Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry Extra o Command & Conquer 3 już w kioskach!

27 postów w tym temacie

Nie interesuje mnie ani gra ani parę kartek jej dotyczących ;)

Cóż, no wyszło no, niech się biznes kręci - ale 8.90 to nie jest "tylko" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym kupić to tylko dla plakatów... Reszta mnie nie kręci, no może poza demem C&C3, bo z netu (jeśli jest, nie wiem) nie chce mi się ściągać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja newsa w pierwszej chwili przeczytałem "Extra Gra z Command & Conquer 3 już w kioskach!" i już miałem wychodzić do osiedlowego saloniku prasowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do C&C to ponoc premiera 30 marca a dzisiaj widzialem w empiku cale polki tym zawalone i na dodatek na tablicy "w salonach empik dostepna ekskluzywna edycja kolekcjonerska gry C&C" czy cos takiego. To jak to jest w koncu z ta premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Komputer Świat próbuje jak widzę różnych sposobów.. ale jak dla mnie, przynajmniej od strony czasopisma "komputer świat gry" (bo inne gazetki ks, jak np. Twój Niezbędnik czasem są całkiem fajne) nic ciekawego nigdy tam nie było.. I tym razem chyba też nie.. czy to dla fanatyków C&C, czy zwykłych graczy nic konkretnie nowego, odkrywczego i ciekawego, nawet za 8,90zł. Ja wolę kupić o 2zł tańszego Clicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma teraz KŚ Gry tak na serio. Zostały tylko jakieś broszurki o grach ("Wydania specjalne") lub gazetka reklamowa rodem z supermarketów oraz obowiązkowy CD/DVD... Axel Springer zjada swój ogon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować