Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prison Break vs. LOST

266 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 15:48, GandalftheBlack napisał:

> Lost już jednak się trochę zapuścił. Kiedy narasta napięcie dają odcinek z innej beki(
np.
> 14odc. 3 sezon) Buuu!

14 odcinek był bardzo fajny.


Popieram, mi też się podobał... Normalnie w szoku byłem, co się okazało na końcu...
I co z tego, że "z innej belki" z tego co sobie przypominam, to w drugim sezonie, też było parę takich akcji i nikt się nie doczepiał... Teraz ludzie sobie wmówili, że LOST schodzi na psy i się doszukują różnych błędów.
Jutro ocenimy, 15odc. bo jest już gotowy do oglądania.

A co do Pirson Break, to dzisiaj obejrzałem 05odc 2 serii... No i co? Genialny, wogóle świetny serial. Teraz jak oglądam LOSTa i PB to nie mam ochoty oglądać innych filmów i seriali.

Pozdrawiam wszyskich sympatyków tych seriali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skazany na początku był fajny, II seria zaczyna bardzo nudzić, lost III seria też trochę przynudza ale i tak całokształt lost jest lepszy niż skazanego na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 00:24, MrSmok napisał:

skazany na początku był fajny, II seria zaczyna bardzo nudzić, lost III seria też trochę przynudza
ale i tak całokształt lost jest lepszy niż skazanego na śmierć


Ja wolę Prison Break.
Lost zaczyna mnie już nudzić, szczególnie ostatnie odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W prison break trzyma cały czas napięcie i akcja się toczy zawsze. Szanuję ten serial za wspaniały klimat i wspaniałą grę aktorów.

Co do lost serial jest beznadziejny i nudny :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 11:28, wadik12 napisał:

Co do lost serial jest beznadziejny i nudny :((


Taa nie ma to jak uzasadniony pogląd. Chciałbym Ci jedynie przypomnieć, że Prison Break powstał niejako na fali popularności Lostów, więc jakiś szacunek się temu serialowi należy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówicie ,że lost zły bo znaczyna się dłużyć. A myślicie że Prison Break bo 3 sezoanch nie będzie nudzil? Za dużo oglądania lostów a że pirson jest nowszy tj inny klimat jest ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOST => fabuła nie do pobicia przez żaden inny serial
Prison Break => akacja wbijająca w fotel przy każdym odcinku, czyli coś czego doświadcza się rzadko...

Tyle miałem do powiedzenia :D Nie ma co porównywać, bo to są 2 różne rzeczy... niby seriale a zupełnie inne.. zależy co kto lubi... mi oba ogląda się (lub oglądało - PB) z dużą przyjemnością i nie narzekam na żaden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jestem fanem tych seriali od czasu do czasu gdy mam czas a nic innego w TV nie leci to włączam. Nawet to fajna ale... no nie wiem.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jestem fanem tych seriali od czasu do czasu gdy mam czas a nic innego w TV nie leci to włączam. Nawet to fajna ale... no nie wiem.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 17:40, zardzel napisał:

LOST => fabuła nie do pobicia przez żaden inny serial
Prison Break => akacja wbijająca w fotel przy każdym odcinku, czyli coś czego doświadcza
się rzadko...

Tyle miałem do powiedzenia :D Nie ma co porównywać, bo to są 2 różne rzeczy... niby seriale
a zupełnie inne.. zależy co kto lubi... mi oba ogląda się (lub oglądało - PB) z dużą przyjemnością
i nie narzekam na żaden :D

W loscie juz nie ma fabuly :) lost to crap, nowa moda na sukces :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale żadna moda na sukces, bo moda na sukces ma podajże 1900 odcinków czy coś koło tego. A lost dalej trzyma w napieciu, a w prison breaku non stop akcja. Oba seriale oglądam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prison break jest super,mój ulubiony serial obok Detektywa Monka.LOST-ów jeszcze nie oglądałem ale niedługo zobacze bo każdy poleca więc jak narazie dla mnie pb góra.Super jest też The Sopranos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 17:45, demrenfaris napisał:

> LOST => fabuła nie do pobicia przez żaden inny serial
> Prison Break => akacja wbijająca w fotel przy każdym odcinku, czyli coś czego doświadcza

> się rzadko...
>
> Tyle miałem do powiedzenia :D Nie ma co porównywać, bo to są 2 różne rzeczy... niby seriale

> a zupełnie inne.. zależy co kto lubi... mi oba ogląda się (lub oglądało - PB) z dużą przyjemnością

> i nie narzekam na żaden :D
W loscie juz nie ma fabuly :) lost to crap, nowa moda na sukces :(


moda na sukcesm świętowała niedawno 5000 odcinek ... Dlaczego w losice nie ma fabuły ? Na 100% piałeś z zachwytu na pierwszym odcinki i pierwszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2007 o 20:59, Qba777 napisał:

moda na sukcesm świętowała niedawno 5000 odcinek ... Dlaczego w losice nie ma fabuły ? Na 100%
piałeś z zachwytu na pierwszym odcinki i pierwszej serii.

Jasne ze tak! Ale 4 seria... Przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 2 sezony lost ale to przegięcie 3 seria podobnie z PB (nie wciągneło mnie). Ile jeszcze tych serii będzie? To wszystko dla kasy ciągną to wszystko dla kasy nudne się to zaczyna robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować