Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świetne wyniki sprzedaży Visty

59 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2007 o 15:59, Pediator napisał:

no reklama tego shitu podziałała i ludzie dali się nabrać i kupili eh jacy ludzie są naiwni...


W 100% się z Tobą zgadzam.
Jeszcze przed premierą wiele było słychać głosów, że nie warto tego kupować, instalować i korzystać z tego...
A jednak los okazał się przewrotny i ludzie to biorą :/

Co ten system oferuje nowoczesnego ? Skalę kompatybilności sprzętu z grami - przecież to śmiech na sali.

Mam okazję legalnie przetestować i korzystać z tego systemu w wersji Business (z MSDN AA), ale jakoś nie mam ochoty i nie będę miał.
Obecnie jestem na etapie przenoszenia się na Solarisa i myślę, że alternatywne systemy są jednak przyszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość sprzedanych systemów to głównie to gros tych systemów, które leżą na półkach i w gotowych zestawach komputerowych. Microsoft- owszem, je opchnął, ale wiele z tych kopii nie trafiło jeszcze do użytkowników indywidualnych, więc nie widzę powodów do niesamowitej radości.

Bzz bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:09, Sebastian` napisał:

(...) Co ten system oferuje nowoczesnego ? (...)


Poczekaj aż DRM będzie wbudowany w sprzęt komputerowy. Kupisz takie badziewie i Vista będzie niezastąpiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe... Gdyby jeszcze tylko sama Vista była taka dobra, jak jej sprzedaż... Na razie mam mieszane odczucia, niby niektóre rzeczy są lepsze, ale wiele innych potrafi zdenerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze początki nowych windowsów są trudne . Ale jeśli sprzedano Viste już w około 20 milionów sztuk to idzie im dobrze. Czekam tylko na sterowniki do karty graficznej na Viste ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee tam. Większość tych nabywców to pewnie firmy,albo ludzie którzy myślą "nowe ,więc musi być lepsze"
Ciekaw jestem czy listę zażaleń też kiedyś podadzą:)

Na razie nie znam nikogo ze swojego otoczenia kto zmieniłby XP na Vistę. I nie chodzi tu o słaby komputer, bo większości nowe cudo M$ poszłoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:51, Darkstar181 napisał:

Na razie nie znam nikogo ze swojego otoczenia kto zmieniłby XP na Vistę.(...)


Gdyby ten news ukazał się kilka miesięcy później to można by podejrzewać, że za wszystkim stoi polski ZUS;P
Ale na razie ograniczyli się do przetargu na MS Office 2007 za ok. 50 mln PLN;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista: kasowanie plików zajmuje całe wieki
Windows Vista cierpi na przypadłość, która sprawia, że komputery zawieszają się podczas kasowania, kopiowania i przenoszenia plików. Błąd ten wywołał sporą konsternację na forach internetowych.
"Widziałem jak błąd ten wygląda na żywo i uwierzcie mi, ma on miejsce w momencie kopiowania przez 64k połączenie przy wykorzystaniu 256MB pamięci RAM," skarży się czytelnik. "Żeby nie było tak łatwo, kopiowania nie da się w żaden sposób przerwać."

Jak można przeczytać w jednym z wątków na Microsoftowej stronie TechNet, Microsoft wydał już poprawkę dla tego problemu, ale nie udało mu się stłumić fali gniewu. Nie ma się co dziwić, że emocje biorą górę. Jak podaje informator, poszczególni użytkownicy musza uzyskać pozwolenie Microsoftu zanim ściągną poprawkę. Co więcej, hotfixy sprawiają jeszcze większe problemy podczas instalacji niż patche.
Rzecznik Microsoftu obiecał, że sprawdzi czy są prowadzone prace nad patchem usuwającym problem. Tymczasem użytkownicy Visty wieszają na niej psy.
"Wprost nie mogę w to uwierzyć, że przesiadłem się na nowy komputer wyposażony w system Windows Vista, tylko po to, żeby dowiedzieć się, że nie jest on w stanie ani przenosić ani kasować plików w wydajny sposób," pisze na forum Microsoftu jeden z niezadowolonych użytkowników.
"Microsoft chyba robi sobie jaja! Najbardziej podstawowa funkcja, której używam na okrągło działa niewyobrażalnie wolno."

źródło: http://www.benchmark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli XP ma zostać pozbawiony wsparcia ze strony m$ to nie widzę nic złego w przesiadce na Vistę. Kiedyś mówiłem, że Win98SE nic nie zastąpi, a jednak zmieniłem zdanie... bo to kwestia przyzwyczajenia. Prawda jest taka, że zawsze w Windowsie będą błędy, więc czy to XP czy Vista, wszystko mi jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW+ WoW+ BC =(w zaokrągleniu) 20 milionów :P
Ale bez przesady - Vista jest na razie dziurawa jak sito ;p
Bym się nie zdziwił gdyby w czasie premiery bardziej od XP ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:38, greg_f napisał:

Jeśli XP ma zostać pozbawiony wsparcia ze strony m$ to nie widzę nic złego w przesiadce na
Vistę.

Nie pojmuje Twojego rozumowania. Nie widzisz nic złego w tym że M$ specjalnie pozbawi XP wsparcia właśnie po to żeby ludzie przesiedli się na Vistę?
Ulegasz szantażowi i tyle. Taka sama sprawa jest z Dx10. Co im szkodziłoby wydanie go również na XP? Przecież nic by ich to nie kosztowało.No,ale wiadomo,przynajmniej graczy się przyciągnie do Visty,gdyż bez Dx10 zwyczajnie nie pograją w zbliżające się tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nawet nie widziałem na żywo Visty ale i tak uważam że te wszystkie Aero nie Aero to zabawa na dzięń może więcej, a potem? no właśnie co potem czy microsoft zmienił coś (po za techniką) w stosunku do XP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o matko 20 mln glupkow co kupilo taaaaki WinShit :/. Miałem okazje pracowac troche na laptopie wlascie z Vista i BAAARDZO czesto sie zawieszal. Praktycznie nie dalo rady na nim pracowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vista kompletnie zly system np gry mi chodza na niej gorzej np dla porownania gra zrobiona na viste kompania braci na xp chodzila mi na max detalach i nie cielo a na viscie gram na srednich i tak tnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować