Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited nadjeżdża już 6 kwietnia!

156 postów w tym temacie

Nareszcie! Dawno już zakupiłem w pre-orderze i w końcu będzie mi dane pograć przed świątemi! Brawo dla CD-Projektu za włożony trud.

Czyżby pierwszy?!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD Projekt

Mamy przyjemność poinformować, że udało się skrócić czas oczekiwania na Test Drive Unlimited. Pojawi się on w sprzedaży już 6 kwietnia! To bez wątpienia fantastyczna informacja dla fanów samochodówek, ponieważ wszelkie znaki wskazują, że TDU zostanie nowym, niepodważalnym królem tego gatunku!

Przeczytaj cały tekst "Test Drive Unlimited nadjeżdża już 6 kwietnia!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla CD Projekt! Już myślałem, że przed świętami nie pogram a tu miła niespodzianka :) Już nie mogę się doczekać ^^

Pozdro dla fanów ścigałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK ale po wstepnym przetestowaniu zdecydowalem sie anulowac preorder, poniewaz na VIscie chodzi tragicznie mimo ze sprzet przeciez nie najgorszy - 7800GS i AMD64 2800+ i 2,5GB RAM. Porazka do tego dochodzi prawie zerowa mozliwosc edycji opcji graficznych. Moze jak jakies Core 2 Duo zawita w mojej obudowie to TDU bedzie w ExtraKlasyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cremek, nie chce Cie martwic ale inwestycja w Viste - jesli zamierzasz grac - to pieniadze w bloto :/ Ja gram na podobnym kompie (w wersje full) na XP. W 1024x768 czasami grafa tnie (jak duzo dzieje sie na ekranie), ale ogolnie mozna spokojnie grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prejście na Vistę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać,za duże problemy z kompatybilnością... Tak jak powiedział Maryjan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera w piątek czyli tego dnia wysyłka na pre-order, przynajmniej tak powinno być. Więc grę dostaniemy do rąk w sobotę. Ktoś wie czy Masterlink dostarcza w soboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! A już myślałem, że najpierw zagram w STALKERa.
Już nie mogę się doczekać.
Ukłony w stronę CDP za skrócenie czasu oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 11:21, pr0ton napisał:

Premiera w piątek czyli tego dnia wysyłka na pre-order, przynajmniej tak powinno być. Więc
grę dostaniemy do rąk w sobotę. Ktoś wie czy Masterlink dostarcza w soboty?



Właśnie dobre pytanie , powinny wszystkie pree-ordery wysłać wcześniej żeby trafiły przed świętami inaczej lipa w sobotę chyba nie pracują, więc dostawa dopiero 10 by była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Premiera w piątek czyli tego dnia wysyłka na pre-order, przynajmniej tak powinno być. Więc grę dostaniemy do rąk w sobotę. Ktoś wie czy Masterlink dostarcza w soboty?"


Z tego co pamiętam to Gothicka 3 dostałem w sobotę . Ale to chyba CDP sie do tego przyczynił , choć nie jestem pewien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny się pościgać z moją Shelby Cobra? Oczywiście tylko w klasie klasyków (G) :P Bo kumpel który gra na wersji english już mi furkę kupił ;) - na becie mu mnóstwo samochodów sprzedałem za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia bym od Ciebie wygrał pieniadze :P
Swoja droga mam nadzieje ze czekanie od 15.II. sie oplaci i , ze nie wydam kasy na karte grafiki i na gre na darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować