Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prison Break vs. LOST

266 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 08:51, kapec11 napisał:

Ej, a słyszeliście że jeszcze w zagubionych w trzecim sezonie zginie 5 osób, bedą wspomniia
Dharmy i Mihail przeżyje...

WOW!!!! A wiesz że Desmont będzi3 czytać przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 09:08, W.S.A.D napisał:

> Ej, a słyszeliście że jeszcze w zagubionych w trzecim sezonie zginie 5 osób, bedą wspomniia

> Dharmy i Mihail przeżyje...
WOW!!!! A wiesz że Desmont będzi3 czytać przyszłość?


Mi chodziło o to że zginie 5 osób od 17 odc. 3 serii, czyli tego który teraz leciał w ABC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Losty są znacznie lesi niz skazany. Jednak i tak robią się nudni. Gdyby serial się skończył na dwóch seriach to by było świetnie, bo jak narazie to jest przedłużanie serialu na siłe a to mu na zdrowie nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jednak i tak robią się nudni. Gdyby serial się skończył

Dnia 26.04.2007 o 11:45, TigerXP napisał:

na dwóch seriach to by było świetnie, bo jak narazie to jest przedłużanie serialu na siłe a
to mu na zdrowie nie wyjdzie.


No nie wiem.Obejrzałem już wszystkie odcinki(bez 17) trzeciego sezonu(oczywiście te które były emitowane) i jakoś nie nudzi mi się ten serial.Oczywiście najlepszy to on jest i tak smutno będzie jak sie skończy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:40, dambialko napisał:

Ja wolę prison break zagubieniu bezurazy alę to jest trochę bzdura

Bzzdura??!! Co ty człowieku mówisz?Jeżeli Lost jest dla ciebie bzdurą to można powiedzieć o innych serialach?Lost ma genialną fabułę, klimat, i to coś co sprawia, że nie można sie od tego oderwać.No, ale cóż są gusta i guściki, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:53, Mr.Kubu napisał:

> Ja wolę prison break zagubieniu bezurazy alę to jest trochę bzdura
Bzzdura??!! Co ty człowieku mówisz?Jeżeli Lost jest dla ciebie bzdurą to można powiedzieć o
innych serialach?Lost ma genialną fabułę, klimat, i to coś co sprawia, że nie można sie od
tego oderwać.No, ale cóż są gusta i guściki, no nie?

Tja... 3 seria to jednak glupota. Break tez sie psuje :/ Taka kolej rzeczy M jak Milosc tez sie nudzi :D Moda na Sukces rulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 20:56, demrenfaris napisał:

Tja... 3 seria to jednak glupota.

Nie..niemów tak..to mnie zabolało :(
Break tez sie psuje :/ Taka kolej rzeczy M jak Milosc tez

Dnia 27.04.2007 o 20:56, demrenfaris napisał:

sie nudzi :D Moda na Sukces rulez :D


Tu trafiłeś w dziesiątkę Moda is the best!!! xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba seriale są po prostu zajefajne. Oglądam każdy odcinek. Ale bardziej mi się podoba Lost:Zagubieni, ale jak ktoś teraz by obejrzał np. 7 czy inny odcinek z 3 seri to by się niepołapał o co chodzi, teraz się sytuacja komplikuje, oglądałem trailer Lost na iTunes to Lock wysadził pomost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:26, Mariusz57 napisał:

Oba seriale są po prostu zajefajne. Oglądam każdy odcinek. Ale bardziej mi się podoba Lost:Zagubieni,
ale jak ktoś teraz by obejrzał np. 7 czy inny odcinek z 3 seri to by się niepołapał o co chodzi,
teraz się sytuacja komplikuje, oglądałem trailer Lost na iTunes to Lock wysadził pomost

Echm....to nie był pomost tylko łudź podwodna, którą to "inni" sobie przypływali i odpływali do zewnętrznego świata, a tą że łodzią Jack wraz z Juliet miał odpłynąć do domu...no i nie odpłyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:39, Mr.Kubu napisał:

> Oba seriale są po prostu zajefajne. Oglądam każdy odcinek. Ale bardziej mi się podoba
Lost:Zagubieni,
> ale jak ktoś teraz by obejrzał np. 7 czy inny odcinek z 3 seri to by się niepołapał o
co chodzi,
> teraz się sytuacja komplikuje, oglądałem trailer Lost na iTunes to Lock wysadził pomost

Echm....to nie był pomost tylko łudź podwodna, którą to "inni" sobie przypływali i odpływali
do zewnętrznego świata, a tą że łodzią Jack wraz z Juliet miał odpłynąć do domu...no i nie
odpłyną ;)

Nie wiem co to dokładnie było, za ciemno xD ważne że coś wysadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 20:06, Mariusz57 napisał:

> > Oba seriale są po prostu zajefajne. Oglądam każdy odcinek. Ale bardziej mi się podoba

> Lost:Zagubieni,
> > ale jak ktoś teraz by obejrzał np. 7 czy inny odcinek z 3 seri to by się niepołapał
o
> co chodzi,
> > teraz się sytuacja komplikuje, oglądałem trailer Lost na iTunes to Lock wysadził
pomost
>
> Echm....to nie był pomost tylko łudź podwodna, którą to "inni" sobie przypływali i odpływali

> do zewnętrznego świata, a tą że łodzią Jack wraz z Juliet miał odpłynąć do domu...no
i nie
> odpłyną ;)
Nie wiem co to dokładnie było, za ciemno xD ważne że coś wysadził


Nom, łodz podwodną wysadził. A zrobił to ponieważ wyspa była jedynym miejscem gdzie ojciec go nie znajdzie(bał się go po tym jak ojciec wypchnął go przez okno[wspomnienia]) a bał się że dzięki łodzi może się tu znalezć. A jak się pózniej okazało ojciec już na wyspie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W "The brig", Lock miał zabić swego ojca, ale nie miał na to sił, dlatego też poszedł po Sawyera i właśnie James zabił Coopera, a to dla tego,ponieważ okazało się, że Cooper zrujnował życie rodzinie Jamesa i to on właśnie jest prawdziwym Sawyerem którego ksywę przyją James...a tak zbaczając z tematu to czytałem, że do końca trzeciego sezonu ma zginąć jeszcze 5 osób(wliczając w to Coopera) i będą to najprawdopodobniej Kate, Sayid, Charlie i Ben...osobiście mam nadzieję, że to się nie sprawdzi.Ginąć to niech ginie Jack, ale Sayida i Charliego to niech zostawią w spokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 10:12, Mr.Kubu napisał:


W "The brig", Lock miał zabić swego ojca, ale nie miał na to sił, dlatego też poszedł po Sawyera
i właśnie James zabił Coopera, a to dla tego,ponieważ okazało się, że Cooper zrujnował życie
rodzinie Jamesa i to on właśnie jest prawdziwym Sawyerem którego ksywę przyją James...a tak
zbaczając z tematu to czytałem, że do końca trzeciego sezonu ma zginąć jeszcze 5 osób(wliczając
w to Coopera) i będą to najprawdopodobniej Kate, Sayid, Charlie i Ben...osobiście mam nadzieję,
że to się nie sprawdzi.Ginąć to niech ginie Jack, ale Sayida i Charliego to niech zostawią
w spokoju!


Tak, z ust mi to wyjąłeś. Błagam Was twórcy serialu, nie zabijajcie Sayida!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Prison Break jest lepszy od Lost. Nie dość że w Lost giną czołowi bohaterowie to jeszcze ten film jest strasznie naciągany, w Prison Break wszystko jest takie prawdziwe i na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować