Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - relacja z pokazu prasowego

108 postów w tym temacie

Dobrze, że macie taki budżet, ale jak sobie pomyślę, że jest on większy od największych polskich super-produkcji kinowych (np. Quo Vadis) to.. no, coś jest nie tak, prawda?
Na szczęście to nie u Was jest nie tak, tylko u producentów kinowych...
Bo wszak nie u Was będą się walić i palić wielkie, ciężkie, kamienne tektury i deski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja patrzac jak dlugo ta gre produkuja nie bede zaskoczony jesli ukaze sie dopiero na boze narodzenie.To co naprawde mnie jednak martwi to fakt ze wg.mnie wszystko wskazuje ze bedzie to Diablo z ciekawa fabula,a nie prawdziwy RPG (jak chociazby Bloodline,Kotory czy Fallouty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kilka oczekiwań co do tej gry..
chyba jednak tak jak i wszyscy ;)

oby wymagania były dość małe.. chodzi mi o to, żeby dało się na tyle zmniejszyć detale, żeby gra poszła nawet na trochę słabszych komputerach.. oby cena też nie była za duża.. no i wiadomo, żeby nie okazało się, że to taka lipa jak Gothic3.. trochę się z nim pospieszyli i wyszedł kalafior .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie zmartwiła jedna kwestia - brak swobody, wielka szkoda gdyby questy prowadziły nas po lokacjach za rączkę, wszak Geralta znamy jako wolnego ducha i odkąd dowiedziałem się o grze Wiedźmimn, pierwsze skojarzenie: jak mi się zechce to pójdę sobie do Brokilionu i driad, trochę tam pozwiedzam, a jak mi się znudzą leśne pejzaże to udam się do jakiejś z gospód Wyzimy i wyrwę, albo dam się wyrwać tamtejszej dziewce. Cóż, jeśli lokacje będą się udostępniać z kolejnymi zadaniami (najlepiej żeby cały świat był odkryty, a dochodzenie do tym odleglejszych terenów było tym trudniejsze im niższy mamy level), a powrót z własnej woli do już tych odkrytych nie będzie mieć większego sensu to jestem potężnie rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę doczekać kiedy gra znajdzie się na mojej półce ;) Tylko mnie martwi jedna rzecz a mianowicie ograniczenia w świecie ;( I jeśli takowe będą to Wiedźmin w tej kwestii nie dorówna Gothic''owi i Oblivion''owi a szkoda ;( Ale poczekamy na premierę wtedy będzie wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mam sie czepiac, to:

"Etap produkcji w warszawskim CD Projekt RED zbliża się ku końcowi."

Albo "ma się ku końcowi", albo "zbliża się do końca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by to powiedzieć, co by wazeliny nie lać? Kiedy sięgałem po mojego pierwszego RPG spodziewałem się czegoś w tym stylu :) Wtedy się zawiodłem (miło, ale jednak). Był to KotOR. Najbardziej kręci mnie system walk, na coś takiego czekałem :). A zamknięty świat mi nie przeszkadza (Fable było ok) jeśli fabuła będzie wciągająca (na co też się zapowiada ["...strzegą jak oka w głowie" :D]). Oblivion u mnie wiele nie nazbierał plusów, bo był nudny jak... no że ja cie nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 22:18, B0ż0 napisał:

To chyba będze moja pierwsza gra jakom kupie :P


a może pierwsze zainwestuj w słownik?
Na gierkę czekaliśmy tyle czasu, więc i poczekamy do tego września:) powodzenia chłopaki i liczymy na dobrą EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobię przed kupnem tej gierki to zaopatrzę się w całą sagę Sapkowskiego, bo jakoś nie miałem okazji czytać (może nawet wstyd się przyznawać), no cóż... w wakacje będę miał czas żeby to nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w Polsce nie będzie "jak zwykle", ludzie docenią grę i kupią oryginały. Właśnie dzięki sprzedawcom "kopii bezpieczeństwa" i ich nabywcom, mamy taką sytuację w branży jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce krakac ale obawiam sie ze Wiedzmin bedzie gra badzo podobna do Fratera... tyle ze wzbogacona o dzwieki i speeche oraz filmiki... a to bedzie oznaczalo jedno - porazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak trybu multiplayer mnie odstrasza. Natomiast jestem gotów stanąć po stronie wparcia i zakupić jeden egzemplarz ku chwale polskiej mega-produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 00:19, morthi napisał:

nie chce krakac ale obawiam sie ze Wiedzmin bedzie gra badzo podobna do Fratera... tyle ze
wzbogacona o dzwieki i speeche oraz filmiki... a to bedzie oznaczalo jedno - porazke

nie będzie tak ponieważ walka w wiedźminie nie będzie przebiegać na zasadzie szybkiego klikania tylko uników szybkich ciosów itp. Poza tym w wiedźmnie rozmowa przebiega na szasadzie wybieranych przez nas sekwencji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 23:43, greg_f napisał:

Na gierkę czekaliśmy tyle czasu, więc i poczekamy do tego września:) powodzenia chłopaki i
liczymy na dobrą EK


wlasnie - liczymy na dobra EK w przystepnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować