Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz57

Wiedźmin- propozycja na EK

681 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 12:25, necron1501 napisał:

> Wow, zaskoczenie bo mam inne gusta niż ty? Niektórych ciekawi jak powstają gry, krok po
kroku,a
> nie tylko naparzają w nie. Więc nie oczekuj też, że EK będzie robione tylko pod ciebie
tylko
> pod te wszystkie rzesze fanów w Polsce.

Ta napewno żesze fanów ogląda te filmy.


Pisze się "rzesze". A na przykład ja chętnie oglądam tego typu filmy, bo można czasem dowiedziec się ciekawych rzeczy. Więc taki film chętnie zobaczyłbym w EK Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:01, SADIX napisał:

Mogliby jednak umożliwić wybranie rozmiaru koszulek.


Heh, raczej czegoś takiego nie będzie, bo im się nie opłaca. Tzn. mogliby zrobić że w jednej EK jest rozmiar L a w drugiej M, no ale szczerze w to wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej XXL wówczas na każdego się zmieszczą, co prawda że dla nie których będą sukienkami, ale pozostali będą się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po kiego koszulka ja bym nie chodził w niej gdyby była zrobiona w sposób reklamowy (Duży napis CD PRojekt )
Inna sprawa gdyby był na niej Geralt z mieczem lub coś w tym stylu .
A razmiar M pasuje - jeżeli ktoś kto ma nadwage zamierza chodzić w takiej kuszulce to ludzie nie będą go traktować serio.
(NIe ponoszę odpowiedzialności za słowa z rozmiarem koszulki- jeśli kogoś uraziły ). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 11:16, Lex napisał:

3. Poradnik, opisujący wykonanie questów pobocznych,


Jak dla mnie jest to całkowite zbędne. Zdecydowanie lepiej, jeśli gracz sam się pobawi w znajdowanie zadań pobocznych. Solucje w grach RPG nie dość, że skracają czas grania, to psują zabawę, bo wiadomo, co się otrzyma za jakie rozwiązanie, etc.

Moja propozycja na EK:
1. Mapa (podobna do tej dołączanej do RPG Wiedźmin Gra Wyobraźni)
2. Amulet wiedźmiński
3. OST z gry
4. Koszulka z logo gry
Ewentualnie karty z motywem wiedźmińskim (na przykład te arty z gry, które się odkrywają =>). Całość zapakowana w skrzynię jak HoMM5 EK lub, jak mówili przedmówcy, w wiedźmińską torbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na EK :

1. Mapa świata
2. Amulet wiedżminksi
3. Poradnik do gry ( questy poboczne i głowne )
4. Film o powstaniu gry
5. Gra wiedżmin na DVD ( niezbędne :) )
6.Album
7. To wsystko opakowane w specjalne pudełko ( ze skóry lub czegoś w tym stylu )

Ja mam duże wymagania na EK Wiedżmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 11:03, Madoc napisał:

mi by wystarczył miecz Geralta :)

Ten srebrny? Trochę drogi. A porządny stalowy (porządny, to taki, jak w Japonii wyrabiają oryginalne katany) to bardzo drogi. Przybliżona cena to 50 000. Dolarów, nie jenów. Jak dodadzą do gry, chętnie wezmę. Ale nie kupię. Brakuje mi 49 973 dolary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 14:01, xbit71 napisał:

Dla mnie EK Wiedźmina bez książek Sapkowskiego - nie byłaby EK


A wiesz ile to by kosztowało?? Dużo, a z resztą, większość fanów Sapkowskiego ma książki...
Książek raczej nie będzie, bo jak już mówiłem są drogie, ale może pojedyncze opowiadania... Na przykład to pierwsze ze strzygą mogłoby być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:56, KrzysztofMarek napisał:

> mi by wystarczył miecz Geralta :)
Ten srebrny? Trochę drogi. A porządny stalowy (porządny, to taki, jak w Japonii wyrabiają oryginalne
katany) to bardzo drogi. Przybliżona cena to 50 000. Dolarów, nie jenów. Jak dodadzą do gry,
chętnie wezmę. Ale nie kupię. Brakuje mi 49 973 dolary...

a mi 49980 :)
PS: kto to jest Weteran???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 12:46, Joannita napisał:

Koszulka w EK musi być.


No ba! Już sobie wyobrażam jak po ulicha wszystkich polskich miast chodzą ludziska poubierani w koszulki z logiem Wiedzmina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by choć jedno opowiadanie np. "Coś się kończy, coś się zaczyna", w którym Gerald jednak żyje po zakończeniu sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja do swoich poprzednich postów dodam kilka wymyślonych dziś przeze mnie bajerków
- kilka (2,3) srebrnych monet z wizerunkiem Królowej Cintry - Ciri (w końcu jak wedłóg {moim zdaniem skopanej} fabuły gry Geralt ożywa to Ciri nie mogła se wrócić z "tamtąt", a jeżeli by wróciła to tylko na tron :D)
-bestiariusz stylizowany na wiedźmiński "podręcznik" (coś o nim było w sadze... chyba Ciri sie z niego coś tam uczyła)
- ćwiekowane rękawice, takie fajne do połowy ręki zakończone na "kostkach" kolcami :D (oczywiście wydanie lajt z stępionymi kolcami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 12:41, ad0 napisał:

Pisze się "rzesze". A na przykład ja chętnie oglądam tego typu filmy, bo można czasem dowiedziec
się ciekawych rzeczy. Więc taki film chętnie zobaczyłbym w EK Wiedźmina.


A ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:33, necron1501 napisał:

> Pisze się "rzesze". A na przykład ja chętnie oglądam tego typu filmy, bo można czasem
dowiedziec
> się ciekawych rzeczy. Więc taki film chętnie zobaczyłbym w EK Wiedźmina.

A ja nie.


No to jeżeli nie chcesz tego filmu, to albo nie kupuj EK , albo nie oglądaj go :]
Ja jestem za tym, aby taki film był dołączony do EK :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować