Zaloguj się, aby obserwować  
SaaHaa

Postać z gry... kim byście chcieli być?

402 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2005 o 20:07, WoWmen napisał:

Ja tam bym chciał być Nieumarłym Magiem :D z WoWa :D albo Vatrimasem :D


Ja bym tam wolał być władcą nieumarłych - złym Nekromatą z Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 15:19, Solstheim napisał:

Ja pamiętam ale do twojego sprawdź pod kątem ortografi TO było sprawdzone:) ja w olę pisaćniesprawdzając
bo nawet jak wyraz jest dobrze to i tak jak zaczne sprawdzaćto go zmienię ja niejestem jakoś
humanistycznie uzdolniony (co oczywiście nietłumaczy że robię takie błędy) Ja wole matme!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak matme!!!!!!!!!!!!!!!!
Matma!!!!!!!!!!!!
(w oddali słychać psychopatyczny śmiech) Ha HA HA HA HA HA HA hA !!!!!!!


Ja również nie przepadam za takim przedmiotem jak j.polski (wole chemię, fizę i biolę) ale to w żaden sposób nie może tłumaczyć takiego ignoranctwa w dziedzinie ortografii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 16:34, shinian napisał:

>> >>
Ja również nie przepadam za takim przedmiotem jak j.polski (wole chemię, fizę i biolę) ale
to w żaden sposób nie może tłumaczyć takiego ignoranctwa w dziedzinie ortografii;)


]Wiesz co to jest dyortografia?
Jest to takie cooś co niewiadomo czemu ale jak to masz to niepotrafisz zapamiętać zasad ortografi
Ja tego niemam :) ale mam za t owydłużony czas pracy podzczas pisania czyli potrzebuje więcej czaszu na pisanie żeby pisać czytelnie i bezbłędnie.
No sam powiedziałem że to że nielubie polskiego nietłumaczy że mogę pisać z błędami
Możesz powiedzieć mi żebym jak musze to pisął wolniej ale mi się niechce nieraz jak obsługuje 2 fora, GG , jakiś czat to pisze szybko

(jak byśgrał w gry typu GW, Diablo2, itp) po necie w kturych niema polskich znaków a rozmawiasz po polsku to to wchodzi w nawyk
Albo czytał Ar w cd-action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 09:20, natkasuper1 napisał:

A jeśli już chodzi o powstałą grę to najbardziej odpowiada mi bycie burmistrzem jakiejś karaibskiej
wysepki (jak np. w Tropico).


he tylko jakbys zle zadzil to bys szybko z tamtad wyplynal w ludeczce no ale z workiem pieniedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał być Drizztem Do''Urdenem (bohater z Wrót Baldura czy Demon Stone). Mam nawet parę cech z nim wspólnych (nie chodzi mi o wygląd, bo kumple raczej zwą mnie drowem w negatywie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA tam chciałbym być Księciem z nowszuch Prince of Persia.... Za jego zdolności akrobatyczne i charakter...a i Kaileena nie brzydka była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:49, HumanGhost napisał:

Uwaga przebijam wszystkich!!!
Co powiecie na rolę postaci tytułowej w grze Larry? :-D Toż to marzenie każdego faceta. No
prawie każdego.. ;-D


No ja miałem ten sam Pomysł to by był bajer:D tzn jemu trochę...dużo do mnie brakuje:D ale życie wiedzie "ciekawe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 18:54, Solstheim napisał:

Jest to takie cooś co niewiadomo czemu ale jak to masz to niepotrafisz zapamiętać zasad ortografi
Ja tego niemam :) ale mam za t owydłużony czas pracy podzczas pisania czyli potrzebuje więcej
czaszu na pisanie żeby pisać czytelnie i bezbłędnie.
No sam powiedziałem że to że nielubie polskiego nietłumaczy że mogę pisać z błędami
Możesz powiedzieć mi żebym jak musze to pisął wolniej ale mi się niechce nieraz jak obsługuje
2 fora, GG , jakiś czat to pisze szybko

(jak byśgrał w gry typu GW, Diablo2, itp) po necie w kturych niema polskich znaków a rozmawiasz
po polsku to to wchodzi w nawyk
Albo czytał Ar w cd-action


Człowieku czy ty każdemu tłumaczysz swoją nieznajomosc ortografii graniem w GW i D2?
P.S. czasowniki z "nie" piszemy oddzielnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 15:56, Mar0 napisał:

> Uwaga przebijam wszystkich!!!
> Co powiecie na rolę postaci tytułowej w grze Larry? :-D Toż to marzenie każdego faceta.
No
> prawie każdego.. ;-D


mnie na pewno :P tyle fajnych lasek, kurde :]

Dnia 09.12.2005 o 15:56, Mar0 napisał:

No ja miałem ten sam Pomysł to by był bajer:D tzn jemu trochę...dużo do mnie brakuje:D ale
życie wiedzie "ciekawe"


mi też brakuje dużo. po pierwze mam jakieś 182 centymetry, a Larry miał jakieś.... eeee. powiedzmy mało :D i nie jestem facetem po czterdziesce i nie mam takiej haryzmy jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 16:10, SirMike napisał:

A Ja nie chcialbym byc zadnym bohaterem z gry :P
Ciagle ktos by do mnie strzelal, rzucał toporem czy próbował zgwałcić :D


Dlaczego? Są takie gr dla maluchów jak "Królik Bystrzak". Tam nigdy nikt nie próbowałby cię zabić.

zdravim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 16:17, Robek 009 napisał:

Dlaczego? Są takie gr dla maluchów jak "Królik Bystrzak".


A Ty chciałbyś byc Królikiem Bystrzakiem albo Prosiaczkiem Kwikiem, że o Pingwinku Kelvinie i nawiedzonym panu Grzałce nie wspomne ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować