Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz57

Wiedźmin- propozycja na EK

681 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2007 o 21:39, Bartek 93 napisał:

To przepraszam z tą mapą... nie wiedziałem że coś takiego powołano. A z poradnikiem... to wystarczy
że wypadnie i otworzy sie na ostatniej stronie... i po zabawie tak miałem z Jade Empire :|


A widzisz mi zabawę z Jade Empire popsuł pewien smarkacz któremu przypadkowo otworzył się na ostatniej stronie poradnik i z żalu musiał wykrzyczeć zakończenie na gramIRCu... jak widzisz równie dobrze Ty mogłeś być tą osobą.
Powiem tyle : nie podobają Ci się poradniki dodawane do gier? Nie używaj ich. Wyrzuć,spal,oddaj. Nikt nie zmusza Cię do korzystania z nich.Czy jeśli widzisz rower zostawiony na chodniku kradniesz go? Wątpię. Więc tak samo nie musisz wykorzystywać okazji do poznania zakończenia jaką daje Ci poradnik. I przy okazji nie musisz "uszczęśliwiać" w ten sposób wszystkich w promieniu 10 km. Acha i jeszcze coś : mogę się założyć że akurat poradnik,instrukcja i płyta DVD to elementy których nie unikniesz kupując Wiedźmina w żaden sposób gdyż znajdują się w obu wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 21:34, bezimienny15 napisał:

w EK dodał bym np. talie kart (zwykłe karty) z bohaterami wiedźmina
a mapa musi być w obu edycjach.


Ja mam lepszą propozycję :
Talie kart do krasnoludzkiej gry w Gwinta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>co do "making of" to też prawda, że raczej

Dnia 23.04.2007 o 20:51, Bambadil napisał:

nikt tego nie ogląda, ale może są osoby, które to jednak oglądają :)


Np. ja :D
Zazwyczaj gdy ukończę jakąś grę z takowym filmem (przed ukończeniem nie ruszam - boje się spoilerów :D)
staram się filmik obejrzeć - fajnie się dowiedzieć jak dana gra powstawała :) Np. film dodany do Dark Messiacha był świetny :) i można sobie obejrzeć w jakich warunkach pracują ludzie z branży.Moim zdaniem to jak powstawał wiedźmin nadaje się na świetny,długi film dokumentalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:40, skaybay napisał:

>>co do "making of" to też prawda, że raczej
> nikt tego nie ogląda, ale może są osoby, które to jednak oglądają :)

Np. ja :D
Zazwyczaj gdy ukończę jakąś grę z takowym filmem (przed ukończeniem nie ruszam - boje się spoilerów
:D)
staram się filmik obejrzeć - fajnie się dowiedzieć jak dana gra powstawała :) Np. film dodany
do Dark Messiacha był świetny :) i można sobie obejrzeć w jakich warunkach pracują ludzie z
branży.Moim zdaniem to jak powstawał wiedźmin nadaje się na świetny,długi film dokumentalny
;)


Dokładnie, ja też tak robię... z takich filmów można się dowiedzieć naprawdę dużo rzeczy :]
Fajnie by było jakby razem z grą byłby film o powstawaniu gry(chociaż jeżeli go nie będzie, nie będę płakał) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 20:37, necron1501 napisał:

Żeby tylko nie było soundtrack''a i jak tworzyli grę! To jest NUDNE i głupie nikt tego
nie słucha przeciesz muzykę słychać w grze. A jak tworzyli grę "To była wspaniałe uczucie tworzyć
tą grę" i inne pierdoły. Mam pytanie kto to oglądał ?


Ja. Ja oglądałem po pare razy wszystkie filmy jakie dostałem z grami, a soundtracki często goszczą w czytniku mojej wiezy. Jeszcze coś do dodania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soundtracki są fajne, nawet bardzo fajne :) A zwłaszcza filmy, jak tworzono grę... Jednak nie wszystkim się to podoba, a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:55, Vytrix napisał:

Soundtracki są fajne, nawet bardzo fajne :) A zwłaszcza filmy, jak tworzono grę... Jednak nie
wszystkim się to podoba, a szkoda :(

Soundtracki to bardzo fajna rzecz, ale pod warunkiem, że ścieżka dźwiękowa jest znakomita, jak w np. Jade Empire. Często jak buszuję po sieci wrzucam płytkę z muzyką z JE do napędu i słucham :) Oby udźwiękowienie w Wiedźminie stało na przyzwoitym poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:54, Mistic napisał:

Ja. Ja oglądałem po pare razy wszystkie filmy jakie dostałem z grami, a soundtracki często
goszczą w czytniku mojej wiezy. Jeszcze coś do dodania?


o_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, zaskoczenie bo mam inne gusta niż ty? Niektórych ciekawi jak powstają gry, krok po kroku,a nie tylko naparzają w nie. Więc nie oczekuj też, że EK będzie robione tylko pod ciebie tylko pod te wszystkie rzesze fanów w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką małą proźbę, żeby ta EK ... hmm jak by to wyrazić w odpowiedni sposób... ''''żeby wyrywała z butów''''!. Zebyśmy nie wsydzili się jej, a zarazem żeby zazdrościli jej nam gracze z całego świata. Jednym słowem coś pięknego dla każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na EK Wiedźmina:

1. DVD z grą,
2. Rozszerzona instrukcja (w stosunku do podstawowej edycji),
3. Poradnik, opisujący wykonanie questów pobocznych,
4. Mapa,
5. Amulet wiedźmiński,
6. Soundtrack,
7. Album, w formie pamiętnika, z artami i opisem procesu tworzenia gry (a la Album Gothic 3),
8. Fajne pudełko specjalne, stylizowane na torbę Geralta

Do tego można ew. dołączyć małą figurkę Geralta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że EK nie może obejść się bez wiedźmińskiego medalionu, tego który nosił Geralt. I jak wcześniej mówiłem cała EK zapakowana w torbę Geralta... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 11:16, Lex napisał:

Sorry, zapomniałem jeszcze o podstawowej tali do karcianki Wiedźmin. :)


byłoby fajnie mieć już podstawową talię do tej karcianki, mam nadzieję, że CDP to rozważy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 11:18, tomek ostry napisał:

byłoby fajnie mieć już podstawową talię do tej karcianki, mam nadzieję, że CDP to rozważy :]


Oby ją do EK dodali, a jeśli nei mogą to niech chociaż wrzucą do sklepu gram.pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:57, Mistic napisał:

Wow, zaskoczenie bo mam inne gusta niż ty? Niektórych ciekawi jak powstają gry, krok po kroku,a
nie tylko naparzają w nie. Więc nie oczekuj też, że EK będzie robione tylko pod ciebie tylko
pod te wszystkie rzesze fanów w Polsce.


Ta napewno żesze fanów ogląda te filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack, wielki plakat, łańcuszek z logiem Wiedźmina lub fiolke czy cuś takiego, i to co w EK z CDP kocham.
Koszulki! :P . Ale nie no, fajne są :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować