Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft potwierdza Xboksa 360 Elite

33 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Koniec plotek - Xbox 360 Elite został oficjalnie potwierdzony przez Microsoft. Młodszy brat wersji Core i Premium, dostępny wyłącznie w kolorze czarnym, będzie miał dysk 120 GB i port HDMI. Premiera w Stanach Zjednoczonych pod koniec kwietnia, w cenie 479,99 dolarów.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft potwierdza Xboksa 360 Elite" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co z tego ja i tak wole PS3. :) ale nowe Xpudło może podnieść sprzedaż i popularność, z czym się wiąże strata popularności PS3! szkoda poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK - microsoft zaserwował nam trochę propagandowego bełkotu, który za jakiś czas (w domyśle : po premierze Elite''a) zostanie sprostowany przez użytkowników - i tak domorośli majsterkowicze rozbiorą na czynniki pierwsze ten sprzęt, dowiemy się o zastosowanym napędzie, jego jakości, generowanym hałasie i zastosowanym chłodzeniu - jak wszystko będzie dobre, może nawet b. dobre to ewentualny zakup nie byłby złym posunięciem, zważywszy na fakt, że mnie osobiście denerwuje jakość zastosowanych czytników (z szajsungiem na czele) - z drugiej za to martwi fakt, że jest to limitowana seria... (czy się mylę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak plotki okazały się prawdą. Muszę przyznać, że mnie czarna konsola bardziej się podoba. Pasowałaby do telewizora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie X360 kusi coraz bardziej a nowa wersja w szczególności. Tylko jak napisał nievil trzeba poczekać na opinie użytkowników. ale i tak mam wielką ochotę na zakup tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to tyle jeśli idzie o stwierdzenie że konsole są na wiele lat i nie trzeba ich ulepszać :) Dalej się upieram że to ostatnia generacja konsol jaka sie pojawi. Kolejna jeśli będzie to będzie przerobionym PCtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak - trudno, żeby się ploty nie potwierdziły jak już przedwczoraj chodziły zdjęcia z linii produkcyjnej tej konsoli. To bardzo miło ze strony Microsoftu, że stara się dorównać SONY i jego PLAYSTATION3. Z tym że... dysk i HDMI to jeszcze nie wszystko, reszta dalej odstaje :) Ale zobaczymy - konkurencja jest najlepsza dla nas - dla graczy. Ceny w dół, ręce do góry :)

Bzz bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu czuje sie teraz jak by ktoś mi przywalił w modre z buta , jak bym wiedział ze elit wyjdzie to bym poczekał te 3 miechy i mielił jeszcze na ps2 a nie co tam klientów to tylko pieniądze kit im w ucho =_= jezu ta fajnie HDMI 120 giga dysk juz to widzę ze na nastepne urodziny dadza wersje ultra mega vip champion z BLUe rey takie walnie po nogach eh czuje ze muszę sie napić i kopic PS3 bo tego już nie znosie tamci źli a ci nie lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 black wygląda cudnie, ale XBOX360 jednak najlepiej prezentuje się w white :) Ta konsola jest stworzona do bieli ;)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować