• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Vernes

Black and White 2 - problem

Pytanie

Witam wszystkich,
Mam problem z gra, otoz, po zainstalowaniu, wprowadzeniu nazwy gracza i nacisnieciu start game w czasie ladowania do gry wylancza mi sie komputery. Nie mam pojecia co z tym zrobic. Probowalem juz reinstalowac, ale to nic nie dalo.

Moj pc
celek 2,4 ghz
1k ramu
gf ti4800se 128mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.12.2005 o 17:51, Vernes napisał:

Witam wszystkich,
Mam problem z gra, otoz, po zainstalowaniu, wprowadzeniu nazwy gracza i nacisnieciu start game w czasie
ladowania do gry wylancza mi sie komputery. Nie mam pojecia co z tym zrobic. Probowalem juz reinstalowac, ale to nic nie
dalo.

Moj pc
celek 2,4 ghz
1k ramu
gf ti4800se 128mb


A jaki masz zasilacz? Może nie jest wstanie doprowadzić odpowiedniej ilości prądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem podobne problemy z innymi grami. U mnie winnym okazał się procesor, który miał za słabe chłodzenie. U mnie akuratnie wystarczyło zdjęcie bocznej obudowy. Nie wiem czy to zawsze skutkuje, ale u mnie akuratnie tak. Spróbój, moze to ta sama przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Mój problem polega na tym, że w 4 misji (potyczka z vikingami) wojacy wroga dosłownie przebiegają przez moje mury (nawet, jeżeli są obstawione przez moich łuczników i wojaków)- bug? naprawia to któryś patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moze masz za stare sterowniki. Najlepiej wgraj DiretX 9.0c i nowe sterowniki do grafiki.
Może to tez byc przegrzewanie sie procesora albo karty graficznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zawsze jak komuś się komp resetuje to ma w 90% przypadkach pentium celerona, w 9,9% Pentium IV, a w 0,1% przypadków ma któregoś z AMD ..... Może to coś znaczy ? :P Naturalnie lubie obie firmy ale to jest podejrzane .
Vernes ważna sprawa, komputer się WYŁĄCZA czy RESETUJE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Raczej ci nie pójdzie... A jeśli pójdzie to i tak nie zagrasz, bo będzie się niesamowicie ciąć. Ta gra jest zooptymalizowana pod ATI i na moim 6600 256mb gra działą średnio (ok. 24 FPS na ustawieniach prawie max)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.02.2007 o 11:35, lestekkkk napisał:

witam wczoraj zakupilem orginalny jeszcze w folii black and white 2 i mam zly cd-keymoze ktos
jakis mi podac bo co mam zrobic?

Niemozliwoscia jest ze Twój klucz jest niepoprawny zwróc sie do firmy u której zamawiałes Gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

B&W2 nie lubi GF4 ani MX ani innych, to karty graficzne delikatnie rzecz birąc nie wspomagane już w tej technologii... czas na deinstalację gry lub wymianę karty graficznej niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.02.2007 o 11:35, lestekkkk napisał:

witam wczoraj zakupilem orginalny jeszcze w folii black and white 2 i mam zly cd-keymoze ktos
jakis mi podac bo co mam zrobic?

najlepiej zadzwonić do wydawcy, przecież nikt nie poda Ci prawdziwego cdkeya...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować