Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

600 tysięcy sprzedanych egzemplarzy PS3

24 postów w tym temacie

A tego, że na Wyspach został pobity rekord otwarcia, jeśli chodzi o konsole stacjonarne, to już oczywiście nie daliście.
I jak tu nie być zwolennikiem teorii spiskowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze:) jakoś zawsze byłe przekonany do konsol ze stajni Sony, do konkurencji mniej, biorąc pod uwagę różne problemy Sony, czyli np. problemy z kompatybilnością wsteczną oraz zapowiedzi "znawców" mówiące o tym, że Sony pewnie przegra walkę z konkurentami itd. to wyniki są na pewno dobre, zwłaszcza, że przy zakupie konsoli, powinno się patrzeć która z nich ma lepsza przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu, za tyle pieniędzy kupować PS3, to wedługnie najwięszy błąd, ale niech im będzie ;)
Osobiście powieram XBOX 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

600 tys dobry wynik
A jakie sa wyniki sprzedarzy PS2
Wydaje mi sie ze Sony musi skupic sie na dobrych grach bo inaczej to moze sie zakonczyc upadkiem firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypomina mi sie Sony PSP - wynikow premiery tego handhelda w UK nie pobilo nawet rekordowe PS3... tylko co z tego skoro NDS wyprzedzil go o dwie dlugosci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko teraz jest uzależnione od tych konsol,jakie u nas zamontują napędy przyszłości więc produkujcie i sprzedawajcie jak najwięcej gier na PS3 abysmi mieli napędy B-R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam napisał wyżej "wielka szkoda". Może dla ciebie chłopcze - jak dla mnie wiadomość wypasiona, bo gwarantuje mi, że SONY tym bardziej zainteresuje się europejskim rynkiem a PS3 będzie czymś tak powszechnym jak PeCet. Jeszcze parę tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 10:52, Thoor napisał:

Nie kumam tych klotni fanbojow. Po co to. Przeciez Pc sa góra ^^


Teraz to pikuś w porównaniu z tym co się działo za czasów Commodore i Atari ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciastuś co racja to racja . Sukces psp tez byl chwilowy :P . Oczywiscie nie musi byc tak z ps3 ,ale watpie aby taki trend utrzymal sie chociaz z miesiac . Potem wszystko wroci do normy ,wkoncu to tylko premiera :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować