Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire: Edycja Specjalna - okiem Myszy

34 postów w tym temacie

Lucas the Great

W ramach zmniejszania dystansu pomiędzy premierą gry a publikacją "rzutu okiem" na naszym portalu, zapraszamy do zapoznania się z tekstem Myszy dotyczącym pecetowej edycji Jade Empire. Odnosimy wrażenie, że naszemu autorowi ta akurat gra wybitnie przypadła do gustu...

Przeczytaj cały tekst "Jade Empire: Edycja Specjalna - okiem Myszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze sobie sprawić nową karte graficzną ;/ bo ta gra mi nie pójdzie a już miałem składać pre-order ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, recenzja prawie tak dobra jak gra, a że gra jest świetna.... :] No i słusznie autor zwrócił uwagę, że to jedna z najlepszych konwersji na PC od wielu lat (szczególnie w porównaniu z RE 4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:34, Masterekxx napisał:

Właśnie się zastanawiałem czy kupić...Ale po recenzji widzę, że warto.

Warto, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:24, Inki napisał:

musze sobie sprawić nową karte graficzną ;/ bo ta gra mi nie pójdzie(...)


No właśnie... ten p''shader 2.0 :/ będzie trzeba pomyśleć nad zmianą sprzętu, bo za niedługo wszystkie gry będą już miały takie wymagania. A tekst jakoś dziwnie pobłażliwy:P podejrzewam, ze autora wciągnął klimat gry i dlatego recenzja mało obiektywna, ale mimo wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie gra jest super... ale... Czemu do holery nie ma krwi? Kiedy bedzie patch ktory to naprawi?
Moim zdaniem powinno to byc uwzglednione przez autora w "Minusach". Brak krwi zabiera bardzo duzo jesli chodzi o widowiskowosc walk i ogolna przyjemnosc z grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda - gra bardzo przyjemna i wciągająca, ale i cholernie krótka :( Chociaż z drugiej strony... gdyby było pare godzin więcej, to mogłoby się to źle skończyć dla grającego ( atak nudy ). Ale obcinanie głów jest fajne :D ( grałem i przelazłem na x360 :)). Szkoda tylko, że nie zawsze to wychodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie właśnie w tą gierke na moim PC działa mi na maxa..grafika nie jest dość piękna no ale nie jest tak źle bo mi najbardziej podobajo się style walki:D:D a jeśli ktoś che wyjechaną grafike to niech sobie zagra w GOW^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 08:49, tytusgit napisał:

Ja właśnie wczoraj skończyłem Jade Empire :)


no wlasnie - po co wydawac 80 PLN na gre ktora przjedziemy po kilku dniach. Ech, jakos mnie to Jade Empire nie interesuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba tez poruszyc kwestie ze ta gra jkaims cudem jest 16+ i do tego w peni ocenzurowana :| i niestety jest troche nudnawa...nie potrafi mnie przykuc do siebie ale to moze tez wina pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale co moge napewno powiedziec na plus to to ze nie nalezy sie sugerowac screeneami recenzenta bo nie gra na najwyzszych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Czy na tym kmopie moge pograc w JE?? (nawet na najnizszych detalach i rozdzielczosci, bylo dalo sie grac)
Konfig Kompa:
Athlon 2000+
Radeon 9200 128mb
256ram
plz o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NuGGet spokojnie ci pójdzie ja mam lepszego kompa ale mój kolega ma podobnego do twojego i może się nieco zacinac ale mysle ze lepiej wolno niz nie zagrac w tak wspaniala gre :) ja juz mam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja troszkę pro-cedeprojektowska. Już tłumacze dlaczego tak sądzę: autor dziękuje CDP, że pozostawili kwestie mówione w wersji oryginalnej, tłumacząc to ich prawie doskonałością. A co stałoby na przeszkodzie, żeby można było wybrać wersję polską lub angielską głosów? W Dreamfallu jakoś się dało, więc i tu by problemów nie było. Ale za to ile pieniędzy i czasu musiałoby CDP stracić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować