla porządku raz jeszcze - serwis gram.pl naprawdę nie jest z założenia czy przyjętej
strategii stronniczy, natomiast nikt nie zabrania (a wręcz zaleca) autorom tekstów lekkiego
zaznaczania ich własnych opinii czy spojrzenia na pewne sprawy


Szkoda, że nigdy krytycznie nie patrzą się na xbox360. Dziwne? Xbox360 również ma mase wad, ale jakoś nigdy tego nie wytykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek dobrze wiemy że piszesz pod klocka i że twoje art. są stronnicze. Nie chodzi że kłamliwe broń boże ale stronnicze są. Może warto się nad tym zastanowić tym bardziej że coraz więcej osób to dostrzega i przeszkadza im to w serwisie który chce uchodzić za obiektywny. Nawet nie chodzi o to że jeździcie po Sony jak po burej ***** (może tylko język można by trochę stonować w art. o sony bo zionął jadem), ale o to że klocek jest u was święty i broń boże coś złego o nim, a jest co pisać. M$ nawet taką stronę założył dla japońców z pytaniem co jest z nim nie tak, że go nie kupują jakoś o tym fakcie nie wspominaliście, ale to na pewno przeoczenie . Pomijam już zupełnie jego legendarną bez awaryjność i kulturę pracy. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 14:29, ProChaoS napisał:

Dobrze wiem o tym, ale zauważ, że sra tfu gram.pl piszę tylko o PS3 krytycznie, o konsoli Xbox360
jeszcze ani jednego złego słowa nie widziałem. Rozumiesz o co mi chodzi?


Strona główna gram.pl. Wchodzę i co widzę?: http://www.gram.pl/news_8ATjGu4_Microsoft_Xbox_Live_bezpieczny_Na_pewno.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A też sobie troszkę "poofftopuję" :P

Ja nie uważam, aby Domek był stronniczy, ale jestem skłonny uznać, że serwisowi temu udziela się "nagonka prasowa" na Sony, zatem, gdzie wasza autonomia? Przecież to nie jest tak, że o Xboxie nie ma złych wieści.
Swoją drogą uważam, że ta cała nagonka jest nieuzasadniona, co w gruncie rzeczy Pan od Epic ładnie podsumował.
Nie ukrywam, iż Sony trochę kitu puściło. No cóż... miejmy nadzieję, że w przyszłości z większym szacunkiem potraktują swoich klientów. Ale nie tłumaczy to dla mnie nadal tego, by z każdej nawet najdrobniejszej rzeczy robić wielkie halo. Tylko po to, aby pokazać, że Sony jest złe - takie kopanie leżącego.

W reszcie muszę poprzeć Domka, chcecie/chcemy coś zmienić, zmieńmy to - fajnie że dajecie nam taką możliwość.
Również nie mam powodów, by uważać, że Domek kłamie w tym co pisze. Mianowicie, iż gram.pl byłoby jako takie stronnicze z powodu odgórnego nakazu. Ale najwidoczniej jest stronnicze z powodu OSÓB piszących poszczególne wiadomości. Już nie wspomnę o tym, jak Xbox jest zachwalany w gram.tv :]
Ja rozumiem, że Xbox jest dobrą konsolą, ale PS 3 jej w istocie niczym nie ustępuje, dlaczego się tego nie okazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 15:31, ProChaoS napisał:

Szkoda, że nigdy krytycznie nie patrzą się na xbox360. Dziwne? Xbox360 również ma mase wad,
ale jakoś nigdy tego nie wytykają.

mój ulubiony argument - podaj trzy prykłady "afer" związanych z x360, których gram.pl nie opisał.
Bo jak widzę takie kretyńskie nie podparte żadnymi argumentami fanboyowskie wypowiedzi, to mi się odechciewa z kimkolwiek dyskutować. Problemy z kompatybilnością są faktem, wykastrowanie europjskiej wersji konsoli też, to, że kolejki imponujące nie były również (a że się wydłużyły i każdy otrzymał tv napisano, prawdziwy serwis popierający jedyną słuszną konsolę nie popełniłby tak karygodnego błędu) podobnie jak brak "pompy" w australijskiej imprezie, więc o co ci chodzi? Jakie to niesamowite wady ma x360 których tutaj nie opisano?
Co mają robić? Stawiać pomniki za to, że co prawda PS3 ma jakieś drobne wady z powodu emulascji software''owej, ale za to sprzęt ma kilka gramów mniej? Wtedy to dopiero miałbyś festiwal negatywnych komentarzy.
I żeby nie było, sam mam PS2, ale polityka sony jest dla mnie co najmniej wnerwiająca, więc wątpię bym w przyszłości zaopatrzył się w PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może z nieco innej beczki, ale w temacie... ja już przywykłem do zarzutów o stronniczość, choć przyznam szczerze, że jest to wielce krzywdząca opinia... najlepszy przykład, to pewne recenzje... z jednej strony Mark of Chaos, który dostał ode mnie mocno po majtkach, głównie za niespełnione obietnice twórców i ogólną przeciętność... i od razu pojawiły się głosy, że tak musiało być, bo to przecież gra "konkurencji"... wcześniej jednak, dość jednoznacznie wytykałem wady Gothica 3, teraz zaś Dark Messiah... tutaj z kolei pojawiły się głosy, iż "to dziwne, ale miłe, że autor zdobył się na krytykę"... a co w tym dziwnego? Lucas pisał to już milion razy, ale chyba przydałoby się umieścić gdzieś wielki banner z tekstem: "Redaktorzy gram.pl NIE SĄ pracownikami CD Projekt i wyrażane przez nich opinie są niezależne od polityki firmy"
Chociaż z tego, co czytam, to nadal będzie to przysłowiowe rzucanie grochem o ścianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości, żeby Sony znowu uzyskało ogromną przewagę - tak jak napierw było PS2 i to one zdobyło rynek, tak teraz PS3 wchodzi na rynek częściowo zajęty (w końcu Xbox 360 na świecie jest od listopada 05'', u nas od listopada 06''), natomiast Wii weszło pod koniec 2006 roku.Jeszcze ta sprawa z exclcusive''ami wnerwiła ludzi, którzy kupili xboxy.

No i nie ma co się oszukiwać - ponad 2000zł za konsole, podczas gdy xboxa można kupić za trochę ponad 1000 samo mówi za siebie (jeśli chodzi o nasze warunki krajowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A teraz jeszcze bądź takim właśnie Domkiem który jest "błękitny" i wtedy się tłumacz... chyba jedyny argument który wtedy by trafił to taka sześciokilogramowa cegła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować