Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SEGA na Olimpiadę

8 postów w tym temacie

Domek

Wszelkiego rodzaju duże imprezy sportowe są często okazją do zarobku również dla twórców gier. Doskonale zdają sobie z tego sprawę pracownicy firmy SEGA, która zaklepała sobie właśnie prawa do wydania tytułu (tytułów?) bazujących na Igrzyskach Olimpijskich, które odbędą się w 2008 roku w Pekinie.

Przeczytaj cały tekst "SEGA na Olimpiadę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą to raczej proste minigry, typu naciskaj klawisz jak najszybciej, aby biec/płynąć szybciej. Ale strategia, w której zarządza się stadionem... nie, przcież co Olimpiadę jest inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sega ma wielu pewnych nabywców - mogą pozwolić sobie na grę z niższej półeczki - I tak świetnie się sprzeda. Ja mam jednak nadzieję ,że SEGA stanie na wysokości zadania i stworzy naprawdę dobre gry/grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phi a mi sie tam wydaje ze normalnie FPS w realiach olimpijskich bylby trafiony CS:PEKIN :P mapa CS_BAR :P terrorysci zakladnicy (olimpijcztc off course :P ) CT musza odbic ich i nie moga ich trafic bo nie bedzie mogl startowac :D jeszce potem jakies odszkodowanko czy cos... :P oczywiscie z funduszu na giwere oczywiscie T mieli by bron biologiczna wirus ptasiej grypy itd :P wywaliste to by bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować