Zaloguj się, aby obserwować  
czerwonypies

Problem z wyborem gry

14 postów w tym temacie

Mam na oku kilka ekstra gier ale wszystkie wydawają mi się tak samo dobre- (Warhammer 40.000 Dawn of War, Supreme Commander i Comand&Conqer3: Wojny o Tyberium). Jeśli ktoś w nie grał lub ma ich dema, to proszę, żeby powiedział mi, która z nich jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:58, czerwonypies napisał:

Mam na oku kilka ekstra gier ale wszystkie wydawają mi się tak samo dobre- (Warhammer 40.000
Dawn of War, Supreme Commander i Comand&Conqer3: Wojny o Tyberium). Jeśli ktoś w nie grał lub
ma ich dema, to proszę, żeby powiedział mi, która z nich jest najlepsza.


to wsyztsko zalezy jakie gry lubisz :)
Warhammer ogolnie takie cos troche "fantastyczne"
Supreme Comander wojna na ogromna skale, ale wymaga dobrego kompa
Comand&Conquer3 w zasadzie pomieszanie dwoch powyzszych + rewelacyjne wstawki filmowe

Osobiscie chyba jednak wybralbym to ostatnie :)

Dema:
Warhammer http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=375
C&C http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1512
Sumpreme Commander http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - troche bezsensu ten temat (wsyztskiego można się dowiedzieć w topicach poświęconych konkretnym grom, zamiast zakłądac nowy. Ewentualnie można wywołac wojnę próbujac porównać te gry w jakimś temacie :)...

Ale:
Warhammer 40k: DoW - baaaardzo dynamiczny, sporo ras (7, jesli masz grę z dodatkami), niska cena podstawki (20 PLN, ale bardizje się opłaca kupić w zestawie z dodatakami), ciekawe uniwersum... gram w to :D

Supreme Comander - grałem tylko w demo, ale z tego co wiem - dla hardcore''owców. Ponoć bardzo trudna i skomplikowana, niesamowita skala rozgrywki...

C&C3 - też grałem tylko w demo - zdecydowanie bardziej przyswajalne niż SC, więcej nie moge powiedzieć, ale ponoć gra jest świetna (czytałem! tak! ja UMIEM czytać! jestem z siebie dumny, poprostu ;))

Ja bym wybrał DoW lub C&C3, ale jeśli zagrywałeś się w Total Annihilation - bierz SupComa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z tych gier mam tylko Warhammer i Supreme Commander. Obie gry to wyborne strategie i nie mogę jednoznacznie powiedzieć, która jest lepsza. W każdym razie gry te są godne polecenia a wybór co zakupu pozastwiam nabywcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 20:28, gogowitczak napisał:

C&C Tiberium Wars vs Supreme Commander http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17249&u=17

moze to Ci cos pomoze ;) "troche NIE bezsensu ten temat". poniewaz teraz wyszlo kilka dobrych
strategii i warto je wsyztskie porownac w jednym miejscu

Zgadzam się z Tobą :) Takie gry trzeba porównywać i wybierać najlepszą z nich, bo nie wszystkich stać na wszystkie trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:58, czerwonypies napisał:

Mam na oku kilka ekstra gier ale wszystkie wydawają mi się tak samo dobre- (Warhammer 40.000
Dawn of War, Supreme Commander i Comand&Conqer3: Wojny o Tyberium). Jeśli ktoś w nie grał lub
ma ich dema, to proszę, żeby powiedział mi, która z nich jest najlepsza.

jeśli masz dobrego kompa to polecam supreme commander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Comand & Conqer3
poprostu;]
polecam
Warhammer tez spoko,aczkolwiek od dawn of war ja wole mark of chaos
w suprema jeszcze nie gralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za radę.

@Kradziej: Czytałem dużo o tych grach, oglądałem screeny ale mimo to opinia graczy jest zupełnie inna od reklam (nie mówię, że w przypadku tych gier). Teraz widzę jakie jest Wasze zdanie i przemyślę sprawę.

Chyba, jednak wybiorę Warhammera 40.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować