Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited nadjeżdża już 6 kwietnia!

156 postów w tym temacie

Ja swoją gierkę zamówiłem już ponad tydzień temu i z niecierpliwością czekam ;) Ostatnią kasę na Logitech''a Momo wydałem, żeby na kawiaturze nie grać :)

...a tak swoją drogą, to mam nadzieję że sobie pogram :D Bo moja karta graficzna ma tylko 128 mb ram... cóż, przekonamy się wszyscy, jak to będzie. Najwyżej będę musiał czekac do czerwca, kiedy to planuję wymienić kompa.

Co do samej gry, to dla mnie jako fana motoryzacji jest wręcz spełnieniem marzeń... nawet taki smaczek jak widok z kokpitu. Niesamowite,uwielbiam to w samochodówkach... poza tym, 3 Alfy Romeo (w podstawce GT i 8c, z neta będzie można dociągnąć Brerę) to kolejny plus dla mej skromnej osoby, jestem fanem tej marki ;) oczywiście jazda innymi cudeńkami pewnie nie będzie mniej ekscytująca.
oglądaliście wszystkie trailery (gametv.pl - tam są dwa fajne)? Dźwięk silnika...ryk...bulgot...niesamowite. Niesamowicie realistyczne. Ojj, nie włączę radia w tej grze a muzykę wyciszę :D

PS: Ludzie, ilość błędów ortograficznych jakie popełniacie mnie przeraża... weźcie się za siebie, nie chcę się ścigać z analfabetami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak wszytsko tak idzie, to może forumowsko - komentatorska bracio ze współpracą z CDP (albo i bez CDP) stworzymy klub? Albo bedziemy sie wozic jak jumaki =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo do 16 kwietnia czyli do premiery GeForce 8600GT :D Moooja karta ^^
A potem jeszcze TDU i będzie zaj**iście!

Btw czy TDU jest kompatybilne z kierownicami na GamePort? (Twin Turbo 2 Deluxe)
I jak podłączyć GamePort przez inne złącze (LPT? USB? Cokolwiek!), bo mój komp nie ma gameportu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd to grałem w NFS''y ale gdy zobaczyłem reklamę rzuciła mnie na kolana...
Już zamówiłem - mam nadzieje, że od 3 kwietnia rzeczywiście będą już wysyłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za długo czekam...za dużo stresów w życiu, by jeszcze TDU doszło po świętach... muszę się wyluzować i TDU będzie najlepszym ku temu sposobem;)

Więc, cholera jasna, jak nie dojdzie do piątku...! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem gre... ehhh, dawno to bylo, oj dawno... Wybralem dostawe poprzez poczte polska (i chyba to byl moj WIELKI blad) i mam nadzieje ze dojdzie do piatku (czyli 6.04). Bo skoro pre-order ma byc dzisiaj (3.04), a pocztą przesylka idzie max 3 dni... Wielki czwartek i piatek chyba nie sa dniami wolnymi od pracy, co? Bede skakal z radosci jesli listonosz zapuka do moich drzwi jeszcze przed swietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hura! Hura! Hura! Oto cytat: "Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 2 kwietnia 2007, Przewidywana data dostawy: 4 kwietnia 2007 - 5 kwietnia 2007". CD-Projekt kocham Was, jestescie the best! Nie moge sie doczekac... chyba zwariuje z radosci i niecierpliwosci.

PS Sorki za wczesniejszego posta, moglem najpierw sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 09:14, akub4 napisał:

Ja gierke zamówiłem już w lutym.Chyba byłem jednym z pierwszych klientów:)

Ja w styczniu i jeszcze nie wysłana. Oni chyba to wysyłają w kolejności alfabetycznej nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 08:20, Andrzej86 napisał:

a pocztą przesylka idzie max 3 dni...

Pamietaj, ze zblizaja sie swieta... wiecej pracy, bo ''ludzie listy pisza''... rozne imprezy z opla... nie wroc, oplatek to chyba inne swieta sa ;P. Ale mam nadzieje, ze Ci przyjdzie PRZED swietami. nie ma to jak dobra gra w wolne dni ;)...
Dajcie znac jak wyglada/sprawuje sie pl wersja. Z checia sobie poczytam. przynajmniej to mi zostanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol? U mnie jeszcze na skrzynce niczego nowego nie ma...Jeśli wysyłają alfabetycznie, to mam pecha, bo moje nazwisko zaczyna się na "s" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 13:46, VolfPL napisał:

Lol? U mnie jeszcze na skrzynce niczego nowego nie ma...Jeśli wysyłają alfabetycznie, to mam
pecha, bo moje nazwisko zaczyna się na "s" ;p

Moje też, ale status już jest że wysłane ... ! wczoraj ! ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować