Zaloguj się, aby obserwować  
Olamagato

Monty Python

72 postów w tym temacie

Czy ktoś wie w jakim filmie/serialu/magazynie były zawarte przez grupę Monthy Pytona absurdalne "Igrzyska Olimpijskie Inaczej" (swobodnie nazywając)? Pamiętam, że kiedyś (bardzo dawno temu) oglądałem to w telewizji i kupując różne filmy i materiały M.P. zawsze miałem nadzieję , że wreszcie na to trafię - ale nie trafiłem. Kto wie w czym to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupkowata Olimpiada (bo tak to sie chyba nazywało) było w "skeczu z papugą nie będzie" na 100%
a tak przy okazj wiecie że nie tak dawno pojawiło sie czasopismo ze wszystkimi skeczami Pythona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 20:29, Monte Christo napisał:

Nie jestem pewien, ale albo w ''''Skeczu z Papugą nie będzie'''' tudzież boądź ''''A teraz cośz zupełnie innej beczki''''

Heh ale
i tak najlepszy był Królik Trojański ze Świętego Graala.

Trojański? A nie był to po prostu Królik Morderca?
Na szczęście znalazł się Święty Granat Ręczny :D
Ale moja ulubiona scena z tego filmu to przejście przez most z tym gościem, co zadawał zagadki :D Bardzo dobra była również pieśń o Sir Robinie (wogóle wszystkie piosenki MP miały genialne teksty)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FISHY FISHY FISHY?! FIIIISHY?! FISHY FISHY FISHY?! WHERE ARE YOU?! FISHY? FISHY FISHY !? - matko kocham monTy pAJTona :P.

Oglądał ktoś żywot Briana ^_^?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pierwszy film MP, nazywa się "A teraz coś z zupełnie innej beczki" i tam jest ten skecz z olimpiadą głupków. Jest tam także "Skeczu z papugą nie będzie". Czy przypadkiem więc nie jest to razem, w tym samym filmie?

Dla mnie klasyczne(bo właśnie te oglądane najczęściej) już są "Mosquito Hunting" i "Spanish Inquisition". Po prostu wymiatają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz do Vel Grozny (brak możliwości odp)

Otoż faktycznie ale to było później w filmie - nisamowita scena mrożącej krew w żyłach zaciętej walki między zbrojną armią krzyżowców a krwiożerczym królikiem była poprezdzona akcją zdobywania zamku poprzez trick ''Królika Trojańskiego''... niestety zapomnieli się w nim schować. Ale i tak dobrzy byli Rycerze ''Ni'' albo zagadki mostowego klucznika.
Co tudużo mówić Pythony wymiatali pod każdym wględem.


A widział ktoś Jabberwalky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z filmów klimatem zblizonych do Pythona polecam "Eryk Wiking". Jakiś czas temu był dostępny przy jakimś czasopiśmie. I ludzie z monty maczali palce w tym filmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 20:00, Olamagato napisał:

"Igrzyska Olimpijskie Inaczej"


Chodzi pewnie o skecz "Upperclass Twit of the Year". Kilku glupkow konkuruje m.in. w budzeniu sasiada trzasnieciem drzwiami samochodu, a na koniec strzelaja sobie w glowe? To bylo w 12. odcinku "Latajacego Cyrku" o nazwie "The Naked Ant".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 20:41, Reimar napisał:

a tak przy okazj wiecie że nie tak dawno pojawiło sie czasopismo ze wszystkimi skeczami Pythona??


Co to za czasopismo? Idzie to jeszcze dostać??? I gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 08:32, DemoBytom napisał:

> a tak przy okazj wiecie że nie tak dawno pojawiło sie czasopismo ze wszystkimi skeczami Pythona??

Co to za czasopismo?
Idzie to jeszcze dostać??? I gdzie???


Nie wiem czy o to chodzi ale mam zbiór skecz pt. "A teraz z zupełnie innej beczki". Kupiłem to w kiosku z gazetami, w formie gazetowej (Do tektórki przyklejone pudełko DVD + gazetka z reklamami i zafoliowane), wydane przez Komputer Świat Film - A co do olimpiady to jest tam jeden skecz z wyścigiem głupków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 08:55, Pluszak napisał:

Nie wiem czy o to chodzi ale mam zbiór skecz pt. "A
teraz z zupełnie innej beczki". Kupiłem to w kiosku z gazetami, w formie gazetowej (Do tektórki przyklejone pudełko DVD
+ gazetka z reklamami i zafoliowane), wydane przez Komputer Świat Film -


A dawno to kupiłeś? I ile kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 08:32, DemoBytom napisał:

Co to za czasopismo? Idzie to jeszcze dostać??? I gdzie???


Wiesz co może to nie to czasopismo ale w wielu sklepikach, czy kioskach możesz otrzymać jeszcze DVD KomputerŚwiat FILM "Monty Python A teraz cośz zupełnie innej beczki" o dziwo zszedł mały nakład.

Pamiętacie skecz z policjantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować