• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
hard65

jak skasowac gre ktora wpisalem

Pytanie

33 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jesli przejestrowales gre z konta A na konto B to, niestety, ale nie ma mozliwosci zarejestrowania tej gry ponownie na koncie A. Czyli z konta B na konto A nie przejdzie juz ta gra. Bylo juz o tym kiedys pisane na forum.

wPLN nie przechodza z konta na konto. Kolega Cie wkreca jesli Ci napisal ze stracil wPLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2007 o 21:29, hard65 napisał:

ale mu wlasnie chodzi o pieniadze szczegulnie


Wiesz, że za zarejestrowanie gry wPLN można otrzymać tylko raz? Jeśli zarejestrowałeś ja jako pierwszy to na twoje konto przeszła kasa i nic z nią nie da się zrobić. Możesz tylko oddać koledze równowartość w prawdziwej gotówce. Kolega powinien się ucieszyć, bo wPLN to nawet podetrzeć sie nie można, a ty może się czegoś nauczysz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2007 o 21:34, Piotrek K. napisał:

Jesli przejestrowales gre z konta A na konto B to, niestety, ale nie ma mozliwosci zarejestrowania
tej gry ponownie na koncie A. Czyli z konta B na konto A nie przejdzie juz ta gra. Bylo juz
o tym kiedys pisane na forum.

wPLN nie przechodza z konta na konto. Kolega Cie wkreca jesli Ci napisal ze stracil wPLN...

Tyle że on chyba ukradł mu tę kartkę PRZED pierwszą rejestracją. Tak mi sie wydaje, nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2007 o 21:32, hard65 napisał:

a sluchajcie mogliscie by mi dac kody jakies na witrualne pieniondze prosze w tedy to on sie
zlituje na demna prosze jak macie dajcie

A co my Podaruj Dzieciom Słońce ;] Za własne pieniądze kupujemy gry w których potem jest kod na wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Boże, dziecko... trzeba było pomyśleć najpierw, a nie teraz prosisz wszystkich "pomuzcie!". Za kradzież powinno się karać, a nie pomagać. Sorry dzieciak, ale sam sobie zawiniłeś, musisz ponieść konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jeżeli to EKN to 20zł to nie dużo, kup grę i niech on sobie zarejestruje grę na swoje konto i jeżeli chodzi o wpln to będzie po równo, jeżeli to jakaś inna gra, z cenowo wyższej półki to albo mu dasz jakąś kasę za to, albo możesz spróbować klęczeć przed jego drzwiami na grochu i błagać o wybaczenie;)
Jeżeli jemu koniecznie zależy na wPLN, a Ty koniecznie pragniesz mu oddać, to możesz mu np. systematycznie jak będziesz brał jakąś grę z CDP rejestrować na jego koncie, innej możliwości nie widzę, gdyby była taka możliwość to ja mógłbym pewnie część oddać, bo jakoś nie sądzę, abym miał cokolwiek w najbliższej przyszłości brać w sklepie gram.pl, wolę wizytę w MM czy EMPiKu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2007 o 21:37, hard65 napisał:

wiem ze mzoe grac w gotuwce ale nei mam za duzo


Ja pierdziele, człowieku, jak ktoś ma Ci pomóc, skoro się wyrazić nie możesz?
Po pierwsze - nie napisałeś ile tych wPLN''ów jest, nie napisałeś jaka to gra... w ogóle nic nie zrobiłeś!
Twój kolega jest pewnie takim samym dzieciakiem [bezmyślnym, jak inaczej takie coś nazwać?] jak Ty, jeżeli będzie wolał wPLN [rotfl] niż zwykłą gotówkę. Może nie wiem, w przedszkolu jakiś szpan macie, czy czy coś, że "haha, ja mam 5 wPLN na gram.pl!". Zresztą, Twoja wina. Może jak będzie chciał coś zamówić, to pojedź ze swojego konta wPLN''ami i po prostu taniej zapłaci [będzie możliwość zarejestrowania kupionej gry na inne konto].
Nie wiem co mam Ci jeszcze powiedzieć. Za głupotę się płaci, może idź poroznosić ulotki, akurat coś zarobisz. Chciałem w pierwszym strzale zarzucić pomysł z napisaniem programu/strony/zrobieniem grafiki, ale to chyba nie ten poziom. "Dogryzłem" specjalnie :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2007 o 21:27, Skrytobójca napisał:

Błagam litości <ROTFL>


Nie ma litości za to jest ostrzeżenie. I ciesz sie że masz czyste konto, bo byłby degrad, jeśli nie masz nic do napisania na temat, to nie pisz.
A wąteki zamykam, myśle że Piotrek K wyjasnił sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować