Zaloguj się, aby obserwować  
Luke100

Problem z dodatkami do The sims 2

12 postów w tym temacie

Mam wielki problem. Kupiłem sobie the sims 2 i wszystkie dodatki(pomijając Seasons: Pory roku). Chciałem je od razu zainstalować, więc walnąłem podstawkę na dysk i włożyłem płytkę Na Studiach CD 1. wpisałem CD-key, blablabla itede. Potem trzeba było zmienić płytę, wiecie. Ale pod koniec instalacji wyskoczyło mi coś takiego: "Program sprawdzi czy zainstalowana wersja jest zaktualizowana". Koniec świata. Dlaczego? Dalej mamy "Włóż płytę The Sims 2 CD 4". I tu problem, bo:
1. Mam wersję 1 DvD.
2. Pomijając ten szczegół, po włożeniu płytki do napędu DvD i kliknięciu "OK"w komunikacie NIC się nie zmieniło! Ponownie wyskoczyło "Włóż płytę The Sims 2 CD 4" a aktualizacja nie posunęła się ani o krok. NIE OSĄDZAJCIE MNIE O PIRACTWO, KUPIŁEM ORYGINALNE, nowiutkie i piękniutkie dodatki i podstawówkę. Jeżeli potrzebujecie szczegółów to piszcie ale odpowiedzcie proooszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwroc sie do pomocy technicznej ea - blad ktory opisujesz zdarza sie na pewno w przypadku kiedy plyta dvd z podstawka zostala "stworzona" poprzez polaczenie plyt 4 plyt cd (jak poczatkowo simsy 2 zostaly wydane w jeden obraz i tak nagrane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ostateczności zreinstaluj w ten sposób, że po każdej instalce włączasz grę. Być może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The sims 2 to nie lada gratka przy instalacji najpierw trzeba install wersję podstawową to podstawa potem każdy dodatek to jakby osobna gra a jednak jedna całośc (sorki ale mi nie wchodzi ci na klawiaturze) i każda wersja dodatek do gry instaluje się w osobnym folderze i każda wersja ma inny rodzaj plików nie skojarzony z podstawową wersją. A co do twojego problemu z wersją dvd skoro nie może znaleśc ścieżki do cd 4 podaj mu namiar na folder 4 płyty napewno są tak ułożone i problem z głowy do akutalizacji potrzebne jest połączenie z netem i to wszystko ja nie miałem takich problemów z tą grą jak ją u koleżanki instalowałem pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij oddzielnie aktualizacje , zainstaluj zresetuj komputer i znowu spróbuj zainstalować dodatek. Jeśli znów nie pomoże i będzie się zawieszać przy sprawdzaniu wersji w tym momencie resetuj komputer instaluj kolejny dodatek itd. wszystkie powinny działać. + patch z neta. Innych pomysłów nie mam u siebie mniej więcej w ten sposób to załatwiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co musisz zrobic. Musisz sciagnac z neta sobie plyte cd4 bo ja mialem to samo i tak zrobilem i wszystko dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey, niby wszystko supcio cool. Tyle że powstał nowy problemik: mogę ściągnąć CD 4 z neta albo aktualizacje, ale NIE CHCE sie aktualizować na podstawie że odpalam plik thesims2_update.exe a program mi mówi "Kopiowanie plików z płytki" czy jakoś tak i nie aktualizuje się. A jak próbuję zainstalować dodatek to wywala sie dokładnie to samo, tylko że po naciśnięciu "OK" na błąd wyskakuje następny pt.: "Wystąpił błąd w aktualizacji. Instalacja zostanie przerwana" i tak się wszystko kończy. Może to wina złego update''era?
Do Mikki: Instaluję dodatki do osobnych folderów, o tym to wiem. Ale na płytce nie mam osobnych folderów do każdej płytki, a nawet jeżeli to nie można tam podać namiaru.
Ma ktoś e-maila do pomocy technicznej EA Poland? Bo podobno rejestracja szkodzi grom więc boję się to zrobić :D Albo linka do strony EA Poland.
Do Skaybay: Już robiłem "instalacja, reset" ale to nie działa. A jaki patch? Podaj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2007 o 21:29, Luke100 napisał:

Do Skaybay: Już robiłem "instalacja, reset" ale to nie działa. A jaki patch? Podaj
linka


Updater chyba skopany ale ja też tak miałem. Zrób patcha przed instalacją [patch- http://www.idg.pl/ftp/pobierz/gry/2265.html] a potem przy sprawdzaniu wersji i aktualizacji wykryje najnowszą wersję i da sobie spokój. Chyba.llink do pomocy technicznej EA PL - http://eapo.custhelp.com/cgi-bin/eapo.cfg/php/enduser/home.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:28, Luke100 napisał:

Mam wielki problem. Kupiłem sobie the sims 2 i wszystkie dodatki(pomijając Seasons: Pory roku).
Chciałem je od razu zainstalować, więc walnąłem podstawkę na dysk i włożyłem płytkę Na Studiach
CD 1. wpisałem CD-key, blablabla itede. Potem trzeba było zmienić płytę, wiecie. Ale pod koniec
instalacji wyskoczyło mi coś takiego: "Program sprawdzi czy zainstalowana wersja jest zaktualizowana".
Koniec świata. Dlaczego? Dalej mamy "Włóż płytę The Sims 2 CD 4". I tu problem, bo:
1. Mam wersję 1 DvD.
2. Pomijając ten szczegół, po włożeniu płytki do napędu DvD i kliknięciu "OK"w komunikacie
NIC się nie zmieniło! Ponownie wyskoczyło "Włóż płytę The Sims 2 CD 4" a aktualizacja nie posunęła
się ani o krok. NIE OSĄDZAJCIE MNIE O PIRACTWO, KUPIŁEM ORYGINALNE, nowiutkie i piękniutkie
dodatki i podstawówkę. Jeżeli potrzebujecie szczegółów to piszcie ale odpowiedzcie proooszę.


Facet, a czy zainstalowałeś podstawkę licząca 4 płyty? Czy tę z jedną płytą? Bo jak z jedną, to coś takiego nie powinno ci się przytrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:22, VictoriaKinger napisał:

> Mam wielki problem. Kupiłem sobie the sims 2 i wszystkie dodatki(pomijając Seasons: Pory
roku).
> Chciałem je od razu zainstalować, więc walnąłem podstawkę na dysk i włożyłem płytkę Na
Studiach
> CD 1. wpisałem CD-key, blablabla itede. Potem trzeba było zmienić płytę, wiecie. Ale pod
koniec
> instalacji wyskoczyło mi coś takiego: "Program sprawdzi czy zainstalowana wersja jest
zaktualizowana".
> Koniec świata. Dlaczego? Dalej mamy "Włóż płytę The Sims 2 CD 4". I tu problem, bo:
> 1. Mam wersję 1 DvD.
> 2. Pomijając ten szczegół, po włożeniu płytki do napędu DvD i kliknięciu "OK"w komunikacie

> NIC się nie zmieniło! Ponownie wyskoczyło "Włóż płytę The Sims 2 CD 4" a aktualizacja
nie posunęła
> się ani o krok. NIE OSĄDZAJCIE MNIE O PIRACTWO, KUPIŁEM ORYGINALNE, nowiutkie i piękniutkie

> dodatki i podstawówkę. Jeżeli potrzebujecie szczegółów to piszcie ale odpowiedzcie proooszę.


Facet, a czy zainstalowałeś podstawkę licząca 4 płyty? Czy tę z jedną płytą? Bo jak z jedną,
to coś takiego nie powinno ci się przytrafić.


Czyż nie powiedziałem, że podstawkę liczącą JEDNĄ płytkę DvD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:24, Luke100 napisał:

> > Mam wielki problem. Kupiłem sobie the sims 2 i wszystkie dodatki(pomijając Seasons:
Pory
> roku).
> > Chciałem je od razu zainstalować, więc walnąłem podstawkę na dysk i włożyłem płytkę
Na
> Studiach
> > CD 1. wpisałem CD-key, blablabla itede. Potem trzeba było zmienić płytę, wiecie.
Ale pod
> koniec
> > instalacji wyskoczyło mi coś takiego: "Program sprawdzi czy zainstalowana wersja
jest
> zaktualizowana".
> > Koniec świata. Dlaczego? Dalej mamy "Włóż płytę The Sims 2 CD 4". I tu problem, bo:

> > 1. Mam wersję 1 DvD.
> > 2. Pomijając ten szczegół, po włożeniu płytki do napędu DvD i kliknięciu "OK"w komunikacie

>
> > NIC się nie zmieniło! Ponownie wyskoczyło "Włóż płytę The Sims 2 CD 4" a aktualizacja

> nie posunęła
> > się ani o krok. NIE OSĄDZAJCIE MNIE O PIRACTWO, KUPIŁEM ORYGINALNE, nowiutkie i piękniutkie

>
> > dodatki i podstawówkę. Jeżeli potrzebujecie szczegółów to piszcie ale odpowiedzcie
proooszę.
>
>
> Facet, a czy zainstalowałeś podstawkę licząca 4 płyty? Czy tę z jedną płytą? Bo jak z
jedną,
> to coś takiego nie powinno ci się przytrafić.

Czyż nie powiedziałem, że podstawkę liczącą JEDNĄ płytkę DvD


W takim razie zadzwoń do pomocy technicznej. Ja też mam jedną płytkę DVD i ani razu coś takiego mnie nie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować