Zaloguj się, aby obserwować  
BedBoyzZz

Konsola czy PC - co wolisz??

67 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 22:17, BuuBuu napisał:

Wiem że czasami się trafią. Jak miałem PSX to grałęm w WarcRafta II. Ale sterowanie jest kiepskie.
Na klawiaturze można szybciej przełączać się miedzy jednostkami i myszką się lepiej dowodzi
:p



Wiadomo że RTS do kompa, bijatyki do Pleja i innych konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 22:22, BedBoyzZz napisał:

Zapomniałem wspomnić , że chodzilo mi glownie abyscie pisali w większości na czym się lepiej
gra , gdzie jest lepsa grafa , itp...itd...


Wiesz, zależy którą konsole do PC porównujemy. Na pewno lepsza grafa jest na XBox 360 czy PS3 niż na PC. Ale w przypadku niektórych gier na PS2 i PC bym się kłucił. Zwłaszcza jak ma się nowego kompa i nowy monitor kontra PS2 podpięte do nie najnowszego TV. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... Wiesz , ja mowie akurat o PS2 i XBOXIE 360(bo mam ) a TV wcale nie taki najgorszy)32calowy LCD firma:LG)
Dla mnei super si gra na konsolach , ja sam tylko na kompie gram w World of Warcraft , ale ile mozna w to grac(gram tylko wtedy kiedy mam kuuuuuuupe czasu wolnego , bo 70lvl mam i t co robie to instancje z kolegami z Gildii) a więc w sumie gram tylko na konsolach :) ostatnio nawet wrzucilem GTA1 na playa 2 i przeszedlem w jeden dzień xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:31, BedBoyzZz napisał:

TV wcale nie taki najgorszy)32calowy
LCD firma:LG)


No Widzisz. A ja mam Panasonic 10letni 25 cali. Troche obraz mógłby być stabilniejszy, ale i tak jestem zaskoczony jakością filmików jakie są w grach na PS2. Zastanawiam sie nad kupnem pozłącanego kabla RGB (około 25zł.) podobnież poprawia jakosć obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie by się marzyła jakaś konsolka, ale są drogie, a gry do nich nie lepiej :''( Dlatego na zrazie zostanę wierny pecetowi... Choć ten też WYMAGA modernizacji.... Matko, tunel bez światełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:53, Piciambeer napisał:

A mnie by się marzyła jakaś konsolka, ale są drogie, a gry do nich nie lepiej :''( Dlatego
na zrazie zostanę wierny pecetowi... Choć ten też WYMAGA modernizacji.... Matko, tunel
bez światełka ;)


PS2 ostatnio mocno spadło w cenie. Około 400zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:55, BuuBuu napisał:

PS2 ostatnio mocno spadło w cenie. Około 400zł .

Niom... Teraz w sumie cena jest nieduża więc opłaca się kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie planuje kupic ps2. Jakie gry sa najlepsze na ta konsole, bo wczesniej nie gralem nigdy na ps2 i sie nie orientuje. Slyszalem ze Devil May Cry jest fajne. Piszcie co polecacie na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA nie mam PS2 i też chce kupić ale wiem, że kozackimi grami są; Fifa Street 1 i 2, Bourout Revenge, Grand Turismo 4, GTA Liberty City Stories i Vice City Stories+ Test Drive Unlimited też.
Jak sądzicie, za ile kupię używaną w bardzo dobrym stanie konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 13:08, NuGGet napisał:

Ja wlasnie planuje kupic ps2. Jakie gry sa najlepsze na ta konsole, bo wczesniej nie gralem
nigdy na ps2 i sie nie orientuje. Slyszalem ze Devil May Cry jest fajne. Piszcie co polecacie
na PS2.


Temato o grach na PS2 jest tu --->>> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7180&u=177
a temat ogólny o konsoli tu --->>> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6341&u=267

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyłem. Wszyscy wymieniają za plusy w pc to, że można robić wiele rzeczy, ale w tym temacie o to chyba nie chodzi. Tylko o to co się lepiej nadaje do grania. Konsola w takim wypadku góruje nad PC grami, które są dopracowane i ich unikalnością. No chyba, że gry wychodzą na wszystkie platformy, ale te gry się nie liczą. Chodzi tu przede wszystkim o MGS, Virtual Fightera, Shadow of colosus, GT4, Gateway, Black i wiele świetnych gier, w które na pc nie pogracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Jak zauważyłem. Wszyscy wymieniają za plusy w pc to, że można robić wiele rzeczy, ale w tym

Dnia 26.03.2007 o 15:40, ProChaoS napisał:

temacie o to chyba nie chodzi. Tylko o to co się lepiej nadaje do grania. Konsola w takim wypadku
góruje nad PC grami, które są dopracowane i ich unikalnością. No chyba, że gry wychodzą na
wszystkie platformy, ale te gry się nie liczą. Chodzi tu przede wszystkim o MGS, Virtual Fightera,
Shadow of colosus, GT4, Gateway, Black i wiele świetnych gier, w które na pc nie pogracie.



No tu się zgodzę. Nie mam konsoli ale grałem u kolegi w GT4 i Virtual Fightera i uważam ze konsole warto miec chocby dla tych 2 gier. Chociaż osobiście wolę kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o granie to wybrałbym konsole, ponieważ jak już pisano wcześniej lepiej się na niej gra, a kilka moich ulubionych gier nie wyszło na PC, co prawda konsoli nie mam ale często chodzę do salonu z kumplami żeby sobie pograć na lepszym wg. mnie sprzęcie. Natomiast jeśli chodzi o inne użytkowanie niż granie, np. korzystanie z internetu, odrabianie pracy domowej itp. to chyba logiczne jest, że PC i tego chyba nie muszę wyjaśniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@awesome
300zl kupisz spokojnie uzywane ps2
Ja osobiście wole komputer bo mam go u siebie w pokoju nie służy tylko do grania i nie potrzebuje do niego tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście wole starego dobrego PC-cioka:) można na nim zrobić co się chcę:P... a konsola tylko do gry... z reszta można zainstalować emulator i z konsoli gry pójdą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole PieCyk. Dlaczego? Ponieważ: Grafa na konsoli wygląda zawsze tam samo a na kompie zawsze inaczej kiedy dokupisz lepszą kartę graficzną każda gra wygląda lepie niż na starszej karcie. PC po prostu jest bardziej... Unikalny! Uniwersalny! Chyba dużo osób przyzna mi rację. Można także spytać sie a zdanie szefa projektu crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:28, awesome napisał:

Ja wole PC bo sam mam 2. Konsole PS2 dopiero planuje kupić.


to teraz jest najlepszy czas na blizsze zapoznanie sie z Czarnula;))

Dnia 29.03.2007 o 22:28, awesome napisał:

Ja wlasnie planuje kupic ps2. Jakie gry sa najlepsze na ta konsole, bo wczesniej nie gralem
nigdy na ps2 i sie nie orientuje. Slyszalem ze Devil May Cry jest fajne. Piszcie co polecacie
na PS2.


Polecam cala serie Metal Gear Solid, Black, Okami, Shadow of the Colossus, God of War 1 i 2...
powiedz jakiego typu gry cie interesuja? PS2 ma potezna biblioteke tytulow i napewno cos sie
dla ciebie znajdzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować