Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa ofensywa Fajnej Ceny już 13 kwietnia!

19 postów w tym temacie

I o to chodzi
Chociaz takie spadki cen niektorych graczy moga wprowadzic w zaklopotanie
Ja np tak zyskalem na DS2
Mialem juz zamawiac ale sie rozmyslilem a tu nastepnego dnia promocja za 19,99
Najlepsze jest to ze na allegro bylo po 14,99
Super
Lub jak sie teraz mowi
KACZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha.. czasem opłaca się czekać.. Ten Titan Quest kusił mnie za każdym razem kiedy byłem w empiku.. Na Klasykę już nie będę czekać :D DSII kupiłem po tej samej cenie.. cóż widocznie przeznaczone mi są ActionRPG po 40 zł ;)

ToCA też w sumie by się przydała.. no ale tu akurat chyba poczekam jeszcze, jak będzie za 20 zł to kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd interesuje mnie tylko Act of War - Złota Edycja, ale wydanie gry 2 lata po premierze to mistrzostwo. Dobrze chociaż, że taka cena + dodatek bo inaczej chyba nikt by tego nie kupił.
ToCA RD 3 w Fajnej Cenie? Jasne... Jeśli ok roku była w sklepie do kupienia nawet za 45zł to co to jest wrzucić do Fajnej Ceny... ToCA RD 3 powinna pojawić się w Extra Grze, która zniknęła niestety z rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89: Tak, ale jeśli ktoś kupował przez gram.pl, to płacił premierową cenę.

Co do tytułów, to spoko. Nie mam kasy na razie na żaden z nich, ale nazwy mówią same za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy sie cieszcie bo takie nagle spadki cen to na korzysc nas pozadnych graczy dzieki czemu CD-Project ma lepsze zyski oby z kazda gierka tak szybko spadali...Don''t Worry By Happy
PozdRO 4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno kupię sobie Titan Questa... ;) I może jak się skuszę Dragonsharda - szczerzę mówiąc to nigdy nie słyszałem o tej gdze ;D chyba najpierw będę musiał przetestować demko, a dopiero później wydać PLN na grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam WAŻNE pytanie do CDP:
Czy CDP wyda łatkę spolszczającą Fahrenheit''a dla tych osób, które wcześniej sobie kupiły tąże grę??? Bo Fahrenheit jest już odłuższego czasu na polskich półkach i nawet z polską okładką i instrukcją, ale niestety gra jest już po angielsku. Więc się pytam. Czy CDP wyda łatkę polonizującą dla tych osób, które już wcześniej kupiły Fahrenheit''a??? Bo szkoda mi wydawać drugie tyle forsy na tą samą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt nie wyda łatki spolszczającej do Fahrenheita. Zapłaciłeś za wersję angielską poprzedniemu wydawcy, a nie CD Projektowi za polską. To dwa różne produkty choć ta sama gra.

Ponieśliśmy spore nakłady na lokalizację tych gier, napracowaliśmy się i to oczywiste, że chcemy za naszą pracę i nakłady dostać wynagrodzenie, a nie za free wspierać innych wydawców, którzy poszli na łatwiznę.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować