Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Juiced nie dojedzie do Wii

22 postów w tym temacie

Na Wii najlepiej sprawdzają się takie gry wyścigowe jak Excite Truck, zawrotna szybkość i wykonywanie "combosów" Wiilotem są po prostu świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pierwsza część była słaba więc duża to strata nie jest natomiast grałem na Wii w samochodówkę i nie wiem co jest złego w sterowaniu i niby czemu gorzej się gra niż na 360 i PC. No ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl dopiero teraz pisze o juiced ? Mam nadzieje ze wydacie Juiced 2 po polsku juz sie pale do grania. A tak apropos... wraz z pewnym forumowiczem gramu prowadzę fanowską stronę o serii juiced. Zapraszam ;-) www.juiced.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:38, WąChU napisał:

Gram.pl dopiero teraz pisze o juiced ? Mam nadzieje ze wydacie Juiced 2 po polsku juz sie pale
do grania. A tak apropos... wraz z pewnym forumowiczem gramu prowadzę fanowską stronę o serii
juiced. Zapraszam ;-) www.juiced.yoyo.pl


a może wstąpicie do kolektywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juiced 2 nie ruszłby na wii (siimiito) chyba, że z ostro okrojoną grafa, a po za tym Wii jest przeznaczona na gry typu mario itp kolorowe, śmieszne, a nie poważne i realistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:22, ProChaoS napisał:

Juiced 2 nie ruszłby na wii (siimiito) chyba, że z ostro okrojoną grafa, a po za tym Wii jest
przeznaczona na gry typu mario itp kolorowe, śmieszne, a nie poważne i realistyczne.


Nie ni jasne że nie. Sadness na wii wogole nie będzie realistyczne. O Zeldzie i Red Steel juz nie wspominajac. Manhunt na Wii na pewno będzie bardzo kolorowy, z dominacją koloru czerwonego. Resident Evil na Wii to wogóle będzie śmieszny że boki zrywać. A co do realizmu to myślę że gra będzie bardziej realistyczna kiedy będę mógł ja poczuć a nie tylko wciskać guziki.

P.S. Nie jestem żadnym fanboyem że by nikt nie pisał. Jak dla mnie wszystkie konsolki mają niezaprzeczalne atuty i każda jest adresowana do innego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:12, pendejo napisał:

> Gram.pl dopiero teraz pisze o juiced ? Mam nadzieje ze wydacie Juiced 2 po polsku juz
sie pale
> do grania. A tak apropos... wraz z pewnym forumowiczem gramu prowadzę fanowską stronę
o serii
> juiced. Zapraszam ;-) www.juiced.yoyo.pl

a może wstąpicie do kolektywu?


Wysyłalem juz maila z prosba o przyjecie 2 miesiace temu. Do dzis nie otrzymalem odpowiedzi. Niestety ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Wii opłaca się wydawać gry ambitne, np.: familijne lub wykorzystujące możliwości Wiilota. Nie wyobrzażam sobie Wiimote''a w Juiced 2, chyba, że jako hamulec ręczny! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:22, ProChaoS napisał:

Juiced 2 nie ruszłby na wii (siimiito) chyba, że z ostro okrojoną grafa, a po za tym Wii jest
przeznaczona na gry typu mario itp kolorowe, śmieszne, a nie poważne i realistyczne.


Jeśli się nie znam to się nie wypowiadam... tylko tyle napiszę, bo nie chcę warna:/ myślałem, że na gramie nie ma ograniczonych ludzi, no cóż... idę pomachać mieczykiem w mojej nowiutkiej zeldzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Wii pokazało, że jest w stanie pociągnąć świetne gry - i fabularnie, i wizualnie. Zelda, CoD, Redsteel. Nadchodzący MoH, Manhunt, Godfather. Rzeczywiście wszystkie są strasznie kolorowe, zabawne i tylko dla dzieci. Skoro na GC było dużo RÓŻNYCH gier, na PS2 tym bardziej, czemu więc od razu skreśla się Wii? To, że producenci nie potrafią zrobić porządnych gier, nie znaczy, że się nie. Jeszcze niejednokrotnie, wg mnie, ujrzymy super gry na konsolę Nintendo. W tym i wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:39, Wieśniakoo napisał:

Na Wii opłaca się wydawać gry ambitne, np.: familijne lub wykorzystujące możliwości Wiilota.
Nie wyobrzażam sobie Wiimote''a w Juiced 2, chyba, że jako hamulec ręczny! :-D


Mario jest ambitny? RedSteel jest ambitny? Sonic itp badziewie? Proszę cię. Jeszcze ani jedna gra na wii mnie nie zachwyciła, ani razu nie powiedziałem "to muszę mieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować