Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited nadjeżdża już 6 kwietnia!

156 postów w tym temacie

Witam,

niestety data wysyłki 2 kwietnia to wynik błędu w wymianie informacji z naszym magazynem i stąd brak maili potwierdzających wysyłkę. Wszystkie zamówienia na TD:U zostaną wysłane dziś (3 kwietnia 2007).

Czyli zamówienia kurierskie będą miały pierwszą próbę dostarczenia jutro (4 kwietnia 2007), a paczki pocztowe powinny zostać dostarczone najpóźniej do końca tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Venomku, mam pytanie, w jaki sposób mozna otrzymac numer przesyłki kurierskiej, chciałbym załatwić w Masterlinku odbiór własny, łatwiej mi bedzie podjechac do nich, niz czekac na kuriera (niestety moja firma obslugiwana jest przez wyzej wymienionych i nic w tym dobrego... :( )

Morpik

P.S.
czy mozna podjechac po paczke do Was na Jagiellońskš??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 16:28, rtyrtyrty napisał:

BUUUU(smieszne XD) eh jeszcze 1 przesuniecie male ale jednak :/


Nigdy nie informowaliśmy/nie planowaliśmy wysyłać gry 2 kwietnia, więc żadnego przesunięcia nie ma. Pojawiła się tylko nieprawdziwa informacja związana z drobnym błędem, który naprawiliśmy ASAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 16:50, morpik napisał:

Drogi Venomku, mam pytanie, w jaki sposób mozna otrzymac numer przesyłki kurierskiej


Numer przesyłki otrzymasz mailem, zostanie on też umieszczony na stronie ze szczegółami Twojego zamówienia (sklep.gram.pl -> dział "Moje zamówienia")

Dnia 03.04.2007 o 16:50, morpik napisał:

czy mozna podjechac po paczke do Was na Jagiellońskš??


Niestety nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:33, akub4 napisał:

Venom a pierwsi dostaną ci zomówili 1 ,czy alfabetycznie po nazwiskach??


Dzisiaj wysłaliśmy wszystkie pre-ordery na TD:U, więc pierwsi dostaną wszyscy, którzy zamówili w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:37, akub4 napisał:

Tomek myślisz że wszystkie pre ordery kurierem wyslom jutro??


Pre-ordery są wysyłane dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram juz prawie 3 tygodnie w wersje angielska i po poczatkowych zachwytach widze bardzo duzo bledow. co do multi to niestety w sieci jest cala masa oszustow, ktorych wyniki psuja zabawe (dla przykladu niektorym kolesiom przejechanie 180 mil czyli okolo 250 km zajmuje 5 minut!!!!) dzieki czemu zgarniaja kase za nagrody, aut nie mozna malowac ani zmieniac ich ustawien w sposob ktory ty chcesz. sa tylko przedefiniowanie 3 stopnie tuningu. najwazniejsze zeby cieszyc sie ta gra trzeba miec naprawde potezny sprzet (moj to intel core2duo e6400, 2g ram, palit geforce 7900gs 512mb, asus p5sli motherboard) a i tak gra potrafi sie mi przywiesic.
kto nie wierzy niech skoczy na oficjalne forum gry (link ponizej) i zobaczycie ze wiekszosc z nas mysli podobnie - czyli gra moglaby stac sie wybitna ale wydano ja za szybko:(

http://forums.eu.atari.com/forumdisplay.php?f=447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak było z wieloma grami - od tego są patche. Jeśli są jednak błędy, to chyba skutek tego, że Atari narzuciło Edenowi termin, w którym muszą skończyć grę.

Miło, że sprawa z datami została wyjaśniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje ze sie nie zawiode. Pierwszy raz kupuje gierke w CDP a po cenedze mam niemile wspomnienia.
Jak przyjdzie jutro i bedzie uber smigac to normalnie pwnicie wszystkich innych dystrybutorow panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to ma spore wymagania ale co dziwne w wersji angielskiej ,którą mam przycinanie sie (sempron 2800+@2123mhz,Geforce 7600gs@Gt) nie zależy zbytnio od detali ale od rozdzielczosci.A gra i tak zarabista njalepsze to mijse w ,któych jeździ się samochodem (gościa)do jakiegoś miejsca i zarabia się duża kase .Osobisci najlepszy element tej gry to model jazdy, dzięki któremu czuje się ta realistykę.Zastanawiałem się nad kupnem orginalnej polskiej wersji ale narazie zostane przy angielskiej.

Pozdrawiam wszystkich fanów tej gry i samochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rozdzielczości, to kiedyś miałem śmieszną historyjkę z battlefieldem 2. Mój radeon9700 pro padł i musiałem jakąś zastępczą wymyślić. Na stanie był radeon 9500 co zaowocowało tym, że dla płynności grałem w 640x480 ;p

Już otrzymałem na skzynę maila, że wysłane ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować