Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Delta Force: Xtreme - okiem Masterminda

28 postów w tym temacie

Delta Force to wielka seria, chociaż imo cokolwiek niedoceniana... Grałem tylko tyle, co do CDA raz dano i chociaż nie lubię takich tacticów to miło się pykało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Istnieją gry przeznaczone do grania w nie zarówno w trybie dla jednego gracza jak i wielu. Delta Force: Xtreme raczej do nich nie należy, dopiero po połączeniu się z serwerem i spróbowaniu swych sił przeciw innym graczom rozwija skrzydła. Zresztą przeczytajcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Delta Force: Xtreme - okiem Masterminda" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo fajna, ale czuć jakiś niedosyt może i czuć trochę budżetówkę:P Ale fajnie się gra multi jest kapitalne single może być. Mimo wszystko w Helikopter w Ogniu lepiej się grało, ale to też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dosyć udana próba stworzenia klona BattleFielda, chociaż wzoru nie doścignięto, to za o wiele mniejsze pieniądze, można pograć i poczuć sporo tego co czuje się grając w BF ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>Moim zdaniem dosyć udana próba stworzenia klona BattleFielda, chociaż wzoru nie doścignięto, to za o wiele mniejsze pieniądze, można pograć i poczuć sporo tego co czuje się grając w BF ;)<<<

Seria DF powstała wcześniej niż BF ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DF z każda nowszą częścią ta gra mniej mi się podoba, jednak zagrałbym z przyjemnością w Extreme oraz Black Hawk Down.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 20:31, Arlik napisał:

czy ktoś może potwierdzić to że dużo ludu gra w multi ?

Ja gram w Multi! I nieraz serwery są tak przeciążone że nie mogę się dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh DF to była super seria. W DFX gralem tylko chwile ale też grało mi sie przyjemnie ... może sie skusze i ja zamówię :)


Btw imo BF lepiej chyba porównywać z Joint Operation bo to JO jest typową online''ówka a nie DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować