Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - relacja z pokazu prasowego

108 postów w tym temacie

Ekhm.

Nie pamiętam wcześniejszych terminów, ale... przez długi czas było "na wiosnę", w Gram.TV powiedzieli "w wakacje", teraz mamy "we wrześniu".

Wybaczcie, nie jestem złośliwy, ale z tego robi się na chwilę obecną S.T.A.L.K.E.R. (ciągle przekładanej, rzekłbym: w nieskończoność, ale w końcu ku wielkiej uldze stęsknionych graczy-wydanej produkcji). Oby stadium to nie przeszło w Duke Nukem Forever (Waiting) :) .

Czego sobie i Wam życzę!

PS A ja się wahałem: kupić GWF+GWN, cobym miał co robić w wakacje? Mówiłem sobie: oj, wakacje to ja spędzę w Wiedźminie. No, to teraz już wiem co robić :) . Niech no tylko ode mnie tego zakichanego pre-paida kupi :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak multiplayera zabije tą grą zanim jeszcze się urodzi.

Czy aż tak trudno zrobić jakiegoś szczątkowego? Byleby był :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się doczekac premiery, tak jak chyba wszyscy fani RPG. Z tego co czytałem zapowiada się dobra PolskA produkcja, która zmiażdży inne RPGi...jak będzie naprawde, zobaczymy po wakacjch ja sądze, że gra będzie przynajmniej dobra, choc i tak licze na więcej...;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mowa oczywiście o Wiedźminie grze produkowanej przez warszawskie studio CD-Projekt RED." czy CDPR nie mieści się czasem w łodzi ? czy po prostu coś mi się poplątało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:13, Fantomer napisał:

"Mowa oczywiście o Wiedźminie grze produkowanej przez warszawskie studio CD-Projekt RED." czy
CDPR nie mieści się czasem w łodzi ? czy po prostu coś mi się poplątało ?

Poplątało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:04, prabab napisał:

Brak multiplayera zabije tą grą zanim jeszcze się urodzi.


Mi tam brak multiplayera zupełnie nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem filmiki pokazowe Wiedźmina i trailer''a. Gra zapowiada się świetnie! Na pewno będzie hicior. Szkoda tylko że premiera będzie dopiero po wakacjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz znalazłam chwilkę, żeby ten tekst przeczytać ;)
I dobrze, bo wiele ciekawych informacji się w nim znajduję. Mój apetyt na Widźmina zaostrzył się jeszcze bardziej ;)
Oby tylko wymagania były rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:25, Magwisienka napisał:

Oby tylko wymagania były rozsądne.

W sumie to Aurora, więc choć wygląda lepiej niż NWN2, to wątpię, by wymagania były drastyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:29, Lucas the Great napisał:

W sumie to Aurora, więc choć wygląda lepiej niż NWN2, to wątpię, by wymagania były drastyczne...

To i bardzo dobrze. To w takim razie: oby tylko grafika była na światowym poziomie ;)
No i oczywiście fabuła, bo to w końcu RPG-ach jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:00, p1otrek napisał:

Ludzie CDP chwalą jeszcze nie ukończoną grę CDP - ciekawe:P

W tym wątku nie pojawił się żadem "człowiek CDP", więc nie mam pojęcia o co Ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:00, p1otrek napisał:

Ludzie CDP chwalą jeszcze nie ukończoną grę CDP - ciekawe:P

Oj, sorry, późna godzina. Rozumiem, że nabijasz się z samej idei zorganizowania pokazu prasowego wersji alfa? Bez przesady, normalka na świecie. Jak jest co pokazać, to sie pokazuje, prasa zresztą na to nalega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje że obsówa z terminem wydania wiedźmina nie będzie duża (Bo ze będzie to jestem pewien ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje że obsuwa z terminem wydania wiedźmina nie będzie duża (Bo ze będzie to jestem pewien ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo drobnych wad jakie wyszczególnił autor tekstu uważam że na Wiedzmina trzeba czekac z niecierpliwością, wszakże to Wielka Polska gra. Myślę że produkcja Reda nas zachwyci, i dobrze że wiadomo już że zaimplementują system mimiki twarzy. Nic tylko czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wymagania? czemu nikt nie podal wymagan? nie wiem czy zbierac tylko na EK czy tez na upgrade... niech ktos sie zlituje i powie, na czym graliscie... glood...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować