Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz57

Wiedźmin- propozycja na EK

681 postów w tym temacie

Ja będę się cieszyła ze wszystkich dodatków do EK, byleby nie było wśród nich książek o Wiedźminie. Tak się składa, że właśnie zaczęłam czytać sagę i nieźle bym się zdenerwowała, gdyby w EK pojawiły się książki :/ Zresztą podejrzewam, że większość (a przynajmniej spora część) zainteresowanych grą Wiedźmin książki ma już przeczytane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do każdej Edycji Kolekcjonerskiej powinni dodawać replikę miecza Geralta :P. No może być chociaż jego miniaturowa wersja, lub buteleczkę na miksturę leczenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 12:11, Jay Z napisał:

>/.../ (choć akurat w nieodpowiednim wątku)/.../

Pozwolę sobie tylko w części się zgodzić. To była wymiana argumentów za i przeciw dołączeniu do edycji kolekcjonerskiej filmu z Wiedźminem. Ale post wyszedł poza ramy wątku, przepraszam.
Mnie najbardziej odpowiadałby (wiem, wiem, nie do zrealizowania ze względu na koszty) kufel srebrny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jeżeli chodzi o zawartość EK Wiedźmina. Czy nie ma możliwości umieszczenia gdzieś na gram.pl ankiety dotyczącej zawartości tego wydawnictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm EK, nie wiem czy powinienem się wypowiadać, bo raz mam dosc dziwne gusta odnośnie wydań gier, dwa rzadko kupuję EK :) Gdy w skład zestawy będzie wchodziła koszulka, jakis wisiorek/naszyjnik, pocztówki/nalepki to akurat będzie zniechęcało do zakupu. Pomijając standardzik taki jak instrukcja, poradnik, soundtrack a i pewnie filmik making of... i plakat/mapa (no zaprzeczcie tylko, że tych elementów nie będzie xD ) najbardziej cenię pudełko (wzór to HereosV, CoH, czy Medieval, ciekawe wydają się też Stalker i Gothic3 ale tych na żywo nie wiedziałem), hmm tutaj napisałbym ksiązka, ale za to fani mnie zjedzą (tak, tak nie czytałem xD, dlaczego? nie wiem :) ) więc dobrym wyjściem wydaje się zagoszczenie książek w sklepie.gram.pl i może jakas zniżka dla kupujacych EK? Chętnie bym skorzystał :) Co dalej ano artbook, jakaś moneta może, coś fajnego do położenia na półce :D
Ogólnie cenie jakośc a nie ilosć, ja wiem że dużo dodatków ładnie wygląda w specyfikacji produktu, tyle, że zbyt dużo śmiecia mnie osobiście zniechęca do zakupu, za przykład podam NWN2, EK imo kompletnie nieudana (moje zdanie, nie bijcie)
Coż zapewne na składem EK myslą tęgie głowy, więc zdanie marudy niewiele się liczy, ale co mi tam :D najwyżej kupie edycję standardową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że film na podstawie książki rzadko jest w pełni udany to wiem :D Ja kończę dopiero (wstyd się przyznać :P) "Ostatnie życzenie", ale mam zamiar przeczytać całą sagę do września :D i dlatego nie przeszkadzałoby mi gdyby do EK dodali film bo mógłbym sobie ponarzekać wraz z innymi (osobiście nie znam osoby, której podobał się film, a znam takich osób duuużo;). Co do gry to też masz rację :) będzie sporo osób, które będą narzekać (niektóre, jak moja siostra, już narzekają :P), że inaczej zrobiliby grę i gra im się nie podoba:/ ale prawdą jest też, że ilu jest fanów Wiedźmina tyle jest pomysłów na stworzenie filmu, gry, kreskówki (:P), komiksu bo przecież każdy inaczej wyobraża sobie świat, miasta, osady, potwory, Geralta czy Jaskiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 12:58, Jay Z napisał:

>/.../> O, o, znowu! :P

Nic nie szkodzi, że znowu. Wszyscy kupią, żeby sobie ponarzekać, jak to oni zrobiliby lepiej ;-D.
Dobrze, że jest zainteresowanie (trochę jak z CDA. Antyfani kupują ukradkiem, żeby mieć na co narzekać;-D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 12:58, Jay Z napisał:

> (osobiście nie znam osoby, której podobał się film, a znam takich osób duuużo;).

O, o, znowu! :P

Nie jest dobrze. Jeżeli sprawa dodania filmu wymaga natychmiastowej odpowiedzi to śmiem wysnuć wniosek iż będzie on jednak w zawartości EK. Trudno niech będzie, przecież nikt mnie nie zmusi żebym go jeszcze raz strawił, a innym może się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 13:15, SADIX napisał:

> > (osobiście nie znam osoby, której podobał się film, a znam takich osób duuużo;).

>
> O, o, znowu! :P
Nie jest dobrze. Jeżeli sprawa dodania filmu wymaga natychmiastowej odpowiedzi to śmiem wysnuć
wniosek iż będzie on jednak w zawartości EK. Trudno niech będzie, przecież nikt mnie nie zmusi
żebym go jeszcze raz strawił, a innym może się spodoba.


Ludzie, śmieję się z wypowiedzi zacytowanej powyżej "nie znam odoby, a znam takich dużo" a nie z tematu filmu, czy dodawania go do gry. Na 100% oświadczam Wam, że filmu nie będzie w pudełku z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 07:30, Ajko napisał:

Ale czemu tak walczysz z tym filmem? Przecież EK ti i tak wydanie z mnóstwem, w sumni,nikomu
nie potrzebnych gadżetów, a jak taka płyte dadzą to możesz z nią zrobic tyle róznych rzeczy
np. podstawkę pod kubek, powiesić pod lampą. A jak będzie to można obejrzć, krzywda ci się
nie stanie.


Ale poco marnować miejsce? Lepiej dać coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie spytam czy mniej wiecej macie juz ustalony jakis przedzial cenowy, w ktory celujecie? By potem nie wyszlo, ze wszyscy juz chca edycje kolekcjonerska kupic a tu cena 300-400 zlotych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 13:19, Jay Z napisał:

Ludzie, śmieję się z wypowiedzi zacytowanej powyżej "nie znam odoby, a znam takich dużo" a
nie z tematu filmu, czy dodawania go do gry. Na 100% oświadczam Wam, że filmu nie będzie w
pudełku z grą.

Wiem z czego się śmiałeś, ale wydaje mi się, że w sprawie mojej wypowiedzi sam się przyznałeś do błędnej jej interpretacji więc skąd to "O, o, znowu! :P". Dzięki za info o braku pseudo-adaptacji filmowej. Kamień spadł mi z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 13:33, SADIX napisał:

Wiem z czego się śmiałeś, ale wydaje mi się, że w sprawie mojej wypowiedzi sam się przyznałeś
do błędnej jej interpretacji więc skąd to "O, o, znowu! :P".


:o czuję się jak w filmie Monthy Pythona. Anyway, cena nie jest ustalona, przypuszczam, że więcej będziemy mogli powiedzieć w drugiej połowie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję jednej rzeczy która mogłaby się pojawić w EK czyli figurka Geralta lub jego sztylet ze srebra, mogło by być także torba wiedźmińska jako opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 12:28, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../ (choć akurat w nieodpowiednim wątku)/.../
Pozwolę sobie tylko w części się zgodzić. To była wymiana argumentów za i przeciw dołączeniu
do edycji kolekcjonerskiej filmu z Wiedźminem. Ale post wyszedł poza ramy wątku, przepraszam.
Mnie najbardziej odpowiadałby (wiem, wiem, nie do zrealizowania ze względu na koszty) kufel
srebrny...

Ej, no niegłupi pomysł. Przecież nie musi być srebrne ;) Ale taki stylizowany blaszany byłby sympatyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SwenG mnie chodziło kolor a nie surowiec, bo gdyby sztylet byłby ze srebra to ek by kosztowało około 350 złotych(!!). A chyba byśmy tego nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to już przynajmniej wiadomo czego NIE będzie xD I w sumie bardzo dobrze, bo ponoć kicha niesamowita ;p A co by mogło wejścw skład EK?

- obowiązkowe specjalne pudło na te gadżety, podobał mi się wcześniej wspomniany pomysł "skrzynki(? wybaczcie znak zapytania, książki nie czytałem ;p) na eliksiry". Ciekawa byłaby też taka torba a''la ta z kolekcjonerskiego medievala II, klimatem by pasowała (apropo medka, specjalne pudełko DVD w innym kolorze z napisem Edycja kolekcjonerska tez byoby fajne)
- standardowa mapa, soundtrack, ew. poradnik
- ciekawy byłby jakiś album, np. mnie przyjemnie czytało się "Art of Gothic 3"
- któraś z książek o wiedźminie byłaby miłym prezentem, lub choćby zniżka w sklepie gram na ten towar, który mógłby się pojawić, skoro są analogiczne o warcrafcie ;p
- ewentualnie wiedźmiński amulet
-skoro powstaje karcianka "Wiedźmin" to może jakaś specjalna, unikatowa karta?
-kubek, koszulka, może wspominana moneta... anyway albo użytecznego, albo żeby ładnie się prezentowało ;)

Podejrzewam, że część z tego (a może nawet wszystko) już się pojawiło gdzieś wcześniej, ale powtórzyć dobre pomysły to nie grzech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować