Zaloguj się, aby obserwować  
Jojti

Czy gry singiel pleyers mogą zniknąć ??

46 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 01:53, Jojti napisał:

Czy gry singiel pleyers mogą zniknąć ?? Wydaje mi sie że z biegiem czasu gry singiel players
mogą zaniknąć , a to dlatego że co raz więcej ludzi zaczyna grać w gry w trybie multi. Gry
MMORPG zyskują dużą rzesze fanów i są one lepiej sprzedawane np World of Warcraft . Teraz
coraz więcej osób internet i przez to cały czas rośnie granie przez neta.


Hm, nie :). Na 10 SP powstaje 1 MMO. Chyba xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 13:29, Deejay napisał:

Nie z każdego MMO można singla zrobić, za to z każdego singla zobisz MMO ;]

ehh... odwrotnie ma być... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry single nigdy nie znikną a przynajmniej na razie. Ludzie niekiedy nie potrafią na początku grać dobrze w FPSy a tu grać bez singla? LOL wtedy to by się nigdy nie nauczyli. Na każdym zakręcie by padli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 13:57, HumanGhost napisał:

Single player nie zaniknie. Niby jak byście chcieli grać w multi w takiego Tetrisa? Nie wszystkie
gry to RPG-i i FPS-y.


Chyba każdą gre da się przerobić na MMO. Niedawno w CDA był filmik o multi w tetrisie... Jak się dostanę na swój komputer to wrzucę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 14:04, Kryhuu napisał:

Chyba każdą gre da się przerobić na MMO. Niedawno w CDA był filmik o multi w tetrisie... Jak się dostanę na swój komputer to wrzucę..


Jakoś tego nie widzę. Multi Tetris? Przecież to by musiało miec zupełnie inne założenia. Klocki przeciez sa losowe a jakoś nie widze układania ich w parę osób naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 14:07, HumanGhost napisał:

Jakoś tego nie widzę. Multi Tetris? Przecież to by musiało miec zupełnie inne założenia. Klocki
przeciez sa losowe a jakoś nie widze układania ich w parę osób naraz.


Bo nie polegało to na kooperacji tylko na rywalizacji. Każdy ma swoje klocki, do tego chat i cały stuff do Multiplayera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 14:12, Ziomuś SmS napisał:

A ja kiedyś grałem w takowego na pegazusie :) Była to raczej taka rywalizacja niż wspólne układanie klocków :P Ale multi ^^


Ehh w to tez grałem. Ale raczej nie miało to szansy bytu jako samodzielna gra. Raczej jako taki dodatek. Kto by chciał szukać za każdym razem partnera do gry? Single to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 14:17, Ziomuś SmS napisał:

a co ty myślałeś że to będzie Tetris MMO :D


A to czemu miałem tak mysleć? Tetris multi nie miałby prawa bytu bo musiałbyś miec zawsze pod ręką jakąs druga osobę. Bo przeciez jakby można było rywalizowac z kompem zamiast tego to już by to nie był multi tylko single, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry single nie znikną bo tylko na nich można wytworzyć niezłą fabułę, w której tylko ty jesteś bohaterem ;]
(gdzie bohaterów 6 to nie ma co ratować :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takie gry raczej prędko nie znikną. Mimo sporego piractwa wciąż powstają i będą powstawać takie gry. Przynajmniej taka jest moja opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znikną bo ja nie lubie grać przez sieć a lubie grać singla. A dopóki ludzie lubią i chcą grać singla to nie znikną przynajmniej ja tak sądzę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takowe raczej nie znikną inaczej niż poprzez końca wszelkich komputerów/świata/czy czego tam jeszcze (niepotrzebne skreślić), poza tym w grach single nie ma lagów (chyba, że masz za słaby sprzęt, ale to jest przycięcie kwestii natury technicznej :D). Gry single mają multum ciekawych i "zaje-grywalnych" RPGów, których szansa na ukazanie się na rynku MMO wynosi 0,01%, choć patrząc pod innym kątem, to teraz wszystko jest możliwe, szczególnie w rynku gier. Ale RPGi to nie jest jedyne, co cieszy w singlu - gry przygodowe, RTSy i wiele wiele innych. W końcu, gry single mogą odznaczać się: (choć nie muszą)
-dobrą fabułą
-caaały świat tylko dla siebie (choć i to czasami może się znudzić)
-niepowtarzalny klimat (nie ma to jak niezliczone tłumy w niezliczonych miejscach :D)
-i wiele wiele innych
Tych cech ciężko doszukać się w MMO (i nie chodzi mi tutaj o jakiś Multiplayer w FPSach czy innych grach). Co do klimatu, to chodzi mi (jak z resztą wspomniałem) o masę armatnią, która jest wszędzie - co innego, jak świat jest hmm... luźniejszy. Czasem mimo wielkiego świata też można to odczuć, szczególnie w miastach... Jeszcze jedną wadą, jaką bym dopisał do MMO jest (w wielu przypadkach) comiesięczna opłata za możliwość grania... Wiem, że koszty serverów etc., ale jakoś GW może i bez tych opłat żyć, a wcale tak mało użytkowników nie ma (może i to wyjątek, ale gdyby nie chęć niezliczonych zysków niektórych firm to mogło by być tak jak w przypadku GW i - co najważniejsze - zaoszczędzili by na tym gracze :D, ale koniec marzeń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tiaaa jakby to bylo gdyby nie bylo single playera?? by bylo 100% banalu np. w takim japonskim MMORPG MuOnline sa 3 quest i wszystkie sa takie idz i znajdz to i mi to przynies no naprawde sporo a w takim Two Worlds od ch..... iciut wiecej i to mi daje wieksza rozrywke niz np. bieganie i killanie jakis mobow co jest tak interesujace ze zal ale taki Guild Wars mi sie podoba bo jest tez sporo questow i nie jest to banalnie zrobione

uwazam ze dobre MMORPGi i zwykle gry z fabula w trybie single sa tak samo dobre ale tylko wtedy kiedy gry MMO tez maja jakies ciekawe misje i sa dobrze zrobione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie - zwykle dlatego że single mają lepszą fabułę - jesteś wyjątkowy. W np MMO jest jedna masa graczy i każdy jest "wybrańcem" i niemożliwe jest to aby każdy dostał wyjątkowe jedyne w swoim rodzaju questy. FPS - jest taki filmowy klimat - jak w COD czy MOH, a w sieciówkach jest to po prostu kolejna runda na planszy xxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zniknie bo tak jak powiedział Luk Zombi i dużo innych gramowiczów Single mają lepszą fabułę a przez sieć w jakąkolwiek gre się trzeba tylko wyżynać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że tryb dla jednego gracza nie zniknie ( raczej ) bo np. WarCraft III
- gra dla jednego gracza :
* kampania - historia ( fabuła ), poznajemy świat tej gry i wykonując misje pchamy historię dalej
* Ty na komputer, lub Ty + PC na PC+ PC itd.
* gierki zrobione przez twórców gry np., że trzeba wieże budowac, aby się obronic przed kolesiami
- gra z innymi ( przez internet )
* Ty kontra inni
i dlatego mi się wydaję, że gra dla jednego gracza nie zniknie bo tam zazwyczaj jest kampania, a w necie się tylko gra z innymi,
a jeszcze taki powód Twórcy gier mogli by stracic jakąś częśc kupców tych gier ( bez trybu dla 1 gracza ) bo co zrobią wtedy gracze bez internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować