Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited nadjeżdża już 6 kwietnia!

156 postów w tym temacie

:):):):):):):):):):):):):):):)NARESZCIE:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)Już wystarczy tylko chwilkę poczekać na maila potwierdzającego....później na kuriera.......i odpalić:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Brawo CDP w końcu sobie pogram w TDU:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do Was pytanie:
Pierwsz raz zamówilem gre w Pre-order i jak wiadomo moglem zaplacic za przesylke WPLN w zwiazku z czym ja za przesylke nie place i teraz pytanie czy dostane ja kurierem?czy dostarczy ją listonosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój gramsajt ;) tradycyjnie jezeli chodzi o Tdu :D
Genialnie wreszcie bedzie wiecej polakow jezdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 13:11, Dari81 napisał:

mam do Was pytanie:
Pierwsz raz zamówilem gre w Pre-order i jak wiadomo moglem zaplacic za przesylke WPLN w zwiazku
z czym ja za przesylke nie place i teraz pytanie czy dostane ja kurierem?czy dostarczy ją listonosz?



To już od Ciebie zależy czy zaznaczyłeś przesyłkę kurierską czy pocztową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem pamietam,ale sadzilem (jak sie okazuje (źle) ze w pre order wszystkie przesylki idą kurierem,szkoda ze nie skapowalem ze skoro nie place za przesylke to moge kurierem i... wybralem pocztą:( dalem sie nabrac czesciowo pewnie z mojego niedopatrzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze pytanie czy ktos wie czy mozna to zmienic? bo skoro nie place a CDP to obojetne to wole przesylke kurierem co oczywiste ,czy jednak za to jest doplata dodatkowa? sory za dla niektorych moze glupie pytania ale ja nie mam pojecia o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 13:43, Dari81 napisał:

i jeszcze pytanie czy ktos wie czy mozna to zmienic? bo skoro nie place a CDP to obojetne to
wole przesylke kurierem co oczywiste ,czy jednak za to jest doplata dodatkowa? sory za dla
niektorych moze glupie pytania ale ja nie mam pojecia o tym...


Poprostu anuluj zamówienie i złóż nowe z przesylką kurierską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhu !! Juz nie mogę się doczekać... Jest jakaś szansa, że jak zamówiłem pre-order i przesyłkę kurierską, że gra przyjdzie nawet 5 kwietnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.Ja mam pytanie z innej beczki-ogarnia ktoś jak to będzie z dodatkowymi samochodami?Na jakiej zasadzie będzie można ściągać paczki z nimi?Z tego co mi wiadomo na x360 są płatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 13:52, Pako007 napisał:

Dobra.Ja mam pytanie z innej beczki-ogarnia ktoś jak to będzie z dodatkowymi samochodami?Na
jakiej zasadzie będzie można ściągać paczki z nimi?Z tego co mi wiadomo na x360 są płatne...


Taka opcja może się pojawi w przyszłości, z rozmów z Atari wiem, że póki co miało tak nie być w wersji PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:12, Anim napisał:

Taka opcja może się pojawi w przyszłości, z rozmów z Atari wiem, że póki co miało tak nie być
w wersji PC

Ok, a co z zasadą "jak preorder to wcześniej" ? Będzie działała w tym przypadku ? Będziemy mogli zagrać dzień wcześniej niż kupujący ze sklepów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować