Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz57

Wiedźmin- propozycja na EK

681 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2007 o 18:37, Vytrix napisał:

Dla mnie najbardziej odpowiadającymi bajerami w EK Wiedźmina były by:
- amulecik z Wiedźmina
- pierścień :P
- jakiś naszyjnik ;)
- zbroja z gry :)
- zapakowane w fajne pudełko, coś w stylu Gothic''a 3, albo Medievala II...
- książki Wiedźmin, ale w wersji elektronicznej!
- książka, jak powstawała gra z rysunkami
- ścieżka dźwiękowa
- zegarek z Wiedźmina :D
- jakaś miksturka z gry z Pepsi w środku :P
- figurka jakiegoś stwora z gry, ew. głównego bohatera :)
- kalendarz z Wiedźmina ;)
- gdyby miała wyjść wersja online tej gry, to jakiś klucz beta :)
- autograf Sapkowskiego ;)
- obudowa na komórkę z Wiedźmina :)
- tapety do pokoju z gry
- szklanka z Wiedźmina
- myszka i klawa z gry
- film DVD Wiedźmin
- czapka, koszulka i smycz
- podkładka pod myszkę z Wiedźmina
- i dużo, dużo więcej.. :)


To jest niezły pomysł, ale jak by było tego mniej o min. 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne Vyrtix, tylko Vytrix! :) A z tym Maybachem to też nie jest zły pomysł... Też było by coś takiego fajnie mieć :) Ale wolałbym Chryslera :P A najlepiej dwa ;) I jeszcze głośniki, monitor, i procesor Wiedźminowski ;) A najlepiej jeszcze pad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:04, Bartek 93 napisał:

> -Ilustrowany poradnik do gry
> -Książka ''''Wiedźmin''''
> -Muzyka z gry
> -Wywiady
> -Filmiki
>
Panie klego, nie ba ksiązki "Wiedźmin" jest tego 7 tomów...
Vyrtix - duuużo tego kosztowałobyto pewnie z 330zł :)
Zól - coraz większą odraze we mnie budzisz i jakbyś tak zamknał otwór chłonny w tematach o
których nic nie wiesz to by było fajnie, naprawde Żal.pl


Aha, nie znam się na książkach tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 18:37, Vytrix napisał:

- film DVD Wiedźmin


Po co? Za karę chyba! Moim skromnym zdaniem ten film to jedna z większych porażek polskiego kina, a oglądanie tego czegoś mogę porównać tylko z lekcją fizyki w poniedziałek na pierwszej lekcji. Dodawanie tego do EK to kiepski pomysł (no, DVD ostatecznie może służyć za podstawkę pod kawę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale my z ciocią (największą fanką Wiedźmina) oglądamy sobie ten film co weekend :) Może się tobie nie podobać, ale innym może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:09, Vytrix napisał:

Żadne Vyrtix, tylko Vytrix! :) A z tym Maybachem to też nie jest zły pomysł...
Też było by coś takiego fajnie mieć :) Ale wolałbym Chryslera :P A najlepiej dwa ;) I jeszcze
głośniki, monitor, i procesor Wiedźminowski ;) A najlepiej jeszcze pad :D


Co za dużo, to niezdrowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś o takim powiedzeniu: Raz się żyje! ?? Aha, i można jeszcze prosić, o jakieś nasiona, z których wyrasta Wiedźminowskie drzewo?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:12, Vytrix napisał:

Co jak co, ale my z ciocią (największą fanką Wiedźmina) oglądamy sobie ten film co weekend
:) Może się tobie nie podobać, ale innym może :)


Kwestia gustu, co nie zmienia faktu że srogo się na tym filmie zawiodłem :(

Wymyśliłem już jak pogodzić poruszaną wcześniej przez kogoś kwestię miecza z realnymi możliwościami. Długopis w kształcie miecza xD Z metalu i "pstrykaczem" w kształcie głowy wilka, tak jak miecz z gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie! :D Długopis, pióro, ołówek, linijka, piórnik, gumka i ogólnie wszystkie przybory szkolne, które się przydadzą :) Wszystko z Wiedźmina oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:20, Vytrix napisał:

O właśnie! :D Długopis, pióro, ołówek, linijka, piórnik, gumka i ogólnie wszystkie przybory
szkolne, które się przydadzą :) Wszystko z Wiedźmina oczywiście :)


Jeszcze pojemnik na drugie śniadanie z logo Wiedźmina, płatki śniadaniowe, laleczka i miotacz ognia (dzieciaki je uwielbiają ;p - kto oglądał "Kosmiczne Jaja" bardziej doceni żart). Dobra, przesadzam trochę, takiej EK jeszcze na świecie nie było. Chociaż zawsze musi być ten pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał taki sztylet. W końcu ma to być gra zdecydowanie dla dorosłych, a i ''''gadźet'''' byłby oryginalny, nie?:) W sumie jakby wrzucili do pudełka plakat bądź taką skrzyneczkę jak do Edycji Kolekcjonerskiej Heroes V byłoby to po prostu raczej mało oryginalne... A takim sztylecikiem schabowe na obiad zrobisz itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest już chyba mój ostatni pomysł na dodatek do EK,nie dlatego że więcej nie mam, tylko zaczynam sam siebie przerażać:

Zestaw Zrób To Sam, czyli wyhoduj swojego wiedźmina.
Działa to tak: Porywamy jakieś dziecko z ulicy, po czym przeprowadzamy na nim okrutne eksperymenty chemiczne. Jeżeli przeżyje możemy zacząć szkolić go we władaniu mieczem (zaleca się ćwiczenia na obiektach żywych, zwłaszcza mojej polonistce) i walkach z innymi wiedźminami na śmierć i życie (można stworzyć ligę) . Kiedy nasz wiedźmak będzie już duży i silny możemy zrobić mu fotkę i wrzucić na gram.pl, najlepsi otrzymają w nagrodę roczny zapas płatków owsianych.

No, a teraz przepraszam na chwilę, idę zażyć leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby do EK Wiedźmina dodali książkową Sagę byłbym w siódmym niebie - zapłaciłbym za to każdą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:48, Woko11 napisał:

Gdyby do EK Wiedźmina dodali książkową Sagę byłbym w siódmym niebie - zapłaciłbym za to każdą
cenę.


Kawałek dalej w empiku jest dział "Książki:Fantastyka polska"... Mógłbyś zapakować do jednego kuferka z EK wiedźmina i miałbyś Maxpacka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż na razie nie mam kasy, ale muszę to przemyśleć. Ale jedno jest pewne - jeśli do EK dadzą Sagę kupuję, nawet gdybym nie miał kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 20:10, Woko11 napisał:

Cóż na razie nie mam kasy, ale muszę to przemyśleć. Ale jedno jest pewne - jeśli do EK dadzą
Sagę kupuję, nawet gdybym nie miał kompa :D


Cóż... Przynajmniej by ładnie na pułeczce wyglądało, prawda?:) Ja mam teraz wiele wydatków, ale do września się z nimi uporam. Przede wszystkim muszę ulepszyć sprzęt. Wtedy mogę pomyśleć o Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:12, Vytrix napisał:

Co jak co, ale my z ciocią (największą fanką Wiedźmina) oglądamy sobie ten film co weekend
:) Może się tobie nie podobać, ale innym może :)


ale książki z ciocią to wy chyba nie czzytaliście (całej serii) jeśli wam sie film tak podoba - serial jeszcze ujdzie (choć bardzo mocno trzeba mróżyć oczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 20:10, Woko11 napisał:

Cóż na razie nie mam kasy, ale muszę to przemyśleć. Ale jedno jest pewne - jeśli do EK dadzą
Sagę kupuję, nawet gdybym nie miał kompa :D

Saga kosztuje chyba 250 zł wszystko w twardych okładkach - jeśli dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amoże tak by dojśc do porozumienia i wysłać oficjalny list do CDP o tym że jako fani prosimy (błagamy na kolanach) py kochane CDP <wazelina> dało to co chcemy po przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dmuchaną Yennefer i miksturki uzywane do przemiany w wieśmina :D

Mnie by zadowoliły arty z gry, jakiś dodatkowy lvl, i filmiki z tworzenia gry. No i ew. szpanerska mapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować