Zaloguj się, aby obserwować  
SaaHaa

Postać z gry... kim byście chcieli być?

402 postów w tym temacie

Kristof Romuald z Wampir the Mascerade: Redemption, mój jedyny i nieodwołalny wybór, ech... te kły i nocne polowania z mieczykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał być to na pewno Jack Carver prawie jak Rambo:D zapewne później jako Sam Fisher, Bezimienny z Gothica, a może STALKEREM być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej Stalkerem :P To byłoby życie, mutanty, Czarnobyl, ogólnodostępna broń i wolność ( w sensie - wolność działaia itd. )! Ech, marzenia ;)

W drugiej kolejności chciałbym być kolesiem z Test Drive Unlimited.
Luksusowe samochody, piękne kobiety, tropikalna wyspa i możliwość zarobienia 10.000 $ w 20 sekund, ech... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chciałbym być Bezimiennym z gry Planescape: Torment :>. No ew. Jonelethem z modem Tactics xD z BG2 by móc choć czasem zatrzymać czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał być Księciem Persji, ale wyprawiałbym akrobacje na drążkach:) I w ogóle wszystkie kobiety by na mnie leciały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie sprawdziłbym się w roli Jasona Bourne''a. Pal licho, pamięć mogę stracić :D. Wiem, że takiej gry nie ma, ale będzie(!!!). Czytałem ostatnio "Tożsamość Bourne''a" i oglądałem oba filmy. Koleś miał talent do znikania, też tak chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować