Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie kontynuacja Company of Heroes!

31 postów w tym temacie

Lol świetnie że będzie kontunuacja. Pamiętam jak dostałem w łapska CoH i nie za bardzo chciało mi się ją odpalać. Po dwóch dniach, pewnego wieczoru jednak odpaliłem. I dostałem bombe na pysk:], noc zarwana, dobrze że do szkoły nie miałem na drugi dzień bo pewnie tam bym nie zawitał. Bardzo się cieszę że będzie kontunuacja, mam nadzieje że wymagania nie będą wiele większe, bo już CoH zarzynał mi sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na full detalach u kumpla i nie mogłem mu zejść z kompa przez 3 godziny :D Szkoda, że mój sprzę ni udzwignął CoHa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę dodatek! W tej grze jest przecież zakładka z kampaniami, a kampania jest obecnie tylko jedna. Wprowadzenie Fajfokloków było by mile widziane, tak jak kampania niemiecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajno, że będzie kontynuacja, ale mogliby dodatek jeszcze zrobić :D
Mój sprzęt ciągnie na minimalnych, ale i tak jest dobrze....ale CoH2 już mi chyba nie pójdzie, ale zapowiada sie upgrade mojego kompa, wiec moze jest jakas szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najprawdopodobniej jest dodatek, bo w oryginalnym tekście po angielsku pojawia się słowo continuation a nie sequel co sugeruje dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Super!!! Właśnie wczoraj przeszedłem gierke i fajnie że słychać o kontynłacji tej świetnej gry... Jak się pojaw8i to napewno trafi do mojej kolekcji gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to juz temat o CoH to zapytam. Czy ta gra odpali na tym kompie?? (Chodzi mi o przynajmniej najnizsze detale, rozdzielczosc itp.)
Konfig Kompa:
Athlon 2000+
Radeon 9200 128mb
256ram

Prosze o szybka odpowiedz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w końcu wydadzą ten dodatek (lub dwójeczkę) to na 99,9% będziemy grali, prócz istniejących stron także Rosjanami. Bo w każdym większym RTSie (StarCraft, Warcraft czy Dawn of War) dostajemy kampanie zimowe. Tak więc tylko czekać na niespodziewane ochłodzenie lata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:21, NuGGet napisał:

Jak to juz temat o CoH to zapytam. Czy ta gra odpali na tym kompie?? (Chodzi mi o przynajmniej
najnizsze detale, rozdzielczosc itp.)
Konfig Kompa:
Athlon 2000+
Radeon 9200 128mb
256ram

Prosze o szybka odpowiedz:P



Chodzić będzie, tylko nie wiem jak. Najlepiej załatw sobie demo. Aczkolwiek ja na Twoim miejscu odpuściłbym sobie CoHa. Bez efektów, fizyki (te kratery po ostrzale) ta gra zamienia się w zwykłą, niezbyt genialną pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować