Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: książki - wydanie specjalne, konkursowe!

13 postów w tym temacie

Lucas the Great

Nadszedł czas ogłosić, kto zwyciężył w naszych dwóch konkursach recenzenckich. Dlatego tym razem w dziale książkowym nie pojawią się recenzje współpracujących z portalem autorów, a prace samych czytelników! Jak bowiem wspominaliśmy, hipokryzją byłoby własnoręcznie oceniać książki objęte naszym patronatem...

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: książki - wydanie specjalne, konkursowe!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem wyłączyć komputer, ale pomyślałem, że zobaczę jeszcze, co tam słychać na gram.pl. I oto, co słychać! Bardzo dziękuję za takie wyróżnienie i nagrodę! Cieszę się niezmiernie, że tekst się podoba. :-)


Pozdrawiam,
Tomek "KoZa" Kozioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo konkursów, coś nie widac rozwiązań konkursów z gram.TV, chyba aż do 3 tygodni wstecz. <;

A zwycięzcom gratuluje, bardzo ładne recencje. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje KooZka, recenzja bardzo dobra. Ja ze swojej strony dziękuje za nagrodę. Muszę się przyznać że ostro napociłem się przy tej recenzji (20 opowiadań) ale było warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje. Ciesze się, że Wam się tekst podobał - o to w końcu chodzi w tym wszystkim. ;-)

> Gratuluje KooZka, recenzja bardzo dobra. Ja ze swojej strony dziękuje za nagrodę. Muszę się
> przyznać że ostro napociłem się przy tej recenzji (20 opowiadań) ale było warto:)

Zdecydowanie warto. Gratuluję wygranej! :-)


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem: jak można nie być człowiekiem, będąc istotą ludzką? Przecież ludzie to liczba mnoga od słowa człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:01, Treant napisał:

Jednego nie rozumiem: jak można nie być człowiekiem, będąc istotą ludzką? Przecież ludzie to
liczba mnoga od słowa człowiek.


Tu chodziło bardziej o skojarzeni człowiek => człowieczeństwo. A jak pisałem w recenzji Michael był wychowany na Marsie i człowieczeństwo jako takie było mu obce. Starałem się to w ten sposób podkreślić.


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować