Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz57

Wiedźmin- propozycja na EK

681 postów w tym temacie

Mam propozycję na EK Wiedźmina dla pracowników CDP. Moglibyście dodać ksiażkę Andrzeja Sapkowskiego "Wiedźmin". Podejrzewam że książka kosztuje teraz ok. 30 zł więc to nie jest wygórowana cena. Książka stanowiłaby doskonałe podłoże do porównania z grą. Zapewne wielu by przeczytało tą ksiażkę, chociażby z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:22, NuGGet napisał:

maly nozyk do otwierania listow
w ksztalcie miecza:P

Większość nożyków do otwierania listów jest w kształcie miecza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:24, NuGGet napisał:

Albo kaies filmy z produkcji gry, cos jak bylo w G3, albo albo... autograf Sapkowskiego:P

Ale teraz w każdym EK są filmy z tworzenia gry, wiec to napewno będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:26, cedricek napisał:

ja bym dodał coś takiego jak w G3:

Naszyjnik Geralda...... ach... that''s it! (wiecie.. ten medalion w kształcie wilka..)


Naszyjnik?! Za profanację -10 do statusu bym Ci dał gdybym był moderatorem :P
Ale fakt też myślałem o czymś takim, nawet pisałem gdzieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście dodać ksiażkę Andrzeja Sapkowskiego

Dnia 27.03.2007 o 17:20, Mariusz57 napisał:

"Wiedźmin". Podejrzewam że książka kosztuje teraz ok. 30 zł więc to nie jest wygórowana cena.
Książka stanowiłaby doskonałe podłoże do porównania z grą. Zapewne wielu by przeczytało tą
ksiażkę, chociażby z czystej ciekawości.



Saga o wiedźminie zawiera 7 książek, a nie jedną ... (mam wszystkie części, swietna saga). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.03.2007 o 17:28, skaybay napisał:

Naszyjnik?! Za profanację -10 do statusu bym Ci dał gdybym był moderatorem :P
Ale fakt też myślałem o czymś takim, nawet pisałem gdzieś :D



Oj tak mi sie napisało.... każdy wie że chodzi tu o amulet w krztałcie głowy wilka... Wiedźminski amulet....
i przydało by sie... tylko na dłuszszym sznurku niż G3..... bo tamten wisi mi gdzieś tam zaraz pod szyją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:29, NuGGet napisał:

CDP na pewno zrobi super wydanie EK, w koncu to bedzie ich wlasna gra, ja juz sie nie moge
doczekac na Wieśmina:P

Wiedźmina! - proszę CDP rozważcie moją propozycję, sam bym z chęcią poczytał tą ksiażkę.
Taka nagonka jest że młodzież mało czyta i potem nie jest tak mądra jak poprzednie pokolenie, nie lubię tego stwierdzenia. Młodzież poprostu nie lubi czytać książek typu "Pan Tadeusz" (teraz będe przerabiał tą lekturę). Ona poprostu lubi czytać ksiazki związane z jakąś komputerową grą (tu Wiedźmin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:29, Outlander-pro napisał:

Moglibyście dodać ksiażkę Andrzeja Sapkowskiego
> "Wiedźmin". Podejrzewam że książka kosztuje teraz ok. 30 zł więc to nie jest wygórowana
cena.
> Książka stanowiłaby doskonałe podłoże do porównania z grą. Zapewne wielu by przeczytało

> ksiażkę, chociażby z czystej ciekawości.


Saga o wiedźminie zawiera 7 książek, a nie jedną ... (mam wszystkie części, swietna saga).
:)

Nie wiedziałem, to moze by dali jakąś kartę rabatową na te ksiażki w Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:30, NuGGet napisał:

Jak dla mnie Krew Elfów jest najlepsza:D mogli by dac cala sage w EK Wiedzmina, ale pewnie
drogo by bylo;/

To by była świetna reklama, gdyby do EK dali tylko pierwszą część. Na pewno wiele osób po jej przeczytaniu chciałoby się zapoznać też z następnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby dali ząb strzygi ;p A tak na serio, fajny byłby właśnie amulet i może jeszcze orion (dla niezorientowanych: gwiazdka do rzucania, taki shuriken). Ciekawa mogłaby być jeszcze elegancka fiolka z jakimś napojem imitującym eliksir wiedźmiński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee... CDP dobze wie, iż niektórzy mają te książki.... więdz nie dadzą. w EK powinno być takie coś, czego nie ma nikt..... na przykład amulet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO książka (lub kilka, niekoniecznie cała saga, choć to byłoby nadwyraz miłe. Mogłoby być jeszcze wydanie bez książek - dla tych, którzy je już mają...) to najlepszy pomysł. Moze jeszcze jakiś medalionik (Gothic 3, anyone?) i plakat, nic więcej mi nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:37, cedricek napisał:

Niee... CDP dobze wie, iż niektórzy mają te książki.... więdz nie dadzą. w EK powinno być takie
coś, czego nie ma nikt..... na przykład amulet.

To chociaż karta rabatowa, albo jak mówi Kradziej 2 wersje EK, ale tego raczej nie będzie, za dużo kasy na produkcję i pewnie wiele towaru by było niesprzedanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować