Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nokia powraca z platformą N-Gage

21 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Po średnim sukcesie telefonów z logo N-Gage, przyszedł czas na podejście Nokii do pomysłu grania na komórce od drugiej strony. Przygotowywany jest start platformy, która będzie swoistym odpowiednikiem usługi Xbox Live dla telefonów komórkowych.

Przeczytaj cały tekst "Nokia powraca z platformą N-Gage" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysl ciekawy... o sukcesie zadecyduja jak zwykle glownie gry:)
(niestety, ja mam Nokie 6820 i moge sobie pomarzyc... gdzie te czasy gdy uzywanie komorki ograniczalo sie
do wpisania numeru i klikniecia "zielonej sluchawki"?;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy powyżej trochę źle przeczytali...nie mamy to do czynienia z nowym handheldem :).
Ogólnie pomysł ciekawy, ale jednak "lekko" za wcześnie wprowadzony - jak komuś zależy na fajnych grach w podróży to kupi/kupił PSP lub NDS, a nie komórkę(z wiadomych powodów). Natomiast dziś telefon to telefon, u nas w kraju takie coś raczej nie przejdzie(i w wielu innych miejscach na świecie też pewnie nie)...więc inicjatywa ciekawa, ale gdyby poczekali z tym kilka lat, kiedy komórki będą miały jakąś sensowną moc obliczeniową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O N-Gage słyszałem masę niepochlebnych opinii. Urządzenie strasznie pożera baterie, pozwala na dość krótki czas grania. Jako telefon komórkowy również nie była ona zbyt wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł i za free usługa choć u nas i tak pewnie będzie płatna, jeśli w ogóle wejdzie. ściągam demko za free patrze czy mi się podoba ściągam pełną odpłatnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odniesie większy sukces niż zapowiadana wersja do gier iPoda i Zune''a, chętnie bym kupił, bo telefon i tak muszę zmienić:) tylko pewnie z 1000 zł będzie kosztować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dla kogo ta usługa?
Uważam że telefon sluży do komunikacji. Poco się meczyć (bo inaczej się tego nieda nazwać) z grami na komórce. Ani to wygodne w obsłudze ani zabawne.
Osobiście wole hand-heldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować