Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft potwierdza problemy z bezpieczeństwem Xbox Live

20 postów w tym temacie

A użytkownikom konsoli Microsoftu pozostaje wiara w sprawne działanie firmy. której? bo napewno nie microsoftu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno M$ twierdził, że nic się nie stało. Teraz przyznają się, że włamania były. Nie zdziwię się jak za kilka dni okaże się, że włamania były z powodu luki w systemie Xbox Live.

Domek, w newsie przydałby się link do omawianego wpisu na blogu Majora Nelsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 11:34, pawelgr5 napisał:

Jak by hakerzy chcięli to i tak by się zabawili z XL

mam rozumiec ze od 4 i pol roku hakerzy nie chcieli zlamac xbox live? slabe musza miec te checi albo skille za male :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały Microsoft. Raz mówi, że nie ma problemu - kiedy problem jest już poważny - mówią, że "no, faktycznie". Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i ponownie - dobrze ze sie chociaz przyznali :) A co do "szkolenia dla pracownikow pomocy technicznej" to chyba napewno sie to przyda. Nie tylko M$ zreszta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nic dziwnego, że są takie włamania :P
Ale szkoda, że nie hackerskie, tylko od oszustów ...
Chwila - to oznacza, że pracownicy M$ to bardzo naiwni i strachliwi ludzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 12:52, Gol Galad napisał:

Ehh nic dziwnego, że są takie włamania :P
Ale szkoda, że nie hackerskie, tylko od oszustów ...
Chwila - to oznacza, że pracownicy M$ to bardzo naiwni i strachliwi ludzie ;]


Ja wiem czy nie hakerskie? Mitnick w swojej książce "Sztuka Podstępu" opisując swoje metody działania (przypominam, że to był/jest jeden z najsłynniejszych hakerów) właśnie w taki sposób uzyskiwał wszelkie hasła potrzebne mu do "działania" :P Trzeba przyznać, że szybsze to od jakiegoś "brute" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 12:52, Gol Galad napisał:

Ehh nic dziwnego, że są takie włamania :P
Ale szkoda, że nie hackerskie, tylko od oszustów ...
Chwila - to oznacza, że pracownicy M$ to bardzo naiwni i strachliwi ludzie ;]


Ja wiem czy to takie "nie hackerskie" (sic!). Kevin Mitnick (Jeden z najsłynniejszych Hakerów :P) w swojej książce "Sztuka Podstępu" opisując swoje metody uzyskiwania haseł opisywał właśnie takie metody - dzwonił, prosił, dostawał :D Trzeba przyznać, że szybsze to od jakiegoś "brute" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo gram w końcu jakieś informacje o klocku się zaczęły pojawiać niepiejące z zachwytu (razem już dwie). Ponadto musi być bardzo źle skoro nawet taka firma jak m$ która do niczego się nie przyznaje, puszcza parę że są kłopoty z bezpieczeństwem. PS. kogo oni tam zatrudniają na tej swojej informacji że dało się wyłudzić od nich poufne dane na gębę. Chyba hindusów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:33, pendejo napisał:

m$ jak m$ najpierw się wypiera później mówi prawdę ;]


Dobrze powiedziane... nie lubię hipokryzji, a jeszcze bardziej nie lubię microsoftu (albo prędzej shitsoftu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle coś musiało się wydarzyć, ach szkoda słów. Ciekawe czy jeszcze jakieś przecieki będą, może, że w nowych X-Boxach 360 nie działają napędy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować