Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited nadjeżdża już 6 kwietnia!

156 postów w tym temacie

Witam, TDU na sprzęcie winXP, athlon 3000+, 1GB ramu 400mhz, grafie ASUS ati radeon x1950pro 256mb śmiga na full detalach 1024x768, 4x antyaliasing, z wyłączona opcją hdr (z włączoną lekko przycinało, a różnicy nie widziałem). Czyli nie taki diabeł straszny jak go malują. Nie ukrywam, że karta graficzna robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:12, Anim napisał:

> Dobra.Ja mam pytanie z innej beczki-ogarnia ktoś jak to będzie z dodatkowymi samochodami?Na

> jakiej zasadzie będzie można ściągać paczki z nimi?Z tego co mi wiadomo na x360 są płatne...


Taka opcja może się pojawi w przyszłości, z rozmów z Atari wiem, że póki co miało tak nie być
w wersji PC


Ok. ale te paczki (jak już będą za free) będzie można ściągnąć z gram.pl czy z atari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja liczyłem na 15-20 kwietnia a tu nagle... Musze zamówić!!! Na początku zastanawiałem się ale jak jeszcze zobaczyłem "10" w CDA to bez obaw... Będzie w co grać na świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FreemaN-PL witaj w klubie.Ja mam 1.8 Ghz który śmiga jak 3.0Ghz!GF 7300 GT Sonic 256 MB też nieźle chodzi!
DYSK TWARDY śmiga 3 Gb/s !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bravo !!! widać ,że CDP nie ma sobie równych jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów . Chyba se zamówie gre przez pre-oder mam nadzieje że przy tym nie będzie komplikacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że TDU wyjdzie na początku kwietnia to bardzo dobra wiadomość, dla wszystkich, którzy czekali na premierę. Warto dodać, że premiera będzie przed świętami, to się przyczyni, że wielu graczy zarwie noce dla tej gry, bo ta gra wciąga, sam mogę to potwierdzić.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w rozdzialce 1680x1050 (z HDR) i jest widoczna roznica pomiedzy AA x4 a HDR i nie ma spadku szybkosci dzialania ( gigabyte 7900GT )

hm, skoro w pre orderze ma byc 6 kwietnia rozumiem, ze 6 lub 7 kurier przyniesie do domu, czy w takim razie w sklepach nie dla idiotow gra dostepna bedzie po swietach ?? bo chce bratu kupic PL wersje na urodziny i zastanawiam czy faktycznie pre orderem bedzie szybciej (??)
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej :) napewno kupie sobie tą gre ale nie mam sprzętu
jaki mam sobie kupić ?? cena nie gra roli no nie więcej niz 6 tys za samo pudło
z góry dzięki


johhhhny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy z przesyłką Test Drive będzie jak z Jade Empire? Czyli premiera była 8 marca, a gra wysłana była 5 (na 2 dni przed premierą dostałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 16:31, qba767 napisał:

Czy z przesyłką Test Drive będzie jak z Jade Empire? Czyli premiera była 8 marca, a gra wysłana
była 5 (na 2 dni przed premierą dostałem).



Pre-order zostanie wysłany 3 kwietnia, czyli 3 dni przed oficjalną premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uu, nie spodziewałem się, że po tym przekładaniu premiery tym razem ją przyspieszyli. Szkoda, że na moim kompie nie pójdzie. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć nawet internet z Vietnamu a i tak będzie chodzić - net to net, jedyne co go odróżnia to cena i prędkość.

Swoją drogą tani chwyt - wiedzieli, że na 29 się nie wyrobią i widząc nieprzychylne głosy zapodali 12 kwietnia, aby potem oznajmić cud że wydadzą 6 kwietnia - i nagle wszyscy zadowoleni. Tzw. chwyt marketingowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam procka 3,4 Ramu 1024 i Geforce''a 6600 i dziala wszystko na wysokich ustawieniach we wszystkich grach dotychczas. Gram na 1024 x768 i dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tytule newsa jest błąd powinno pisać dopiero 4 kwietnia , bo premiera została już kilka razy przesunięta.

Z chęcią bym kupił ale czy na minimalnych (płynnie) będize chodziło?


Ge Force 6200 , 1024 mb ram ,2.8 GHZ (procesor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować