Zaloguj się, aby obserwować  
Olamagato

Monty Python

72 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 18:39, Sth`Devilish napisał:

Szkoda, że już przestali :/


No wlasnie. Przestali. Ktos wie dlaczego? Dosc sie zdziwilem pare tygodni temu, kiedy poszedlem ogladac Latajacy Cyrk, a jego nie bylo... To nie bylo mile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 23:01, Wiadroman napisał:

No wlasnie. Przestali. Ktos wie dlaczego? Dosc sie zdziwilem pare tygodni temu, kiedy poszedlem
ogladac Latajacy Cyrk, a jego nie bylo... To nie bylo mile...


Ta :/ Pewnie była za niska oglądalność, ale żeby ściągać tak genialny program TV, bijący na głowę wszystkie te guźniane (:P) teleturnieje, powtórki kolejnych brazylijskich telenowel oraz samego Benny Hilla? No, SKANDAL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest pytanie bez odpowiedzi.
Ale jest dobra wiadomość TV 4 planuje na wiosne wznowić nadawanie Cyrku. Pozostaje nam czekać do wiosny (w sumie to niedługo) wcześniej Latający Cyrk Monty Pythona był emitowany w TVP 1 kilkanaście lat temu..


A tak przy okazji:
To jest Modrzew!

20070214232438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 23:20, Sth`Devilish napisał:

Ta :/ Pewnie była za niska oglądalność, ale żeby ściągać tak genialny program TV, bijący na
głowę wszystkie te guźniane (:P) teleturnieje, powtórki kolejnych brazylijskich telenowel oraz
samego Benny Hilla? No, SKANDAL!


Tym bardziej dziwi mnie to biorac pod uwage, ze ten kiepawy serial animowany Włatcy Móch utrzymuje sie dluzej. Poza tym mala ogladalnosc? Tego sie nie spodziewalem, bo nawet wsrod moich znajomych po wiadomosci, ze beda puszczac Latajacy Cyrk wszyscy starsznie sie podekscytowali, a przed pierwsyzm odcienkiem z dwoma osobami anwet odliczalismy minuty. xD Myslalem,z e jest takich ludzi wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, musieliście wykopać ten temat na górę forum?! I co może zrobić taki człowiek, jak ja, gdy ujrzy taki temat?! No chyba tylko nabrać ochoty na oglądanie :D Właśnie zapuściłem sobie zestaw skeczy "A teraz coś z zupełnie innej beczki", rozpoczynający się od się od słynnego H.M. Government Public Service Films No. 42 HOW NOT TO BE SEEN :D I już się śmieję :D A potem "konkurs na arystokratycznego głupa roku" Hehehe... 8]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 00:05, RX-8 napisał:

I co może zrobić taki człowiek, jak ja,
gdy ujrzy taki temat?! No chyba tylko nabrać ochoty na oglądanie :D


Tu niestety trafiles w sedno. Zachcialo mi sie tego ogladac z niesamowicie wielka sila... I czytajac Twojego posta przypomnial mi sie skecz o masonach. :) To bylo cos! Kiedy spotkalem sie z moja ziomalka, ktora tez strasznie lubi Monty Pythona musielismy uskutecznic witanie sie w masonski spoosb. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni znów widziałem skecz "mister hilter in London", z lektorem nie śmieszy tak bardzo, ale jak widziałem, gdzieś chyba na tubie w orginale to padałem ze śmiechu:) Pamietam, ze jak siedziałem przy piwku u kolesia po meczu, to jak mi sie przypomnialo, ze MP leci, to zerwałem sie za chwile i polecialem do domu:) oczywiscie czekajac, aż sie skonczy 1 odcinek, aby jak naj mniej stracic:)
Ale naprawde nei moge wyjsc ze zdziwienia, czemu skoro jest tyle zapchaj diur w tv to zdjeli akurat monty pythona... ostatni odcinek widzialem chyba przed halemba, a pozenij z przyzwyczajenia siadalem o okreslonej porze z jakas przekaska i piwkiem... i czekalem.... czekalem... az spojrzalem na program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allo allo!
Jeśli ktoś byłby zainteresowany i jeszcze nie zauważył, to informuję, iż jutro o 18:20 na TV4 znów poleci Cyrk :)
Powtórka zdaje się we wtorek po 22.
Oby go tym razem prędko nie zdjęli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Cos jest nei tak? Ogladalem w niedziele i dzisiaj i byl ten sam odcinek... Czyzby teraz premiery byly w niedziele, a powtorki we wtorki? Swoja droga, to byl to calkiem zabawny odcinek. Pochwale sie jeszcze, ze w koncu mailem okazje zobaczyc skecz o zawodach durni (czy cos w tym stylu) i stwierdzam, ze to ejden z najsmieszniejszych ich skeczy. :D Po prostu genialne. Kto nie widzial niech zaluje i stara sie szybko nadrobic zaleglosci. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 00:01, Wiadroman napisał:

Eee... Cos jest nei tak? Ogladalem w niedziele i dzisiaj i byl ten sam odcinek...


Wg mnie to zawsze raczej puszczali w weekend o normalnej porze, a we wtorek nocą potwórkę :) A odcinek świetny, szczególnie skecz z klubem książkowym i martwym indianinem (haha :D), oraz początek i skecz o rozdaniu nagród w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 01:37, Sth`Devilish napisał:

Wg mnie to zawsze raczej puszczali w weekend o normalnej porze, a we wtorek nocą potwórkę :)


Nie. Wczesniej premiera byla we wtorek,a w niedziele byly powtorki.
Co do ostatniego odcinka, to bardzo podobal mi sie jeszcze skecz o wyborach w ielkiej Brytanii. ;) Najzabawniejszy byl ejdnak ten kandydat ze strasznie dlugim nazwiskiem, ktory otrzymal 4 glosy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedziela to dobry termin nadawania nowych odcinków...
A wczorajszy odcinke (powtorka) był poprostu zarąbisty... Najsmieszniejszy motwy jak czytał imie teg goscia w ostatnich "wyborach głupków i powarzniaków" ... czytał je z 5 minut hehehe i co chwila jakis durny tekst typu bedzie ulewny deszt johns .... bla bla bla... 0 głosów.
Albo jak były te motywy z klubem książki (albo cos innego ale z książką) wygrali kompost, martwego indianina który żył bo książka była lewa i autostrade numer 11 ;P a na koniec policja wygrała ich w konkursie heheh
IT PWNES!
Monty Python FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:21, n4bi napisał:

(...) "wyborach głupków i powarzniaków"


Ta druga partia to byl "rozsądek".

Dnia 04.04.2007 o 15:21, n4bi napisał:

(...) 0 głosów.


4, jesli sie nie myle.

Dnia 04.04.2007 o 15:21, n4bi napisał:

(...) martwego
indianina który żył bo książka była lewa


Indianin zyl, bo kuchenka miala defekt.

Sorry., ze sie czepiam, ale nie moglem sie powstrzymac, keidy zobaczylem te niescislosci. ;P Znajomi przez to nie chca sie ze mna zadawac. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:42, Wiadroman napisał:

Sorry., ze sie czepiam, ale nie moglem sie powstrzymac, keidy zobaczylem te niescislosci. ;P
Znajomi przez to nie chca sie ze mna zadawac. ;D


i maja racje ale w tym wypadku to dobrze ze mnie poprawiles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanom Monty Pythona polecam ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=fsHk9WC7fnQ . Jest to pzremowienie Johna Cleese''a na pogrzebie Grahama Chapmana. Zadziwiajace, ze nawet w tej chwili potrafili sie smiac. :) Swietne pzremowienie. Nie dosc, ze zabawne, to jeszcze zachowane w dobrym guscie. Mysle, ze Graham chcialby, zeby ludzie zapamietali go tak, jak mowil o nim Cleese. :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować