Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszyscy pokochają trzeciego Fallouta

147 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 23:04, master962 napisał:

ja uwielbiam wszystkie części Fallouta a z tego wynika że i F3 będe uwielbiał mam nadzieję
że to co mówi Pete będzie prawadą :)


No ale twórcy już nie Ci, o ile sie orientuje prawa do F3 wykupił Obsidian, czyli ludzie od Morrowinda, nie daj boże, żeby przypadkiem wyszedł im Morrowind ale w świecie Fallouta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawa są wymagania. Jeśli studio tworząc F3 będzie go robiło dla samej grafiki to F3 ma u mnie bana. Nie wymagam żeby F3 można było zainstalować na dyskietce tak jak jedynkę, ale niedopuszczalne jest by w dniu premiery mógł się znaleź jakiś bug, a kod gry uniemożliwiał płynną grę nawet na kompie za grube tysiące. Fallout ma być falloutem a nie świecidełkiem dla małolatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 23:00, Stwór napisał:

No, ale jak już oglądałeś obrazek to chociaż podpis obrazka też mogłeś przeczytać:) A tam wyraźnie
pisze że z fallouta 2;)

Oj to ze zmęczenia... :P

Dnia 28.03.2007 o 23:00, Stwór napisał:

oj oj panie delegacie, nie czytamy uważnie:P :) hehe
Tfu czemu napisałem delegacie? Miało być przewodniczący:) ;P

To było celowo!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby, jakby Fallout 3 okazał się godnym następcą F2. Jako kilkuletni bobas grałem w to z bratem w ang. wersję, ale przeszliśmy to z solucją, choć englisha nie znaliśmy za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote="qcza"]No ale twórcy już nie Ci, o ile sie orientuje prawa do F3 wykupił Obsidian, czyli ludzie od Morrowinda, nie daj boże, żeby przypadkiem wyszedł im Morrowind ale w świecie Fallouta :/[/quote]

No akurat gdyby F3 tworzył OBSIDIAN byłoby bardzo dobrze, aktualnie byłaby to najlepsza możliwość (po przedwczesnej śmierci Troiki, czyli twórców Fallouta1), ponieważ są tam ludzie, którzy tworzyli Fallouta 2, ale to i tak nic nie zmienia, bo prawa do gry ma Bethesda CZYLI ludzie od Morrowinda i Obliviona.
I nadal nie mam pojęcia czemu ktoś w taki dziwny sposob w newsie zinterpretował wypowiedz Hinesa, z której raczej nie moża wyczytać, że chodzi o osoby, którym fallout "nie podchodził". A biorąc pod uwagę jego wczesniejsze wypowiedzi jak to bethesda chce "odświeżyć" Fallouta i że na pewno nie zrobią izometrycznej gry, można powiedziec o tym newsie, że jest nacechowany dość dużym optymizmem nie mającym nic wspólnego z obiektywizmem.

No ale zawsze nadzieja pozostaje w polskim Afterfallu, ktory zapowiada sie na godnego następce fallouta ale nadal nie ma wydawcy (Panowie z CDP może sie skusicie? :) ;) ) stronka : www.afterfall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos mam duze obawy, po tym jak wygladaja Oblivion i Morrowind, ale Fallout to Fallout, najlepsza gra cRPG ever, a przynajmniej najbardziej rozbudowana i wciagajaca :-), a do tego przeszedlem obie czesci pare(nascie) razy ;-)

Oby F3 byl podobny do poprzednich gier, a nie byl tylko Oblivionem (z dynamicznymi lvlami mob... o zgrozo) w szacie Fallouta, bo to bylaby zbrodnia ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zobaczymy. Jeśli zrobią grę dla mas, tak jak Obliviona, to wyjdzie kaszanka. Choć i tak pełno osób kupi, a prasa da oceny 10/10. Jeśli będzie gra dla fanów poprzednich Falloutów, to kupi troszkę mniej i prasa da też 10/10. Więc co ja bym zrobił na miejscu Beth? Stworzył grę dla fanów poprzednich F, co by mnie nie zjechali za plugawienie serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojjj, buraczki jedne, tam nie pisze, że zrobią nowego obliviona, tylko wykorzystają swoje doświadczenie, czyli jeśli do tworzenia nowego fallouta dodadzą do starszych koncepcji, nowe zaczerpnięte zz obliiona możliwości itd. to nie będzie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:38, Gul4sH napisał:

ojjj, buraczki jedne, tam nie pisze, że zrobią nowego obliviona, tylko wykorzystają swoje doświadczenie,
czyli jeśli do tworzenia nowego fallouta dodadzą do starszych koncepcji, nowe zaczerpnięte
zz obliiona możliwości itd. to nie będzie źle

to napisz jeszcze które nadają się do przeniesienia action z elementami crpg do pełnokrwistego crpg z rzutem izomerycznym (ostatecznie może być swobodna kamera z bez/z odłączanym sztucznym debilizmem jak w neverwinterze) oraz walką w turach i rozbudowanym systemem rozwoju postaci (S.P.E.C.I.A.L. się kłania). Bo bez tego wszystkiego oraz drużyny za to z fallout 3 w tytule fani raczej będą wysyłać wybuchowe niespodzianki zamiast grzecznie kupić i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:28, sig. napisał:

Bo bez tego wszystkiego oraz drużyny za to z fallout 3 w tytule
fani raczej będą wysyłać wybuchowe niespodzianki zamiast grzecznie kupić i grać.


Wybuchowe niespodzianki? Ja za karę kazał im grać 20h w jakąś kaszanę. Tylko Black Isle Studio potrafi zrobić prawdziwego Fallouta. Inny mogą sie tylko na nich wzorować. Są małe szanse na to, że stworzą coś naprawdę oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. nawet ja, jako fan fallout''a z umiarem podchodzę do F3, nie wiadomo co Bethesda może wymyślić, ale mam nadzieje że nadal będą random ecounter''y :)

-> Flash 606 Masz racje! Black Isle jak nikt się nadaje do tworzenia Falloutów, ale cóż narazie nic nie poradzimy, :) trzeba poczekać na F3 :)

P.S. Słyszałem że F3 ma być w 3D Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem sceptycznie do F3 nastawiony. F1 i F2 lubiłem, ale Elder Scrolle są dla mnie strasznie nużące, rozlazłe, pozbawione akcji i humoru. Dlatego nie sądzę że ten zespół zrobi godnego następce Falloutów. Obym się jednak mylił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj niektórych nie rozumiem. Mnie Oblivion się podobał i mimo, że nie jest moją ulubioną grą to spędziłem przy nim sporo czasu i wcale tego nie żałuję. Nie ma jakiejś powalającej fabuły jeśli chodzi o wątek główny lecz posiada wiele innych świetnych elementów. Poza tym gry cyklu TES zawsze były trochę odmiennymi cRPGami. W ogóle nie ma żadnego sensu porównywac ich do Follouta (w którego też grałem i podobał mi się mimo iż nie ukończyłem go). Nie wiem jak grafika 3D moze psuć klimat. To tylko kwestia przyzwyczajenia. Cz 3D w Stalkerze lub KotOR niszczyło klimat? Nie. Wręcz szczegółowa grafika także ten klimat tworzy i być może F3 będzie jeszcze bardziej klimatyczny niż poprzednicy. Na razie niczego tak naprawdę o tej grze nie wiadomo więc proponuję trzymanie swojej demagogii na wodzy.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 19:53, ŁukiPluta napisał:

P.S. Słyszałem że F3 ma być w 3D Co o tym myślicie ?

czemu nie? jeśli widok z lotu ptaka zostanie zachowany możliwość obracania mapki przyda się gdy nasi wielcy wojownicy w swych jeszcze większych zbrojach zasłonią cel (nie trzeba będzie w te parę wystających pikseli celować.
ps. von bouren też był w 3d. I z tego co o nim wiadomo fallout mógł stać się 1 serią której przejście w 3d wyszło na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zarówno Fallouty jak i Elder Scrolle się podobają. Jeśli Fallout będzie w formule 3d, to nie będe płakać, bo już od lamusa odeszły gry z 2d, ale pewnie ortodoksyjni fani serii będą przeklinać bethesdę ;p

Ciekawe jaka będzie fabuła F3 :) Może Frak Hourrigan (nei wiem czy tak sie pisze ;p) ożyje i znowu trzeba będzie go zabić w enklawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować