Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited nadjeżdża już 6 kwietnia!

156 postów w tym temacie

już mam gre skończyłem lekcje ale niemoge isc do domu bo ide w miasto po medivala z użuwek
boje sie czy na 512 ram wystarczy w minimum [ JA.GRAM.PL/NIESIEJ ]

NIESIEJ

CZE............................................!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:12, Masterekxx napisał:

Właśnie przed chwilą kurier dostarczył mi grę i ją instaluje :D Długa będzie ta środa ^^


Jak się wydanie podoba? Ładne? :) Mapka duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wytrzymalem i pojechalem samemu do firmy kurerskiej, pierwsza godzina strzelila jak z bicza, co wiecej, gra pamietala moj profil z publicznej bety,wiec pozainstalowaniu na koncie mialem juz 200000 i moje wspaniale Maseratti Cambiocorsa i Mustanga... :) szykuje sie ddluga noc.

P.S.
niestety caly czas pokazuje mi informację, że serwery TDU sa niedostepne, czy wiadoma jest przyczyna?? A moze ja cos robie nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem pre-ordera, teraz pozostaje czekać:/ .
Mam nadzieję, że kurier przywiezie to dziś...Ale byłby super dzionek...


TDU rUlE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra... Za pierwszysm razem uruchomila sie normalnie i chodzila... Teraz za kazdym razem kiedy uruchamialm komp mi sie resetuje... Nie wiecie moze co sie dzije??? Odpowiedzcie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie mam problem kiedy wybrałem samochód i kiedy dojeżdżam do do biura nieruchomości pokazuje mi się niebieski ekran i nic nie jest napisane:(pomórzcie pleace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku ... pisza na masterlinku ze kurier pobral rano o 8.00 juz we wrocku a gry jak nie ma tak nie ma ... ponad 11 godzin ;/ czy to normalne ? czy gierke dostane dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZisiaj dotarła oczekiwana gierka TDU. Byłem bardzo ciekaw jak się będzie sprawować na moim leciwym sprzecie tj. AMD Athlon 64 - 2800 ( zegar 1,8) pamięci 1GB RAM, karta Ati Radeon 9800 Pro z pamięcią 128 MB i jestem mile zaskoczony gierka chodzi bardzo płynnie przy rozdzielczości 1024*786 ale oczywiście bez fajerwerków graficznych przy optymalnej ilości efektów. Jeżeli ktoś się jeszcze obawia o wymagania sprzętowe to podane przez producenta w spokojności są wystarczające do płynnej jazdy bez zadnych szarpnięć. Gierka podczas 2 godzinnego grania lekko dwa razy zaciela sie podczas drakońskiej jazdy na maxa przez miasto przy dużym ruchu ale tutaj myśle ze to wina zbyt małej ilości pamięci. Taki mały szczegół jest prawie nie zauważalny podczasz szalenczej dwu godzinnej gonitwy :) Tyle narazie wystarczy na początek i pozdrawiam wszystkich maniaków TDU napewno się spotkamy w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem ... w sumie zadzwonil i sie pytal czy moze przywiesc o 21:30 ale no oczywiscie sie .....ZGODZILEM i gram ... gra - REWELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bordzo malo opcji do grafiki - czyli bardzo dobrze bo wybierasz albo sloba albo wysoka grafa. powiem wam ze na wiekszoscie kompach odpali ;] pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem wkur***** juz 3 dni czekam. Nie po to placilem 3x wiecej zeby masterlink sie opierd**** ... moglem skorzystac przeziez z poczty polskiej ... a oni kurw... nic nawet telefonu nie racza odebrac .... sorry ale juz normalnie nie moge, ja doplacam zeby miec wczesniej a tu dupa .... juz teraz dla dobra kuriera chyba lepiej bedzie zebym wogle tego nie dostal ... patrze wczoraj wieczorem na stronke i co - przesylka przesunieta na 5, czyli dzis, a miala byc 4.04 ... a i nawet dzisiaj nie ma i pewnie juz nie dostane ;/;/ chamstwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wrocławskim Empiku ta gra już jest pare dni :P Jak to się stało?I to po Polsku LOL? Dopiero teraz premiera ?:X?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim kompie grałem na minimalnych detalach w rrozdzielczości 960 komp to pentium 4 3.0 512ram GeForce 6600Gtz 512ram na karcie. A ponieważ mój komp sie rozpirniczył będe miał pentium 4 3.0 1g ramu GeForca 7300z 256ram na karcie może skusze się na 2 rdzeniowego pentiuma. Mam nadzieje że gra odpali na średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować