Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saper - fani klasyki

15 postów w tym temacie

Nie znalazłem tematu o tej fantastycznej grze. Jeżeli jest to proszę o kłódeczkę i przepraszam.
Zapraszam ludzi grających w sapera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znasz do niego kody? Zanim się o nich dowiedziałem, mój rekord był 9 sekund na początkującym. A kody są podane w temacie... aha: "easter eggs w grach, czy jakoś tak" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 22:18, misiaqu8 napisał:

hehe, mojego rekordu nikt na świecie nie przebije: 2sekundy!
Po prostu raz kliknąłem, a tu wyskakuje mi tablica highscore :)


No to mizdż sie znalazł :)
Ale saper to fajna gierka, prosta relaksująca, szybka(czasami). Można sobie umilić czas, w czasie instalacji, jak ktoś już pisał, albo zrobić sobie chwile odpoczynku podczas pisania(jak ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 22:49, Dark Demon napisał:

Ja jakoś za nią nigdy nie przepadałem... Wolę karty, albo Pinball''a z WinXP. :P

a na viscie są szachy :P ale nie ma pinballa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pinball SUX

SAPER ROX!! Kurde, że też odkryłem tą gre kiedy mi się właśnie Windows posypał =) [Wszystko ładnie pięknie, ale gry nie działają, oprócz tych windowsowych:)] Włączyłem od niechcenia, z poradnikiem z CDA w dłoni (i tak nic z niego nie rozumiem ;D Praktyka najlepszą nauczycielką] i przepadłem! Cudo po prostu...

Amator - 12 sek.
Średniozaawansowany - 203 sek
Expert - ciągle próbuję... Nie mogę się przebić =) Rekord to 19 min do końca i BUUUUM.

To naprawdę wciągająca gra, polecam serdecznie =D No i UWAGA - z dźwiękiem grają naprawdę tylko najwięksi hardkorowcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saper? Genialna gra xD Grywam zazwyczaj jak odsłuchuję jakiejś muzy :)
Moje rekordy to 8s na początkującym, 110s na średnio zaawansowanym, 288s na ekspercie i 788s na poziomie z 666 minami.

Jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej na temat tej wspaniałej gry - zapraszam na GS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować