Zaloguj się, aby obserwować  
Jojti

telewizor czy komputer - co wolisz ??

101 postów w tym temacie

Kiedyś jak jeszcze nie miałem kompa a było to bardzo dawno temu sam już nie pamietam kiedy tylko posiadałem sprzet zwany pegazusem to wolałem oglądać telewizje ale od czasu gdy kupiłem kompa to wiecej czasu spedzam przed PC ale telewizor też oglądam ale to tylko jak leci jakis fajny wilm lub coś ze sportu np Siatkówka, piłka ręczna , piłka nożna , skoki narciarskie. A więc wole Kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telewizję oglądam głównie podczas obiadu, bo nie potrafię skupić się tylko na konsumowaniu, no i ewentualnie wieczorami, gdy lecą interesujące filmy. Ale lwią część czasu spędzam jednak przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podliczając głosy wychodzi mi 22 do 5 dla Komputera xD.
Telewizja ( telewizor) jest coraz mniej popularną formą rozrywki.
Moim zdaniem to w telewizor daje to że jest większy od zwykłego monitora komputerowego i można oglądać w nim filmy o lepszej jakości pod warunkiem że jest to Dvd :D.
Może telewizjia traci na popularności dlatego że w naszych polskich kanałach puszczają coraz bardziej chałowe rzeczy i na okrągło powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komp, komp, komp. Główne argumenty to to, że o wiele szybciej się możemy dowiedzieć informacji z kraju i świata, poznać więcej ludzi, np. to forum :D:D:D, a w Tv?? Co jakiś czas informacje, a nowych ludzi się poznaje o 3 nad ranem w dennym programie z ogłoszeniami matrymonialnymi błeee :D
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

telewizja... fuuuj...
mojego czarnego tv-pudła nie włączam już od ponad pół roku. nie chcę robić sobie wody z mózgu. debilne reklamy, namawiające mnie do zakupu rzeczy, która i tak nie jest mi potrzeba, czy tandetne ''tiwi-szoły'' stworzone ku uciesze tępej jak drewniana piła gawiedzi...
wychodzę z założenia, że telewizor może służyć jedynie do grania na konsoli... owszem, czasem włączę prognozę pogody czy jakiś lepszy film, którego jeszcze nie widziałem - ale niestety istnieje ryzyko, że natknę się na jakąś reklamę czy program, który może i nadaje się dla tępych Amerykanów - ale mnie stanowczo nie odpowiada...
dzisiaj miałem gorszy dzień, więc postanowiłem, jak 60% społeczeństwa, spędzić kilka minut przed telewizorem, bezmózgo wpatrując się w ekran. owszem, oglądnąłem 13. Posterunek na Polsacie (sentyment z lat młodości, wciąż mnie ten sitcom śmieszy). potem pogoda na Jedynce, kawałek Niani na TVNie i... tyle. więcej nie dałem rady znieść. reklamy, kretyńskie teleturnieje, konkursy, Majewskie Szoły i ''(o mój Boże) Jak oni śpiewają''...
żyć się odechciewa. a potem ludzie się dziwią, że świat ma nas za idiotów, Ameryka rąbie nas w.. khem..., a Rosjanie wciąż mają nas za swoją własność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ja preferuję jednak TV. Po pierwsze - mój ulubiony kanał, czyli "Konsola TV" - tutaj, na X360 mogę pograć w wiele cudownych gier :P. Po drugie - TV wykorzystuję tylko do: DVD (nowe filmy, u mnie w mieście nie ma kina - więc oblegam wypożyczalnię video), wiadomości (newsy trza znać :P) i seriali (Lost dawniej, teraz np. Invasion, Heroes, Prison Break). Czasem nawet jakiś film obejrzę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał konsole pewnie miałbym podobne zdanie ale niestety nie mam, chociaż może na wakacjię będę miał ?? ;) Ja teraz i tak troszkę częściej przy TV ponieważ mam nowy telewizor więc chce się nim nacieszyć troszkę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:33, Jojti napisał:

Gdybym miał konsole pewnie miałbym podobne zdanie ale niestety nie mam, chociaż może na wakacjię
będę miał ?? ;) Ja teraz i tak troszkę częściej przy TV ponieważ mam nowy telewizor więc chce
się nim nacieszyć troszkę ;).

Telewizor HD mam nadzieję? Ostatnio ceny lecą w dół :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole kompa, telewizje rzadko oglądam. Może jak by takie
coś było ogłoszone w telewizji to by się więcej fanów
telewizji znalazło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się nie mylisz :).
Mój kolega przyniósł do mnie PS 2 żeby zobaczyć jak wygląda jakość ale niestety cieniutko ponieważ gry są w za małej rozdzielczości. Ciekawe jak by to było przy konsolach nowej generacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można pograć "na telewizorze"(TV-0ut, konsola) i oglądać TV na kompie ;). Ale jednak komp częściej mi służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować