Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prison Break vs. LOST

266 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 11:51, GandalftheBlack napisał:

No wow. Mi oto chodzi, że cała ta akcja ciągnie się cały sezon.

Tak jak w wielu serialach.

Dnia 28.03.2007 o 11:51, GandalftheBlack napisał:

Hans olo nie powiesz mi, że wszystkie odcinki PB są super.

Nie powiem.

Dnia 28.03.2007 o 11:51, GandalftheBlack napisał:

Słyszałem, że mają kręcić 3 sezon PB. Ciekawe co sprytnego wymyślą.

Nic. Świadczy o tym żałośnie kończący sie drugi sezon.

Dnia 28.03.2007 o 11:51, GandalftheBlack napisał:

Nikogo nie chce obrazić, ale PB jest zrobiony dla ogółu (czyli nie jest zbyt mądry) więc każdemu
się spodoba.

Znajdź mi serial nie robiony dla ogółu.

Dnia 28.03.2007 o 11:51, GandalftheBlack napisał:

LOST jest według mnie ciekawszy ponieważ pokazuje reakcje pomiędzy ludźmi i ich zmiany.

Nie pierwszy i nie ostatni, a te relacje to też są z kosmosu brane.

Dnia 28.03.2007 o 11:51, GandalftheBlack napisał:

Tak naprawdę PB też jest telenowelą tylko "męską".

Tak naprawdę to nie masz pojęcia co mówisz.
GandalftheBlack
>Ja nic nie mam do wcześniejszych odcinków. Oczywiście bywały genialne, ale też słabsze. Nic nie jest idealne. >Jeśli się ogląda LOST trzeba być cierpliwym i uważnie oglądać, aby znaleźć ciekawe rzeczy ( jakieś nawiązania, >rzeczy charakterystyczne dla serialu).
Dlaczego uważasz, że trzeba? Ja już dawno to olałem, bo to jest bez sensu. JJA narazie sam nie wie o co mu chodzi, a ja mam czegoś się w tym doszukiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 12:34, hans olo napisał:

> No wow. Mi oto chodzi, że cała ta akcja ciągnie się cały sezon.
Tak jak w wielu serialach.


Chodzi oto, że Michael i spółka uciekają cały SERIALOWY sezon.

Dnia 28.03.2007 o 12:34, hans olo napisał:

Nic. Świadczy o tym żałośnie kończący sie drugi sezon.


Co wymyślili na koniec?

Dnia 28.03.2007 o 12:34, hans olo napisał:

Znajdź mi serial nie robiony dla ogółu.


PB ewidentnie jest robiony dla ogółu.

Dnia 28.03.2007 o 12:34, hans olo napisał:

Nie pierwszy i nie ostatni, a te relacje to też są z kosmosu brane.


Z kosmosu? Zresztą kosmos jest częścią wszechświata jak nasze życie więc są normalne, że tak się wyrażę.

Dnia 28.03.2007 o 12:34, hans olo napisał:

> Tak naprawdę PB też jest telenowelą tylko "męską".
Tak naprawdę to nie masz pojęcia co mówisz.
GandalftheBlack


Mam pojęcie. Tam też są romanse, rodzinne zawiłości itp. itd.

>JJA narazie sam

Dnia 28.03.2007 o 12:34, hans olo napisał:

nie wie o co mu chodzi, a ja mam czegoś się w tym doszukiwać?


To trudno nie będę płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:24, GandalftheBlack napisał:

Chodzi oto, że Michael i spółka uciekają cały SERIALOWY sezon.


I właśnie o to chodzi. Przetłumacz sobie tytuł, a potem narzekaj, że akcja jest taka, a nie inna. Poza tym siłą PB jest suspens, którego w Lostach jest tyle co kot napłakał. Za chwilę będą tam akcje typu: "Co robisz, Locke?" - "Jajecznicę, wyspa mi kazała. To moje przeznaczenie". Fascynujące, doprawdy :) W PB wciąga to, że już od pierwszego odcinka wiesz, jak się skończy sezon, a mimo to chcesz zobaczyć w jaki sposób uciekną. Większość moich znajomych była do PB nastawiona sceptycznie (jednego musiałem 2 miesiące namawiać) a jak już zaczęli oglądać to kończyło się to 10-godzinnymi maratonami :>

Dnia 28.03.2007 o 13:24, GandalftheBlack napisał:

> Nic. Świadczy o tym żałośnie kończący sie drugi sezon.
Co wymyślili na koniec?


Nic nie wymyślili, bo jeszcze się nie skończył, hans olo ma jakieś lipne informacje :> A przedostatni odcinek bardzo mi się podobał, nie wiem co z nim nie tak.

Dnia 28.03.2007 o 13:24, GandalftheBlack napisał:

> Znajdź mi serial nie robiony dla ogółu.
PB ewidentnie jest robiony dla ogółu.


A Losty są niszowe, tak? Zastanów się co piszesz...Za chwilę wymyślisz, że seriale są robione dla kasy!!!

Dnia 28.03.2007 o 13:24, GandalftheBlack napisał:

Z kosmosu? Zresztą kosmos jest częścią wszechświata jak nasze życie więc są normalne, że tak
się wyrażę.


Oczywiście :) Nie mam czasu z Tobą dyskutować, bo za chwilę mam lot na Jowisza xD

Dnia 28.03.2007 o 13:24, GandalftheBlack napisał:

Tak naprawdę PB też jest telenowelą tylko "męską".


Ke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:56, qrczak90 napisał:

I właśnie o to chodzi. Przetłumacz sobie tytuł, a potem narzekaj, że akcja jest taka, a nie
inna. Poza tym siłą PB jest suspens, którego w Lostach jest tyle co kot napłakał. Za chwilę

"Co robisz, Locke?" - "Jajecznicę, wyspa mi kazała. To moje przeznaczenie".

Tak? Bardzo dużo jest "Łamania więzienia" w 2 sezonie. Z tego co widać twórcy LOST maja jeszcze świeże pomysły.

Dnia 28.03.2007 o 13:56, qrczak90 napisał:

Fascynujące, doprawdy :) W PB wciąga to, że już od pierwszego odcinka wiesz, jak się skończy
sezon, a mimo to chcesz zobaczyć w jaki sposób uciekną. Większość moich znajomych była do PB
nastawiona sceptycznie (jednego musiałem 2 miesiące namawiać) a jak już zaczęli oglądać to
kończyło się to 10-godzinnymi maratonami :>


Niech sobie oglądają nie zabronie im. Super już wiem jak się skończy od pierwszego odcinka... Ale super. Siłą LOST jest tajemniczość i zaskoczenie

Dnia 28.03.2007 o 13:56, qrczak90 napisał:

> Z kosmosu? Zresztą kosmos jest częścią wszechświata jak nasze życie więc są normalne,
że tak
> się wyrażę.

Oczywiście :) Nie mam czasu z Tobą dyskutować, bo za chwilę mam lot na Jowisza xD


Ja z tobą też. Dowidzenia. Wyślesz pocztówkę?

Dnia 28.03.2007 o 13:56, qrczak90 napisał:

> Tak naprawdę PB też jest telenowelą tylko "męską".
Ke?


Dobra, nie jest. Zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 23:26, qrczak90 napisał:

> Pewnie że Zagubieni lepsi.
> A w tym całym Skazanym na Śmierć, to przez cały serial będą uciekać z tego więzienia?


Skoro oglądasz Prisona na Polsacie, z przerwami na reklamy, dennym dubbingiem i tygodniowym
oczekiwaniem na kolejny odcinek to Ci się nie dziwię, że się nie podoba :P Największą zaletą
pierwszego sezonu jest suspens, który traci właściwie całą swoją sugestywność przy takim oglądaniu...

Ja uwielbiam oba seriale w nidziele Prison w poniedziałek Lost musiałem to jakoś podzielić! możre nie oglądam Prisona od początku jak Losta ale mnie podobnie wciągnął! I tu odpowiedz na Posta na AXN tez są reklamy i to chyba trzy w 45 minutowym odcinku! Co do dubbingu Prisona to nie mam zastrzerzen!! Narazie jest przerwa w emitowaniu Lost 3 więc teraz skupiam sie wyłącznie na Prison Braku! oba Seriale zgniatają tych 4400 pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:00, GandalftheBlack napisał:

Tak? Bardzo dużo jest "Łamania więzienia" w 2 sezonie. Z tego co widać twórcy LOST maja jeszcze
świeże pomysły.


LOL. Najpierw było, że widziałeś tylko 2 odcinki PB, potem że 6 a teraz już drugi sezon? Niezłe masz tempo :> Nie zarzucaj braku świeżych pomysłów, skoro nie oglądałeś nawet 1/4 serialu. I przetłumacz jeszcze raz ;)

Dnia 28.03.2007 o 15:00, GandalftheBlack napisał:

Niech sobie oglądają nie zabronie im. Super już wiem jak się skończy od pierwszego odcinka...
Ale super. Siłą LOST jest tajemniczość i zaskoczenie


Chyba słaba ta siła, skoro ja, podobnie jak ci sami znajomi od PB nie mogli usiedzieć przy Lostach dłużej niż przez 1 odcinek dziennie :> A chyba możemy stanowić grupę, która w miarę dobrze reprezentuje poglądy ogółu.

Dnia 28.03.2007 o 15:00, GandalftheBlack napisał:

Ja z tobą też. Dowidzenia. Wyślesz pocztówkę?


Do_widzenia, nie wyślę, bo nie mam adresu.

Dnia 28.03.2007 o 15:00, GandalftheBlack napisał:

Dobra, nie jest. Zadowolony?


Nie, bo nadal nie wiem, co to jest "telenowela męska"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 16:33, qrczak90 napisał:

LOL. Najpierw było, że widziałeś tylko 2 odcinki PB, potem że 6 a teraz już drugi sezon? Niezłe
masz tempo :> Nie zarzucaj braku świeżych pomysłów, skoro nie oglądałeś nawet 1/4 serialu.
I przetłumacz jeszcze raz ;)


Nie oglądałem, ale wiem co jest w 2 sezonie :)

Dnia 28.03.2007 o 16:33, qrczak90 napisał:

Chyba słaba ta siła, skoro ja, podobnie jak ci sami znajomi od PB nie mogli usiedzieć przy
Lostach dłużej niż przez 1 odcinek dziennie :> A chyba możemy stanowić grupę, która w miarę
dobrze reprezentuje poglądy ogółu.


Nie każdy może oglądać LOSTa. LOST nie jest dla ogółu, jest za inteligentny dla ogółu. Nie obrażaj się, proszę.

Dnia 28.03.2007 o 16:33, qrczak90 napisał:

> Ja z tobą też. Dowidzenia. Wyślesz pocztówkę?

Do_widzenia, nie wyślę, bo nie mam adresu.


Tobie nie dam. ;P

Dnia 28.03.2007 o 16:33, qrczak90 napisał:

> Dobra, nie jest. Zadowolony?

Nie, bo nadal nie wiem, co to jest "telenowela męska"...


To jest takie coś co ma elementy telenoweli, a ma męską akcję. Tak naprawdę to każdy serial ma elementy telenoweli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:03, GandalftheBlack napisał:

Nie oglądałem, ale wiem co jest w 2 sezonie :)


Nie oglądałeś? To STFU :) Ja ogladałem oba i mogę porównywać.

Dnia 28.03.2007 o 17:03, GandalftheBlack napisał:

Nie każdy może oglądać LOSTa. LOST nie jest dla ogółu, jest za inteligentny dla ogółu. Nie
obrażaj się, proszę.


Aww, gimme a break :> Może jeszcze niekomercyjny? xD

Dnia 28.03.2007 o 17:03, GandalftheBlack napisał:

To jest takie coś co ma elementy telenoweli, a ma męską akcję. Tak naprawdę to każdy serial
ma elementy telenoweli.


A męska akcja to co? xD Nie, nie zapominaj, że Lost są uber-pr0, tylko dla orłów itd, więc oni nie mają elementów telenoweli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:16, qrczak90 napisał:

Aww, gimme a break :> Może jeszcze niekomercyjny? xD


Nie mówię, że nie jest komercyjny, ale nie trafia do każdego.

Dnia 28.03.2007 o 17:16, qrczak90 napisał:

A męska akcja to co? xD Nie, nie zapominaj, że Lost są uber-pr0, tylko dla orłów itd, więc
oni nie mają elementów telenoweli xD


Męska akcja to tam gdzie się piorą, uciekają itd. ( takie akcje jak są dobrze nakręcone to są fajne w PB są fajne) LOST też ma swoje wady i ma elementy telenoweli jak wspomniałem, że każdy serial ma takie. W X files też je znajdziesz.

Moda na PB (Skazany na śmierć :D) w Polsce przypomina mi trochę Pokemony. Koledzy się pytają:
- Oglądasz PB?
- Nie.
I się dziwią. Każdy to ogląda, wszyscy mają na kompie i sobie oglądają. Jak Pokemony. Każdy oglądał. Trochę to takie żałosne. Oczywiście nikomu nie zabronię oglądać. PB może się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że Prison Break jest lepsze ponieważ rzecz dzieje się w więzieniu i jest więcej akcji a w Zagubionych rzecz dzieje się na bezludnej wyspie (choć każdy to wie)a mi to nie pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem obu tych seriali i nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie Prison Break czy Lost. Oba te seriale są kozackie i wciągają ale każdy ma inną koncepcję. Dla mnie oba są bardzo ciekawe. Oba te seriale mają wspaniały klimat i występujących w nich świetnie dobranych aktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:29, oski007 napisał:

Ja myśle że Prison Break jest lepsze ponieważ rzecz dzieje się w więzieniu i jest więcej akcji
a w Zagubionych rzecz dzieje się na bezludnej wyspie (choć każdy to wie)a mi to nie pasi.


Gusta są rożne i nie będę o nich dyskutował. Chociaż argument, że akcja toczy się na wyspie to trochę za mało ( ta wyspa nie jest bezludna ździwko nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:26, GandalftheBlack napisał:

Nie mówię, że nie jest komercyjny, ale nie trafia do każdego.


"Nie trafia do każdego" bynajmniej nie jest równoznaczne z "jest tylko dla inteligentnych" xD

Dnia 28.03.2007 o 18:26, GandalftheBlack napisał:

Męska akcja to tam gdzie się piorą, uciekają itd. ( takie akcje jak są dobrze nakręcone to
są fajne w PB są fajne) LOST też ma swoje wady i ma elementy telenoweli jak wspomniałem, że
każdy serial ma takie. W X files też je znajdziesz.


W każdym serialu je znajdziesz, nie ma dzieła idealnego.

Dnia 28.03.2007 o 18:26, GandalftheBlack napisał:

Moda na PB (Skazany na śmierć :D) w Polsce przypomina mi trochę Pokemony.


(Nie) chwaląc się, oglądnąłem cały pierwszy sezon i część drugiego na pół roku przed dojściem tej mody do Polski :> Co w tym jest żałosnego? Bo zarzucasz brak świeżych pomysłów, "żałosność" i inne a nie potwierdziłeś tego żadnym konkretnym dowodem (zresztą jakie możesz mieć dowody na podstawie kilku oglądniętych odcinków). To nie jest równa dyskusja, bo ja mogę sobie wyrobić zdanie ponieważ oglądałem wszystkie (teraz już nie, ale w dalszym ciągu większość) odcinki Lostów jak i PB.

I Pokemony rock! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:37, Iqor napisał:

Na pytanie zadane w temacie odpowiadam, że LOST nie oglądałem


Zachęcam do oglądnięcia. Tylko, że od 1 odcinka 1 sezonu. Ci którzy nie oglądali od początku później mają problemy ze zrozumieniem historii bądź mówią, że jest głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:38, GandalftheBlack napisał:

> Ja myśle że Prison Break jest lepsze ponieważ rzecz dzieje się w więzieniu i jest więcej
akcji
> a w Zagubionych rzecz dzieje się na bezludnej wyspie (choć każdy to wie)a mi to nie pasi.


Gusta są rożne i nie będę o nich dyskutował. Chociaż argument, że akcja toczy się na wyspie
to trochę za mało ( ta wyspa nie jest bezludna ździwko nie?)

Jak nie bezludna to jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam PB na Polsacie i chciałem zapytać tych wszystkich którzy w necie obejrzeli cały sezon 1 i większość drugiego. Mianowicie, na jakiej stronie można obejrzeć te odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:40, qrczak90 napisał:

(Nie) chwaląc się, oglądnąłem cały pierwszy sezon i część drugiego na pół roku przed dojściem
tej mody do Polski :> Co w tym jest żałosnego? Bo zarzucasz brak świeżych pomysłów, "żałosność"
i inne a nie potwierdziłeś tego żadnym konkretnym dowodem (zresztą jakie możesz mieć dowody
na podstawie kilku oglądniętych odcinków). To nie jest równa dyskusja, bo ja mogę sobie wyrobić
zdanie ponieważ oglądałem wszystkie (teraz już nie, ale w dalszym ciągu większość) odcinki
Lostów jak i PB.


Ja nie mówię o tych którzy oglądali wcześniej. Ja mówię o tym, że w Polsce jakoś nowego wejdzie i sławnego to wszyscy hurra i do przodu. Żałosne są te "mody", a nie widzowie. Dobił mnie tekst koleżanki do kolegi.
- Oglądasz Skazanego na Śmierć?
- Tak już 2 sezon.
- No co ty? Już jest?
- Oglądam od roku.
- Niemożliwe.

Szanuje tych którzy oglądali PB wcześniej.

Dnia 28.03.2007 o 18:40, qrczak90 napisał:

I Pokemony rock! :)


Pokemony są fajne, ale ogólnopolska moda na nie mnie dobijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować