Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oddaj krew za MMO

59 postów w tym temacie

wypowiedź przedstawiciela firmy: ... To wydarzenie zostało zorganizowane aby pomóc stworzyć bardziej cywilizowane społeczeństwo ...

fakt, im to by się przydało, bo do cywilizowanego społeczeństwa to im jeszcze bardzo, ale to bardzo daleko.

A po mojemu to jak oszukują to wypad z gry i koniec. A jak gra jest darmowa i nie trzeba płaciś co miesiąc tego abonamentu jak to i tak firma wydająca gre nie straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 10:36, NuGGet napisał:

O mogliby dac w Polsce takie cos:P do WoW''a w sam raz:D


Aha, i kodzik zamiast z pre-paid''a wstukujemy z kuponu, który otrzymaliśmy w punkcie krwiodawstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 10:35, Scaro napisał:

A po mojemu to jak oszukują to wypad z gry i koniec.

jeżeli oszustwo w grze potraktujemy jak przestępstwo a oddanie krwi jako pokutę to można by powiedzieć że oddając krew odpokutowali i powinni móc grac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wspaniala inicjatywa :) Tylko co jak komuś już krwi zabraknie :D ? A tak swoja droga krew nalogowego gracza np. WoWa, ktory praktycznie nic nie je nie jest najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde niezła akcja popieram sam już miałem oddać krew pare razy ale za młody jestem trzeba mieć 18 lat .....

ale co tam za pare lat na woodstocku sie odda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 10:52, gogowitczak napisał:

wspaniala inicjatywa :) Tylko co jak komuś już krwi zabraknie :D ? A tak swoja droga krew nalogowego
gracza np. WoWa, ktory praktycznie nic nie je nie jest najlepsza :)


Jak to nie? Przed oddaniem krwi musisz zostać najpierw odpowiednio przebadany. Jak coś będzie nie tak, to po prostu nie pobiorą od ciebie krwi. Nie może to przecież stanowić zagrożenia dla Twojego zdrowia lub życia. Także scenariusz, gdy jakiś nałogowy WoW-maniak oddaje na raz całą krew jaką posiada, jest niemożliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA, świetny pomysł. Gracze dostają 2 szanse na poprawe a i krwi nigdy za wiele, oby tylko ta krew trafiła w dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także scenariusz, gdy jakiś nałogowy WoW-maniak oddaje na raz

Dnia 26.03.2007 o 11:01, Klimos napisał:

całą krew jaką posiada, jest niemożliwy.

tak. a ilość krwi jaką można oddać za jednym razie też nie jest za wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 11:21, Pediator napisał:

tak. a ilość krwi jaką można oddać za jednym razie też nie jest za wielka


Zależy z której strony na to patrzeć, bo jednorazowo pobiera się jakoś ok. 400ml, czyli wydawałoby się, że całkiem sporo, ale biorąc pod uwagę, że jest to poniżej 10% zawartości krwi w ciele człowieka, to aż tak dużo to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować